Šta je novo?

Za sve ljubitelje shoping centara, molova itd

Nisam primetio slike novih video panela iznad dva glavna ulaza na TC Ušće (verovatno sam ih prevideo)

IMG_0047.JPG
IMG_0045.JPG


Inače, izmestili su češalj za bicikle od ulaza i sada je par desetina metara niže (ka Brankovom mostu)
 
Kako je samo ružan ovaj digital signage, ne znam (znam) ko to dozvoljava. Uspeli su da dodatno naruže jedan već toliko ružan objekat.
 
Kakav sad tu tržni centar. Ne valja ovo ništa, bukvalno će biti kao sa TC 90-ih ako se nastavi ovako sa gradnjom.
Big je bukvalno na deset minuta kolima iz Mirijeva.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Big je blizu, Aviv park koji je pred kolapsom, Merkur Karaburma za nameštaj i tehniku, sad i Beo, nema prostora za novi tc.

Što se Pepca tiče, sigurno ne ulaze u BG na vodi, oni idu na jefitniji zakup. Koliko znam, jedino je Stadion za sad siguran.
 
Ako hocete da se vratite u proslost u vesele 90 te svratite u ovaj trznjak u balkanskoj ulici

tcstari01-2020-08-10-16-56-23.jpg

tcstari02-2020-08-10-16-56-23.jpg

tcstari03-2020-08-10-16-56-23.jpg

tcstari04-2020-08-10-16-56-23.jpg

tcstari05-2020-08-10-16-56-23.jpg
 
najbolje mesto za dekodiranje telefona i kupovinu futrola za alcatel db i nokiju 3210 (da dobro sam napisao futrola ne maskica...:))


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da je zadeneš za pojas :)
 
Pošto vidim da se na temi o "Galeriji", osim o patikama i Luj Vitonu, ponajviše raspravlja o tome 'oće l' biti tog "Burger kinga" ili ne, evo nečega što bi moglo da bude interesantno hamburgeržderima :D Na internet stranici biroa "Termoprojekt" pojavile su se vizualizacije idejnog rešenja za "Burger king" restoran u Beogradu. Nema ama baš nikakvih dodatnih informacija - ni kada je projekat rađen, ni za koga, niti preciznijih informacija o lokaciji (ali očigledno je da ovo nije u "Galeriji"). Ali ovo jeste indikator da bar "opipavaju" naše tržište.

Fast food restaurant, 3 000m²

Location: Belgrade / Lokacija: Beograd

– Preliminary architectural design / Idejno rešenje arhitekture

01-BurgerKing-1.jpg


02-BurgerKing-2.jpg
 
Jel ovo Home Plus otišao u večna lovišta? Zatvorene dve radnje u Bigu, na društvenim mrežama nisu više aktivni...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776811#p776811:1ofjleli je napisao(la):
Homer Jay » 22 Sep 2020, 09:40[/url]":1ofjleli]Pošto vidim da se na temi o "Galeriji", osim o patikama i Luj Vitonu, ponajviše raspravlja o tome 'oće l' biti tog "Burger kinga" ili ne, evo nečega što bi moglo da bude interesantno hamburgeržderima :D Na internet stranici biroa "Termoprojekt" pojavile su se vizualizacije idejnog rešenja za "Burger king" restoran u Beogradu. Nema ama baš nikakvih dodatnih informacija - ni kada je projekat rađen, ni za koga, niti preciznijih informacija o lokaciji (ali očigledno je da ovo nije u "Galeriji"). Ali ovo jeste indikator da bar "opipavaju" naše tržište.

Fast food restaurant, 3 000m²

Location: Belgrade / Lokacija: Beograd

– Preliminary architectural design / Idejno rešenje arhitekture

01-BurgerKing-1.jpg


02-BurgerKing-2.jpg
Hehe, obratićeš pažnju na detalj koji su u međuvremenu izmenili: http://termoprojektbg.com/web/album/fas ... estaurant/
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=793115#p793115:zi5qpw1t je napisao(la):
Zezeljko » Sub Nov 14, 2020 4:06 pm[/url]":zi5qpw1t]Jel ovo Home Plus otišao u večna lovišta? Zatvorene dve radnje u Bigu, na društvenim mrežama nisu više aktivni...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Nema ih vise ni u Novom Sadu, zatvorili su home plus u bigu i mini home u Promenadi.
 
Ne radi više ni u Beo centru, sajt je i dalje aktivan, ili su prešli na online prodaju ili je definitivno zatvoren. Ja bih rekao ovo drugo, pošto su u Bigu maltene samo jedno jutro ostali zavoreni sa sve robom unutra, čak mi se čini da je i dalje roba u objektima.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
U bulevaru prekoputa pravnog roba u radnji stoji svetala ugašena preko izloga stoji lokal za izdavanje...
Nzm sta je sa radnjom u TC ušće i big visnjicka ...
 
Big Višnjička ne radi na Mini Home ni Home Plus. Čim je roba ostala u radnji, deluje da je već viđeni scenario.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vlasnik je verovatno izgubio volju za biznisom od kad je dobio 16 miliona od drzave za Beograd na vodi.
 
U Rodi u Omladinskih brigada (tj. Đorđa Stanjevića) Dekatlon je već napunjen robom.

Intersport je iseljen (logično), skoro sve od lokala je prazno.

Desni deo gde je Uradi Sam se odvaja gipsanim zidom i trenutno je ostavljen samo jedan malo prolaz. Moje mišljenje je da će da se napravi poseban ulaz za Uradi sam i za novu sportsku radnju koja je nikla umesto one radnje sa garderobom.
 
Ostaje li tu uradi sam jesu njega smanjivali ...
 
Vrh