Šta je novo?

Za sve ljubitelje shoping centara, molova itd

Jel primetio neko da u poslednje vreme postoje određeni objekti Delhaize (Shop&Go, Maxi), koji su potpuno ostali bez brendinga.
Apsolutno svi logoi su skinuti sa prodavnica i stoje tako bez ikakvih obeležija.

Jel se zna neki razlog?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da neće raditi nešto novo ili zbog plaćanja
 
Ne znam šta je, prvo sam to primetio na Maxi prodavnici na Karaburmi u Marijane Gregorana, prvo sam mislio da su ga zatvorili, odem do ulaza, kad radi.
Onda šetajući gradom videh da je Shop&Go u Takovskoj isto ostao bez obeležja, takođe i u Bulevaru kod Taša.
Dok su na nekima ostali natpisi.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Можда уводе неки нови тип продавнице
 
Može biti, samo je čudno što novi tip meša tipove prodavnice, razumeo bih da su samo Shop&Go neke preimenovane, al čudno mi što i Maxi ostade bez oznaka. Jedino ako ne prave novi format i za te male prodavnice i za supermarkete.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
U uscu je zatvoren Gigatron i na njegovo mesto dolazi Vitapur, i na mesto Champion-a dolazi extra sports.
 
Jel moguće da je bio slab promet Gigatrona u Ušću? Interesantno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Prosto je nemoguće da je "Gigatron" imao slab promet na "Ušću", to je jedna od najudarnijih lokacija...
 
Bice velikih promena, dolazi za mesec i po dana BeoShoping mall u Vojislava Ilica velicine Usca i za pola godine BW Galerija velicine 2 Usca.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=711173#p711173:1trwubsz je napisao(la):
Bole1 » Ned Feb 23, 2020 5:27 pm[/url]":1trwubsz]U uscu je zatvoren Gigatron i na njegovo mesto dolazi Vitapur, i na mesto Champion-a dolazi extra sports.

To je koliko znam ista firma - sport vision... Verovatno je Champion preambiciozno da ima svoju monobrend radnju, pa sad pokušavaju nešto drugo... Bio je Champion pre 10-12 godina i u novom merkatoru, slabo je radio...
 
Jbt imacemo jednog jedinog ozbiljnog prodavca bele tehnike konkurencija nula
 
U Novom Sadu su vece win win prodavnice postale tehnomanije, a manje tehnomanije su sada win win.
 
C&A u stadionu je katastrofalan, izgleda kao second hand radnja ako ne i gore. Roba je uzas, vidi se da se slilo sve ono sto po evropi nije valjalo/nije se prodalo. Verujem da je najgora C&A radnja kod nas.
Ako ce takav da dolazi, bolje da ne dolazi uopste.
 
Не бих рекао, имам неке ствари из те радње у Стадиону и поприлично сам задовољан.
 
Meni organizam ne podnosi miris C&A radnji i ne zalazim više.

Imam dve košulje i pidžamu, od skupljih njihovih stvari, i ne vidim neki kvalitet. Tačnije, deformišu se, ali sam materijal je prijatan. Za nekoliko nošenja je OK, kao i za spavanje.

T-T
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=712532#p712532:1nbgx3iy je napisao(la):
Bki » Pet Feb 28, 2020 12:12 am[/url]":1nbgx3iy] vidi se da se slilo sve ono sto po evropi nije valjalo/nije se prodalo.

Чему чуђење па то је стална пракса у баш свакој врсти робе широке потрошње којом је власт дозволила да нас запљусну, ако Чеси, Мађари, Словаци кажу да су депонија Европе ми смо сметлиште.
 
Ja u C&A retko kad mogu da nađem sebi nešto za "svakodnevno" nošenje, ali samo zbog dizajna. Ali uvek mogu da se nađu lepe košulje, pantalone i slično. Za decu uvek ima super odeća. Meni je samo žao što nikako da u Srbiju dođe Primark, to bi bilo pravo pravcato osveženje.
 
Не знам какво освежење би то било осим маркетиншког, накуповао сам пре годину дана у Примарку у Грацу свега, наравно да је повољно али квалитет никакав, колико пара толико музике, исто као да сам куповао у блоку 70.
 
Joooj, ne daj Bože Primark.

Iskreno C&A je onako, može nešto i da se nađe, mada ja kad kupujem kupujem, a kad uđem tako u neku samoposlugu odeće ako mi nešto brzo zatreba, smatram da je za jednokratnu upotrebu preskupo. (Recimo,za mene koji uvek zaboravim kišobran :mrgreen: )

Primark je užas nad užasima. To je ono kada od čoveka praviš majmuna. Dovedeš ga u robnu kucu (pricam na primeru Berlina i Madrida), sa 7 spratova, nakupuješ gomile ,,jeftinih" nekvalitetnih gluposti, a onda tako kada si trpao kao bez glave (sve što ti ne treba zaista naravno) naplate ti tako da ne znaš gde se nalaziš.

Ja sam generalno protiv toga da se od radnja sa odećom prave samoposluge, pa da ljudi kao id*** trče i kupuju kao nenormalni nepotrebnu pritom nikakvu robu i da ih oderu posle. (Jer debilima daš evo ti ovo, a ako uzmeš ovo, onda ćeš uzeti i ovo, a ako kupiš celu robnu kucu daćemo ti 10% popust :lol: )

Tako je jedna bu**** ušla u taj Primark, kupila dve/tri kese kao džakove za 400 evra..
 
To je vrlo čudno, pošto bi ovde bio vrlo uspešan. Kao Linda, samo za odeću.
 
Sto ste vi cudni ljudi, majko mila. Pa pola Srbije, i vise, kupuje odecu kod kineza i slicnih butika. Ja u Primarku nisam nasao ista nekvalitetno, imam jednu majicu koja je sarena sa milion boja i oblika, kupio pre skoro dve godine, evo boja i dan danas ista. Mali brat ima one majice sa onim cudima sto se okrecu kada se predje rukom preko, pa pokazuje drugu sliku, kupljena pre godinu dana, ne fali nijedan taj komad sa te slike. Sad vi kao nesto biste da glumite elitu i ne znam sta, kada cela Evropa kupuje u Primarku i nema tu nikakvog nekvaliteta. To sto je kao samoposluga, ne znam uopste odakle to poredjenje kada izgleda kao i sve druge prodavnice odece. Robna kuca od par spratova, pa zdravo, to je Peek&Cloppenburg, eno Galeria Karstadt Kaufhof, C&A od 4 sprata. Nekad pricate kako ste bili po Evropi, a ovako kako sad pisete kao da niste ni izasli iz hotela/kuce.
 
Pre nego što nas admin opomene da se vratimo temi da dodam i ja nešto na temu Primarka i ostalih. Generalno slabo kupujem kod njih, ali nije da ne može da se nadje nešto kvalitetno. Pritom cene su zaiste jako niske.

Inače sam skoro prisustvovao razgovoru kolega na poslu, gde je jedan koji se skoro doselio iz Nigerije sa oduševljenjem pričao o Primarku i kako su jeftini i slično.... Sa druge strane, kolega nemac je rekao da ne kupuje nikada tamo, i zbog toga što kvalitet nije na istom nivou kao kod drugih i zbog toga što se zapitao za koliko novca rade osobe koje proizvode tu robu ako na primer majica nakon transporta, zakupa, marže, poreza i ostalih troškova košta svega par eura. Ima malo i do odgovornosti tog tipa. Naravno kod nas smo miljama daleko od razmišljanja na tom nivou, a bojim se da većina nije svesna sličnih stvari.
 
Vrh