Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

20230408_181845.jpg
 
Pozdrav od buduceg komšije u fazi 2 :) Danas sam obišao gradilište kako bi video kako napreduju radovi.

Zanimljiva je ova “izolacija” između dve zgrade, ali ono sto posebno privlači pažnju je ovaj jedini PVC prozor sa MDF panelima iznad i ispod sa dve klime, od kojih jedna zaklanja prozor malo 😀
IMG_3580.jpeg
IMG_3581.jpeg
IMG_3582.jpeg
IMG_3583.jpeg
IMG_3584.jpeg
IMG_3585.jpeg
 
Pozdrav od buduceg komšije u fazi 2 :) Danas sam obišao gradilište kako bi video kako napreduju radovi.

Zanimljiva je ova “izolacija” između dve zgrade, ali ono sto posebno privlači pažnju je ovaj jedini PVC prozor sa MDF panelima iznad i ispod sa dve klime, od kojih jedna zaklanja prozor malo 😀
Moja pretpostavka da je to samo privremeno, mozda za cuvare koji su nocu tu ili tako nesto...
 
Kako li ce se prolaziti ovom ulicom ka vidikovcu i sa vidikovca kad se svi budu uselili... Komsije dobrodosli, a mi ostali da molimo gradnske vlasti da prosire ulicu makar za jos jednu traku i umesto semafora stave kruzni tok kod pumpe i kod meka.
 
Kako li ce se prolaziti ovom ulicom ka vidikovcu i sa vidikovca kad se svi budu uselili... Komsije dobrodosli, a mi ostali da molimo gradnske vlasti da prosire ulicu makar za jos jednu traku i umesto semafora stave kruzni tok kod pumpe i kod meka.
Već sada je katastrofa, čak i u periodima kad nije špic. Prema slikama biće urađena ulica koja će omogućiti prilaz iz ulice Pilota Mihajla Petrovića, koja će opet povezati i one dve zgrade koje se grade kod pumpe, Top Hill i još jednu. Biće zanimljivo kako god se okrene tek kad se sve zgrade koje se sada grade usele.
1683798089195.png
 
Koliko znam 2200-2400, u zavisnosti od velicine i pozicije stana. Naravno najbolje je pozvati za tacan info. .
 
Često prolazim oko tih gradilišta i lamela koje okolo niču u tom delu. Deluje da će biti gusto načičkano zgradama a saobraćajni kolaps svaki dan je neizbežan, pošto je i sad katastrofalna situacija sa protokom saobraćaja na celom Vidikovcu.
 
Da li neko ima ikakvu informaciju kada bi trebala da počne izgradnja te nove ulice iz Pilota Mihaila?
 
Bas su ga preterali, u maloprodaji nije moguce naci skuplje od ovoga. I to Daikin ili Mitsubishi a ne Midea koju oni ugradjuju.
 
Bas su ga preterali, u maloprodaji nije moguce naci skuplje od ovoga. I to Daikin ili Mitsubishi a ne Midea koju oni ugradjuju.
Firma preko koje nabavljaju je elcomtrade. Nisam uspeo da dodjem do cenovnika za klime posto su im inzenjeri na obuci u Kini 🤷‍♂️.
 
Izgleda da nisu menjali ovaj cenovnik od prve faze. Pored cene uređaja, treba računati i na dodatne gipsarske radove, montaža nije baš jednostavna kao kod klime sa samo jednom unutrašnjom jedinicom.
 
Nema gipsarskih radova , provlače se instalacije ispod fasade.. poredjenja radi,evo ista ponuda kod gosp.Ilijeva, april 22. Doplata za Multisistem s 3 un.jedinice 1500 EUR, a s 4 : 1 700 EUR !??
 
Kako samo ispod fasade? Možda sam pogrešno shvatio gde će stajati unutrašnje jedinice?
 
Nema gipsarskih radova , provlače se instalacije ispod fasade.. poredjenja radi,evo ista ponuda kod gosp.Ilijeva, april 22. Doplata za Multisistem s 3 un.jedinice 1500 EUR, a s 4 : 1 700 EUR !??
To se radilo za prvu fazu, za drugu fazu nece tako raditi. Klime ce se montirati na najbliži zid.
 
Vrh