Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Saobraćajni kolaps kroz Kneza Višeslava svakim danom je sve veći i gori. Znači da se neki kupci u ovom i obližnjim projektima useljavaju i počinju da dele krljavu infrastrukturu sa ostalima. Dobro došli komšije :)
Gužve su zbog radova na raskrsnici kneza Višeslava i Luke Vojvodica mada vi to vrv već znate. Da ce da bude zanimljivo u budućnosti kad se svi usele hoce sigurno.
 
1000001411.jpg
1000001410.jpg
1000001409.jpg
 
Šta se radi na raskrsnici? Kanalizacija za nove zgrade?
 
Vrtovi (530 stanova - prva faza se useljava) gledaju na Buena Vistu (179 stanova - u izgradnji), koji gledaju na Silvu Vidikovac (250 stanova- u izgradnji), koji gledaju na Top Hill (156 stanova - biće useljenja), koji gledaju na Vidik 2 (47 stanova - valjda useljeno).
Za jedno 3-4 godine, izlazićemo na Kneza Višeslava po principu parni i neparni dani. :)
Jos mesec dana do zavrsetka kanalizacije, tesko da se useljava bilo ko ako nema kanalizaciju, ako stanovi nisu prosli tehnicki pregleda a nisu, ako nije bilo primopredaje nekretnine, poslednje uplate rate za stan i ....

Nece ovo ni do pocetka aprila !
 
Jun-jul
Jos mesec dana do zavrsetka kanalizacije, tesko da se useljava bilo ko ako nema kanalizaciju, ako stanovi nisu prosli tehnicki pregleda a nisu, ako nije bilo primopredaje nekretnine, poslednje uplate rate za stan i ....

Nece ovo ni do pocetka aprila !
 
Biće to pre do aprila nego do juna, radi se punom parom u Kneza Višeslava, završili su već 1/3 postavljanja kanalizacionih cevi, ako ne i više.

Inače, obišao sam par gotovih stanova u oktobru, domaćinski su radili, prijatno sam bio iznenađen.
 
Znam da nije tema, ali jel zna neko da li su počeli sa izgradnjom Silve i Buena Viste?
 
Istina, ali su ga najavili kao ultra mega giga lux. Meni rekli u decembru da im je kvadrat 3000,a sada vidim spustili i to bas po prilicno (2300)
 
Istina, ali su ga najavili kao ultra mega giga lux. Meni rekli u decembru da im je kvadrat 3000,a sada vidim spustili i to bas po prilicno (2300)

Nemoguće da su ti to rekli. Ja sam ih zvao u oktobru i dobio ove informacije za Silvu:

Stanovi 2.400-2.950 EUR/m2 (sa PDVom).
Cena parking mesta od 16.000-20.000 EUR.
 
Koliko će Silva i Vista biti udaljeni od susednih objekata i Lidla. Deluje mi kao da će biti jedni uz druge a renderi pokazuju neke ulice... Kako je zamišljen prilaz?
 
Vrh