Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Apsolutno se slazem. Treba razmisliti o alternativi u fazi kad je povoljnije. Kako stvari stoje mogli bi i dimnjake da ozidaju. Briket je ekoloski ogrev za razliku od blata i mazuta
 
Mislim da samo za protočni treba ta jača struja. Mi u kući imamo ostavljenu instalaciju za bojler (vodovodnu i strujnu) a topla voda nam je na gasni kotao. Taj kotao je smeće živo (Vaillant) posebno leti, ume da ošuri i teže se podešava temeratura vode. Sad možda su tu kod vas noviji savremeniji kotlovi, ovaj ima par godina. Vidite ako možete da dogovorite da vam urade instalacije za bojlere da ne lupate posle nova kupatila.
 
Čuo sam da se stanari žale zbog tipa lokala koji se uskoro otvaraju u zgradi. Umesto kafića, frizera, restorana (što su svi očekivali), dobiće kladionicu i kockarnicu.
To je sigurno problem. Kladionice baš ne podnosim i stvarno be bi voleo da imam jednu u zgradi ali ne postoji način da se to spreči. Onaj ko kupi lokal može da otvori šta god želi ne postoji način da mu investitor odnosno prodavac to ograniči baš kao što ne može ni kućni savet.
, iako je Fivest znao da ce biti kladionice u tim lokalima i da ce im za potrebe slot aparata trebati. samo su se izmakli i rekli to je sad vase i vi se "dogovarajte" sa gazdama kladionica (a dobro je poznato kakva je to gospoda) i tako nam je jedan dan samo osvanula klima od 400kg bez najave i dozvole (kranom preko ograde). Cekamo jos samo da probiju vrata u unutrasnje dvorite koja su spremna u samom lokalu, samo fasada nije probijena.
Само да потврдим данашњим-понедељак 18.07.2022., сликама за комшилук у "Плато Бежанија" за отварање коцкарнице "Гранд Слот" у згради "Љубинка". Вероватно од септембра бука од слот апарата и сличних коцкарских сокоћала ће бити примерена буци сатаре из Максија. Само што ће у коцкарници бити па скоро цео дан!!!
У згради "Рашко" је локал до ДМ-а исто у припреми, видим да постављају на стаклене излоге са унутрашње стране прилично дебелу изолацију стаклене вуне. Личи ми као да ће бити мало већа пекара или угоститељски локал!.

IMG_20220718_180544_resized_20220718_100932701.jpg
IMG_20220718_180604_resized_20220718_100933063.jpg
 
Само да потврдим данашњим-понедељак 18.07.2022., сликама за комшилук у "Плато Бежанија" за отварање коцкарнице "Гранд Слот" у згради "Љубинка". Вероватно од септембра бука од слот апарата и сличних коцкарских сокоћала ће бити примерена буци сатаре из Максија. Само што ће у коцкарници бити па скоро цео дан!!!
У згради "Рашко" је локал до ДМ-а исто у припреми, видим да постављају на стаклене излоге са унутрашње стране прилично дебелу изолацију стаклене вуне. Личи ми као да ће бити мало већа пекара или угоститељски локал!.

U Rasku ce bit Admiral Bet/Slot ili vec neki njihov format
 
U Rasku ce bit Admiral Bet/Slot ili vec neki njihov format
Tako je. Kladionica ili nešto slično.
Stanari su razočarani ponašanjem Fininvesta. I treba. Samo su se rukovodili profitom i da što pre “uvaljaju” poslovni prostor.
Frizerski salon, kafić, restoran, bi baš obogatili ugostiteljsku ponudu tog dela Bežanije, ali investitor je odlučio umesto stanara…Samo pročitajte komentare na Google maps, sve će vam biti jasno.
 
U Rasku ce bit Admiral Bet/Slot ili vec neki njihov format
Tako je. Kladionica ili nešto slično.
Stanari su razočarani ponašanjem Fininvesta. I treba. Samo su se rukovodili profitom i da što pre “uvaljaju” poslovni prostor.
Frizerski salon, kafić, restoran, bi baš obogatili ugostiteljsku ponudu tog dela Bežanije, ali investitor je odlučio umesto stanara…Samo pročitajte komentare na Google maps, sve će vam biti jasno.
Баш разочаравајуће.

У овом блоку 19, где је "Плато Бежанија", а и моја зграда, а и у суседном блоку 18, има доста фризерских салона, мини маркет, пита бар, кафић "Пауза" је одмах ту поред тј. између "Рашко" и "Љубинка" зграда, у 2. месној заједници код зелене пијаце "Бежанијска коса" има доста пекара, ћевабџиница и осталих корисних локала (сем оне постојеће коцкарнице наравно), а преко пута зграде "Љубинка", а између тих "љубичастих" зграда, има исто доста корисних локала.
 
Da li je neko upucen koliko se krece cena kvadrata za Vrtove Ceraka?
 
Po nekim mojim saznanjima od 2200-2400 eur.
Najbolje da kontaktirate sluzbu prodaje jer cene variraju od kvadrature do spratnosti.
Pozdrav!
 
Tuzno i odvratno. Tim ruznim zgradama zaklonilisu pogled prema Avali.
 
Zato mislim da je i podlozno promeni cene. Tako su nama i pricali telefonom, da se cena moze formirati na licu mesta.

Zanimljivo mi je da je cena u istom periodu za VK otisla 300 na gore, a ovde je ostala ista.
 
Da li neko mozda zna kako ce izgledati enterijer stanova? Ili je mozda video unutrasnjost stanova iz nekog od prethodnih Finvest projekata pa da podeli iskustva, slike... ? :)
 
Hvala puno 🙏 Deluje sasvim pristojno, rekao bih... Ne znam da li postoji mogucnost prilagodjavanja nekih aspekata enterijera... ? Npr. da se izabere drugaciji parket, drugacija sobna vrata i slicno...
 
Ono sto je nama receno, nikakve izmene nece biti moguce. Jedino ce biti mogucnost izbora plocica u kupatilu i kuhinji od dve opcije koje budu ponudili.
 
Na žalost, mislim da Finvest nije u stanju ni manje zahtevne objekte da uradi kvalitetno, na vreme, i po idejnom projektu.
Pogledajte PLATO BEŽANIJA.
 
@Деко, нема подтеме "Плато Бежанија" на форуму, само су постављане слике и по који коментар на подтеми "Разни пројекти", а и на овој подтеми.
 
Jeste, u pravu si.
Insistirao sam svojevremeno na ovoj temi, jer sam imao lična loša iskustva sa Finvest-om, ali avaj.
 
Vrh