Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Screenshot_20230831-210705_Chrome.jpg
 
Zna li neko zbog čega im konstantno odbacuju zahteve?
 
Ima li još nešto osim ovoga? I da li je moguće sve to rešiti sada? Kao da prvi put grade nešto...
 
Očigledno da ima ljudi koji odgovorno rade svoj posao, ali izgleda i nekih koji to neodgovorno shvataju....
Vrlo lepo i jasno rečeno. Jako je lepo što sektor za vandredne situacije radi svoj posao kako treba, ali meni nisu jasni ti projektanti koji nisu znali za sve to. I neko gore je dodao kako to sad da se promeni,izmeni itd. Izgleda nije u Beogradu baš situacija kao u Novom Sadu pa su se zaneli malo.. Ostaje nam samo da čekamo i da pratimo rasplet dogadjaja. Previše projekata u Beogradu se radi i svakako je dobro da bar neki sektor u ovoj zemlji se trudi da poštuje neki red e sad…..
 
Slažem se ali onda ne treba dozvoliti takvu gradnju uopšte. Ovako će samo kupci da ispaštaju (iako smatram da se sve to može rešiti).
 
Da li neko zna kada se ocekuje useljenje? Po prvim ugovorima rekao bih da projekat sad već kasni 7 meseci…
 
Kada bi bar neko znao dokle se stiglo sa radovima... U svakom slučaju, očigledno je da će useljenje mnogo kasniti.
 
opet mrtvo more... prodje li neko skoro pored gradilišta? nadzire li se kraj fasadi? da li je počeo parket?
"usaglašeni zahtev" još u toku....
 
Prošao sam ja ore neki dan, ali bio je mrak i kiša pa nisam izlazio iz auta. Rekao bih da je onaj deo koji će biti u dekorativnoj cigli gotov, bar koliko je moglo da se vidi

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
opet mrtvo more... prodje li neko skoro pored gradilišta? nadzire li se kraj fasadi? da li je počeo parket?
"usaglašeni zahtev" još u toku....
Parket su valjda krenuli koliko znam, fasadu su rekli da zavrsavaju za manje od mesec dana, usaglaseni zahtev je takav da ce rusiti 1 stepenice da bi imali prilaz, to su informacije koje sam ja dobio posredno
 
Nadam se da nećemo morati preko prozora ulaziti u stanove kad sruše te jedne stepenice.😂
 
Da li neko zna kada se ocekuje useljenje? Po prvim ugovorima rekao bih da projekat sad već kasni 7 meseci…
Meni su danas odgovorili kraj godine, na moje pitanje. Da li ste do sada dobijali pisana obavestenja o pomeranju rokova. Meni su stigla dva, Prvi da je pomeren rok na april, pa da je pomeren na jun 2023. Od tada nista
 
Da ti nisi kupio stan u nekom drugom kompleksu?!😀 Meni nikada nije stiglo nikakvo obaveštenje...
 
Vrh