Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

sta reci..dobar je prilog da neko i ovo vidi...ta stanica je vec godinama u samom vrhu ako ne i najgora...sramota...nema daljeg...zna se ko je kriv..onaj isti sto se slikao pre izbora ispred table vojvodjanska ulica...ali naravno bez datuma i pocetka i zavrsetka radova,bez icega i naravno od tada pa do danas nema nicega novog osim velike kolicine blata...sta drugo reci..moze biti najlepsi bulevar u beogradu...pogledajte tu duzinu...od studentskog grada pa sve do ivana ribara...to je nekih 4,5km...sta reci...osim sramota za gradonacelnika...
 
Убедљиво најужасније стајалиште у граду које сам видео. До пре два месеца беше једно још горе, "Стара Калуђерица" где се сливала канализација преко самог стајалишта, али су то средили.

Могу барем туцаник да проспу да нема блата па нека буде тако привремено до изградње улице. Ово блатиште је срамота за град.
 
stf":zh3q8bdv je napisao(la):
Могу барем туцаник да проспу да нема блата па нека буде тако привремено до изградње улице.

Jedva čekam da vidim prilog Studija B :laugh:
 
Znamo svi koji pratimo propagandu Studia Dj da ce za neki dan doci radnici sa tucanikom ili asfaltom i sredice stanicu.I onda radosni prilog Studia Dj sa izjavama stanovnika koji ce hvaliti gradonacelnika i Gangulu sto im napravise moderno stajaliste po svim evropskim standardima...Providni su kao staklo.
 
U koje pare da će prilog da počne sa: "ovako je bilo nekad...." ?
:)
 
Da li moguce da smo toliko srozali kriterijume, da ce se posipanje jednog pisljivog stajalista pisljivim tucanikom prodavati auditorijumu kao uspeh i postignuce, boljitak?

Ako bude tako, necemo mi videti rekonstrukciju ni za 5 godina. Neka sva stajalista zaspu tucanikom, i mi cemo biti srecni, a oni neka izvestavaju da je ulica rekonstruisana.
 
Nije blato samo na toj stanici nego i na mojoj to jest sledecoj ka gradu. Kod Bezaniske stare pijace. Da ne pricam kako je zanimljiva staza u sumici kroz koju treba proci da bi dosli do stanice. Ma treba napraviti takvu frku ispred opstine NBG sto odugovlace za prosirenjem ulice, pa da se puse. Blamiraju se zbog 750m ulice + 250m kod Tosninog Bunara. :gobb:
 
sta reci...po meni jedna mozda i od kljucnih pravaca tj ulica na novom beogradu...cak i alternativa puta ka aerodromu...sta ce pomisliti neki koji idu na aerodrom a nisu iz srbije...prosto neverovatno...a kad vec govorimo o tom stajalistu..moram pomenuti i kratere na samom asfaltu posle ove vode,snega i sl...to je strasno...ne verujem da to postoji...neka sela u srbiji imaju bolji put nego najveca opstina u srbiji..kako neko rece,gangula...pa sta i ocekivati od jednog sportiste...pokazalo se na zadnjem takmicenju i kakav je covek...
 
Nema nekih novosti na suženju kod Nikole Dobrovića...

Jedina promena je što je čuvarska kontejner kućica premeštena bliže ogradi i povezana na struju.
Takođe, "nehigijensko" naselje sa suprotne strane ulice raste već viđenom "dinamikom", kako to već biva na lokacijama kada gradnja postane izvesna.


U stvari, batalite Studio B, Direkciju za građevinsko zemljište, gradonačelnika, gradskog arhitektu, Izvršno veće... siguran znak da će na nekoj lokaciji uskoro početi da se gradi je povećanje najbližeg "nehigijenskog" naselja...
 
relja":2b7yfms8 je napisao(la):
U stvari, batalite Studio B, Direkciju za građevinsko zemljište, gradonačelnika, gradskog arhitektu, Izvršno veće... siguran znak da će na nekoj lokaciji uskoro početi da se gradi je povećanje najbližeg "nehigijenskog" naselja...
Па ко у опште и ове узимао за озбиљно ?
Заборавио си само сарпанђија Новог Београда :blah:
 
Novi biser:

semafor na raskrsnici kod Rome, iz pravca Immo centra ka Beženiji je reprogramiran, tako da uslovno desno skretanje prema Tošinom bunaru sada traje mnogo, mnogo kraće.

Ranije je ovaj signal bio stalno upaljen, a onda su ga malo ograničili, ali jutros je radio u novom režimu tako da se otegla kolona automobila od Imo Centra do semafora. Ja sam mislio da se dogodio neki sudar...

Koji mozgovi rade ovakve stvari?
Pa upravo zato što Vojvođanska i dalje nije proširena i zato što je safalt propao u delu od crkve do ove rasrksnice, većina vozača upravo ide Gandijevom i koristi ovo desno skretanje ka Tošinom bunaru, Rodiću, Milutina Milankovića, autoputu!
Na vrh jezika su mi neke teške reči....
 
Prolazio sam za vikend ovom raskrsnicom kod Gandijeve i primetio da je nesto veca guzva, ali sam smatrao da se ponovo zaboravio neko u desnoj traci. Sada radnim danom verujem da je haos.

AKo je stvarno dosta skraceno uslovno zeleno, mogu samo da se zapitam kojim mozgom je razmisljao covek koji je to uradio. Pa ovo uslovno prodje jedno 3x vise vozila nego sto nastavi pravo ka Bezanijskoj kosi. Dodatno, nalazi se na odgovarajucoj raskrsnici, posto se tu ulica siri u bulevar i prakticno svi koji skrecu desno ne ometaju vozila koja dolaze iz pravca Ledina i koja imaju zeleno svetlo. Propusti se eventualno autobus koji skrece na stanicu i to je to.

Video sam dobru stvar na nekoj rasksnici u Rusiji (na onim ludim snimcima saobracajki gde svako ima kameru u kolima) gde lepo stoji u zeleno prefarban znak uslovno zeleno za skretanje desno. Lepo, stalno mozete da skrenete ako nikome ne smetate i to je to, savrseno resenje.
 
Jutros su popravljali taj semafor, čak je i kutija sa signalom za uslovno desno bila otvorena (pa je zelena strelica za desno pokazivala levo :) a kako zeleno staklo propušta dnevno svetlo izgledalo je kao da je signal uključen )
 
Čitaju forum.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
:D
kamo lepe sreće da tako reaguju.
Tim pravcem prolaze i autobusi, možda je i policija ili neka hitna služba prijavila (to je najbrži put za KBC Bežanijska kosa i Zemunsku bolnicu...).

Videćemo narednih dana.
 
o cemu vise ovde i da se diskutuje kad nam se ulica bukvalno raspada...grad prvo nema para a zatim i zelje i razumevanja da napravi najlepsi bulevar novog beograda...iskreno nisam se previse ni nadao jer ipak su to zuti...
 
Zuti, plavi, crveni ili crni! Para se nema, a javasluk caruje! Tako da to Zuti ne prolazi bas najbolje kao razlog raspadanja puteva.
 
Tačno, boja nema veze, razlike su samo u ciji dzep odu zajednicke pare na kraju...

A i ja verujem da ce zavrsetkom radova stvarno Beograd dobiti znacajan i lep bulevar. Ovo zavrsavanje iz delova je dovelo do toga da se vec zavrseni delovi ne koriste u njihovom punom kapacitetu, ali kada se uklone ova dva suzenja, ulica ce postati veoma brza veza daljih delova Kose i naravno 60-ih blokova sa autoputem i dalje gradom.
 
Стрпите се још 3 године. Пред изборе ће одједном да искрсну силна средства. Пола града има да се среди.
 
stf":1tco17xz je napisao(la):
Стрпите се још 3 године. Пред изборе ће одједном да искрсну силна средства. Пола града има да се среди.

Pa malo-malo pa se spominju neki izbori u Beogradu, da čovek stvarno pomisli da ova gradska garnitura neće potrajati još tri godine.

Zapravo, kada se budu pojavile mašine, znaćemo da se spremaju izbori.
 
Vrh