Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Unutra se radi punom parom. Bio sam kod ortaka u stanu, sasvim korektna završna obrada .
Ako ovako nastave, završiće u martu. Možda spoljno uređenje ne bude gotovo i deo garaže zbog gomile materijala, ali stanovi i hodnici/ulazi će biti sigurno .
 
Šta je u mail-u obaveštenja? 80% završeno? Tehnička primopredaja stana? Pare sigurno traže…
 
Tako je. Veoma evidentno da traze, a useljenje se ne nazire. Samo “tehnicko” pametna stvar je da je ovaj mejl sastavio neko vrlo inteligentan. Sve receno a opet NISTA.

Tehnički prijem, da. Znači da se može krenuti sa opremanjem stana i sa radovima, ko je planirao da dovodi dalje majstore.
Nije potrebna neka pamet da se napiše kako jeste.
Po mojoj potpuno amaterskoj proceni, Maj useljenje :)
 
Da li je neko kontaktirao Galens oko tehničkog preuzimanja stana? Ili mozda uzeo kljuceve? Ili neka… u maju..
 
Juče sam prošao, radi se intenzivno ispred i iza objekta. Dvorišnu stranu popločavaju behatonom a sa uliče strane ima dosta mehanizacije i radnika. Nisam ulazio u objekat ali mi deluje da je sam finiš .
 
IMG_7396.jpeg
IMG_7395.jpeg


od pre neki dan.
 
Bio sam u stanu prošle nedelje, svi stanovi osim 5-og sprata su gotovi kažu.
Trenutno rade priključke (struja, voda,kanalizacija) za zgradu. Garaža i zemiljište oko zgrade se radi.

Ne bi bilo loše ako neko pronađe reklamacije u svom stanu da okači informaciju na forum da i ostali obrate pažnju.
 
Bio sam kod ortaka u stanu, zanatski radovi su urađeni veoma korektno.
Mislim da će sve stanove završiti u toku ovog meseca, uključujući te više etaže .
 
Mislim da previše pridaješ značaj tome. U stanu imam 2 kom. Gree Viola , inverter. 5 godina rade kao sat, uz "redovno" održavanje .
 
Vrh