Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

direktor":wwyksfrc je napisao(la):
Ovo kao remontovani dobro su ga sredili .Oce li i ovo pokusati sakriti pogon gorenje ostace bez vozila

kako mislis remontovani???
sta je na ovom vozilu remontovano , pa vidi korozije i trulezi po sastavu krova i bocne oplate iznad prozora?

Somi303":wwyksfrc je napisao(la):
Мало детаљније
59258a72cce3b9b018b836368139f2a2.jpg
 
Bio je ja mislim na sredivanju nekom u ikarbusu nije u startu imao zute rukodrzace i plava linija spolja na oplati je uza , treba provjeriti , uglavnom nisu im radili motore ono najvaznije vec sminkanje
 
Dodato na listu.
To je već šesti GSP-ov autobus koji je goreo od početka ove godine (barem računajući one za koje smo uspeli da saznamo)...
 
A mjesec februar oce da obore rekord od prosle godine
 
Moze da se kaze da se prakticno svake nedelje od pocetka godine zapalio po jedan autobus.
 
Лаки, није ово корозија. Мутанти се ипак добро држе, што се лимарије тиче. Ово на слици је последица пожара, гареж или тако нешто.
4a6ceffc8d38a2e3d60ee5134f9cf8a8.jpg
 
Nesikiraju se oni za buseve starije od 2 godine to moze slobodno da gori , koji je grazni izgorio da nadjemo sliku prije pozara :?:
 
Somi303":2wsz5r60 je napisao(la):
Лаки, није ово корозија. Мутанти се ипак добро држе, што се лимарије тиче. Ово на слици је последица пожара, гареж или тако нешто.
4a6ceffc8d38a2e3d60ee5134f9cf8a8.jpg
Nije korozija nego trulež.
 
Што сте досадни, ево види се на слици како је то заправо пепео помешан са водом који је склизнуо и задржао се на лајсни.
1908ff2c7a5f14f9838cc37403e52136.jpg

Иначе, чуо сам да су сво стакло и остатке аутобуса који су отпали оставили на путу. Кад су стоке, стоке су 100%. Погледајте колико је само ствари испало на пут..
5ccc48cabf502e63fa3482d5b13d5ec8.jpg
 
То што си и чуо тоје и истинито,аутобус су одшлепали негде вероватно,а оставили су гареж и стакла на путу.Срамота.
 
direktor":2hoqnmjm je napisao(la):
A mjesec februar oce da obore rekord od prosle godine

А да и овде организујемо кладионицу (нешто слично као са бројем путника на аеродрому Никла Тесла), колико ће изгорети аутобуса ГСП-а током ове године ? :p
 
Jes malo morbidno ja tipujem na 2 mjesecno mada bi bolio da me razocaraju
 
Isto kao i ovamo iznad Radmilovca, nadstresnica i dalje stoji onako polu-izgorela, a oko betona jos uvek se vidi garez. Stvarno su neverovatni, njihov autobus napravi stetu i nista ne rade, niti ciste, niti popravljaju.
 
Сад се од некуд створила и нека гомила стакла, ваљда се неко полупао..
 
Moze li slika zapaljenih stajalista jedno je na smederevcu a drugo je valjda ka kaludjerici kad se skrene da prijavim komunalcima da vidmo sta ce uraditi da gsp plati stetu
 
Cini mi se da je to u Kaludjerici delimicno popravljeno, nisam siguran. Mada to nije GSP uradio.
 
Drugari su mi rekli da se zapalio neki autobus na 305 negde u Kaludjerici. To je jedino sto sam saznao, kazu da se zadimio unutra pa spolja. Ni gbr, ni koji je autobus u pitanju. I bilo je posle 1.
 
direktor":1ewulu7z je napisao(la):
Moze li slika zapaljenih stajalista jedno je na smederevcu a drugo je valjda ka kaludjerici kad se skrene da prijavim komunalcima da vidmo sta ce uraditi da gsp plati stetu

То у Калуђерици је реновирала општина од донације, никакву штету ГСП није платио.
 
Danas u prepodnevnim satima je došlo do požara na vozilu garažni broj A-88, koji pripada S.P. "Kosmaj". Prema nezvaničnim informacijama, do požara je došlo kod Plavog mosta, i veća je materijalna šteta pričinjena na autobusu. Namerno naglašavam nezvaničnim, jer do 12.45 h Centru za upravljanje saobraćajem u okviru GSP-a nije prijavljen ovaj događaj, pa se zvanično (još uvek) "nije ništa dogodilo".

Autobus garažnog broja 88 je tipa IK-103F, proizveden 2005. godine.
 
A-88 je skoro remontovan.
 
Vrh