Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Drage buduće komšije iz faza 1 i 2, molim za informaciju koja je firma zadužena za održavanje zgrada u prve dve lamele s ozbirom da postoji velika verovatnoća da ista bude zadužena i za održavanje u trećoj?
Hvala unapred
Prva firma je zamenjena,tako da treba videti sa ovim drugim upravnikom,koliko znam sa njim nemaju problema.U svakom slucaju pokusaj da nam uvale prvu firmu treba spreciti odmah
 
Pozdrav budućim komšijama. :) Da li neko zna kakva je situacija sa vodom u garažama nakon ovih poslednjih kiša? I da li možda znate kada se tačno očekuje početak granje 4.faze?
 
Kako je rešeno parkiranje u Wellportu,da li se može dogoditi da se neko parkira neovlašćeno na vaše garažno mesto dok ste na poslu ili godišnjem odmoru?Da li je moguće prijaviti više motornih vozila na jedno garažno mesto i da sva istovremeno budu u garažnom prostoru na različitim nivoima?Da li ste možda zapazili vozila čija su registarske tablice unete u kompjutersku bazu podataka,ulaze u garažu a pri tom nemaju svoje matično mesto već se parkiraju na tuđa garažna mesta,obezbeđenje ih usmerava jer zahvaljujući kamerama prati navike vlasnika garažnih mesta?
 
Kako je rešeno parkiranje u Wellportu,da li se može dogoditi da se neko parkira neovlašćeno na vaše garažno mesto dok ste na poslu ili godišnjem odmoru?Da li je moguće prijaviti više motornih vozila na jedno garažno mesto i da sva istovremeno budu u garažnom prostoru na različitim nivoima?Da li ste možda zapazili vozila čija su registarske tablice unete u kompjutersku bazu podataka,ulaze u garažu a pri tom nemaju svoje matično mesto već se parkiraju na tuđa garažna mesta,obezbeđenje ih usmerava jer zahvaljujući kamerama prati navike vlasnika garažnih mesta?
Pa ovo nema ni u filmu, zamislite sad coveka koji radi u ozbezbedjenju za 400evra da prati navike stanara 😂
 
Kako je rešeno parkiranje u Wellportu,da li se može dogoditi da se neko parkira neovlašćeno na vaše garažno mesto dok ste na poslu ili godišnjem odmoru?Da li je moguće prijaviti više motornih vozila na jedno garažno mesto i da sva istovremeno budu u garažnom prostoru na različitim nivoima?Da li ste možda zapazili vozila čija su registarske tablice unete u kompjutersku bazu podataka,ulaze u garažu a pri tom nemaju svoje matično mesto već se parkiraju na tuđa garažna mesta,obezbeđenje ih usmerava jer zahvaljujući kamerama prati navike vlasnika garažnih mesta?
Wellport nije ni prvo ni poslednji projekat sa ovom vrstom garaza.Nisam cuo da je negde bilo problema tog tipa da se neko parkira na tudje mesto ali i za to postoji resenje.
 
Možete reagovati na to što je napisano kako hoćete, ni ja nisam verovao da se to može desiti u jednoj garaži u centru grada (CG).Službenici obezbeđenja renomirane firme za pružanje takvih usluga dok ste vi na radnom mestu koriste bez ikakve saglasnosti vaše garažno mesto za parkiranje svojih poznanika,braće ,kumova,rođaka,prijatelja.Nekada se i duže od sat vremena čeka da se oslobodi vaše garažno mesto.Od početka februara to je postala uobičajena praksa s kojom stanari vlasnici garažnih mesta imaju velikih problema,za takav sistem organizacije garažnog prostora je odgovoran novopostavljeni upravitelj ali i direktor firme koja pruža usluge obezbeđenja.Investitor je postavio parking rampe na svoja garažna mesta,nije ih još aktivirao čeka se aplikacija.Stanari su došli i do informacije da Investitor nije dozvolio postavljanje parking rampi na garažna mesta stanara,stanari ne pitaju koliko to košta.U mesečnim izveštajima služba održavanja moli stanare da isključivo parkiraju na svojim garažnim mestima,što stanari poštuju.Celu priču kvare " treća lica" čije su registarski tablice unete u kompjutersku bazu,a nemaju niti svoje niti legalno iznajmljeno mesto već mole onda službenika obezbeđenja da im pokaže pripremljeno garažno mesto.Da li neki od službenika pribavljaju imovinsku korist za takav vid usluge mi nije poznato,neka ih je sram ako to rade.Broj službenika firme koja obezbeđuje sam kondominijum je nedovoljan.Neki službenici rešavaju svoje privatne probleme, dok vi čekate da se oslobodi vaše garažno mesto.NE POSTOJI INVESTICIONO ODRŽAVANJE GARAŽNOG PROSTORA.Renomirana PU je počela da skida novac sa računa pojedinih SZ bez pitanja stanara za sitne popravke u garaži,a krupne popravke ćemo tek videti (nijedna puknuta betonska dilatacija nije sanirana).Pušenje u garažnom prostoru je posebna priča.Hvala na pročitanom nešto dužem postu,koji prikazuje samo deo šta se dešava u jednoj garaži u centru grada.
 
A25A34F8-E8BB-406A-A83F-EAE0C141F488.jpeg

Napreduje fasada..
2AD4D32B-35E1-402A-97E1-F7C85D41A90F.jpeg
 
Dobar dan!
Možete li napisati molim Vas svoja iskustva što se tice stanovanja u kompleksu Wellport, kakav je kvalitet gradnje u prethodnim fazama i da li kvalitet gradnje odgovara cenama koje ste platili?
Takodje cetvrta faza uskoro treba da krene koliko znam, cene će biti skoro do 4.000€/m2 (sa pdv), da li ovo sto su do sada napravili u prethodnim fazama opravdava tu cenu koju oni traže za stanove u 4. fazi?
Pored je kompleks ZepTerra, tamo su stanovi jeftiniji po m2, u poređenju sa Wellport da li kvalitet lošiji?
Hvala!
 
Dobar dan!
Možete li napisati molim Vas svoja iskustva što se tice stanovanja u kompleksu Wellport, kakav je kvalitet gradnje u prethodnim fazama i da li kvalitet gradnje odgovara cenama koje ste platili?
Takodje cetvrta faza uskoro treba da krene koliko znam, cene će biti skoro do 4.000€/m2 (sa pdv), da li ovo sto su do sada napravili u prethodnim fazama opravdava tu cenu koju oni traže za stanove u 4. fazi?
Pored je kompleks ZepTerra, tamo su stanovi jeftiniji po m2, u poređenju sa Wellport da li kvalitet lošiji?
Hvala!
Mi imamo stan u Westu, a i u Zepterri i Wellportu imamo prijatelji i iskreno oba se kolju po kvalitetu gradnje, cak sta vise Wellport iz iskustava koje sam cuo je jos i kriticniji, fasada na prvoj fazi vec sad je krenula da ne lici ninasta na delu ka airport city-u, bilo je poplava u garazi i generalno brdo problema

Jedino sto mogu da potvrdim je da sigurno ne opravdava cenu od 4k, ako je cena u Zepterri manja to je jos i realnije
 
Mi imamo stan u Westu, a i u Zepterri i Wellportu imamo prijatelji i iskreno oba se kolju po kvalitetu gradnje, cak sta vise Wellport iz iskustava koje sam cuo je jos i kriticniji, fasada na prvoj fazi vec sad je krenula da ne lici ninasta na delu ka airport city-u, bilo je poplava u garazi i generalno brdo problema

Jedino sto mogu da potvrdim je da sigurno ne opravdava cenu od 4k, ako je cena u Zepterri manja to je jos i realnije
Hvala na informaciji, tako i deluje.
 
Mi imamo stan u Westu, a i u Zepterri i Wellportu imamo prijatelji i iskreno oba se kolju po kvalitetu gradnje, cak sta vise Wellport iz iskustava koje sam cuo je jos i kriticniji, fasada na prvoj fazi vec sad je krenula da ne lici ninasta na delu ka airport city-u, bilo je poplava u garazi i generalno brdo problema

Jedino sto mogu da potvrdim je da sigurno ne opravdava cenu od 4k, ako je cena u Zepterri manja to je jos i realnije
Sta tacno pdrazumevas kada kazes da fasada na prvoj fazi vec sad ne lici ninasta? Ja tu prolazim svaki dan i nisam primetio neko ruglo na fasadi
 
Da li je onda cena od 3.800-4.000€/m2 za porodicne stanove u 4. fazi realna?
Sta je to što taj kompleks razlikuje od drugih, osim što je kondominijum?
Pitam posto sam dobio ponudu od ZepTerra koja je za isti sprat i pribliznu povrsinu do 800 eura jeftinija (raspored prostorija i tamo i tamo se nesto posebno ne razlikuje, osim sto su u ZepTerra nesto vece terase, pa je malo neto povrsina manja u odnosu na ukupnu kvadraturu ako poredimo sa Wellport).
Hvala!
 
@skif sta god vam neko rekao na kraju uvek izaberite po vasem nahodjenju, ako ste obisli oba stana verovatno znate koji po vama bolje izgleda, sto se kvaliteta tice po meni su obe nekretnine precenjene
 
Nažalost ne nalazim se u Beogradu, u inostranstvu sam, zato i pitam za mišljenje ljudi koji zive tamo.
 
Vrh