Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

@Gago pluscina kao vrata. I mene neko da odmeni, posto ne stizem da propratim i taj deo. :kk:

Bogami lepo su je oljustili, ne znam samo koliko su pomocni obljekti duboko jos od ulice. Na mapi deluje da tu iza ima jos svasta nesto. Ono sto primecujem da je Beka Beka dobila sad cistinu i novi pogled sa prozora. Mozda nam mahne. :)

Gago, slike su mi se obrisale jer sam ih greskom obrisao u Image Shark-u, da ne mislis da nas je neko izsabotirao sto pozamljujem tvoje slike. :laugh: Nema veze ionako su tvoje najnovije i realne.

U Vojvodjanskoj malo dave sa rusenjem, ja bih to ocas posla porusio, ali oni idu postupno iznutra ka spolja. Prilicno su slicnog izgleda kao i ova u T. Bunaru. Inace sam imao priliku da preksinoc tokom veceri udjem sa ortakom u dvoriste za zadnje strane i vidim (kolko je to moguce u mraku) malo izbliza. Velika je to dvorisna povrsina, videcete i vi uskoro. Danju je teze izvodljivo zbog radnika.

@Belka, gde si druze, ima li nekih novosti u vezi T.Bunar 256 ili V1A?

p.s otvorih stranu broj 40, a od radova ni traga. :grand:
 
MaRkOs":2alfqqdw je napisao(la):
Gago, slike su mi se obrisale jer sam ih greskom obrisao u Image Shark-u, da ne mislis da nas je neko izsabotirao sto pozamljujem tvoje slike. :laugh: Nema veze ionako su tvoje najnovije i realne.

@Маркос, дешава се. Да будем искрен знаш шта ми је пало на памет, зашто нема више тих слика ? Помислио сам да је Бека Бека пријавила Имеџин Шарку те слике и да су их они (И.Ш.) зато избрисали ! Знаш и сам да се она бунила и била :rant: за оне раније објављене слике њене куће што сам сликао и објавио !

Ма идемо ми даље, кад опадне лишће и кад се буде боље видео тај део, ето нових слика.
 
Гага":1ihzd1a1 je napisao(la):
MaRkOs":1ihzd1a1 je napisao(la):
Gago, slike su mi se obrisale jer sam ih greskom obrisao u Image Shark-u, da ne mislis da nas je neko izsabotirao sto pozamljujem tvoje slike. :laugh: Nema veze ionako su tvoje najnovije i realne.

@Маркос, дешава се. Да будем искрен знаш шта ми је пало на памет, зашто нема више тих слика ? Помислио сам да је Бека Бека пријавила Имеџин Шарку те слике и да су их они (И.Ш.) зато избрисали ! Знаш и сам да се она бунила и била :rant: за оне раније објављене слике њене куће што сам сликао и објавио !

Ма идемо ми даље, кад опадне лишће и кад се буде боље видео тај део, ето нових слика.

Bila bi fora stvarno, ali ima ona ozbiljnijih briga koje je muce. Nadam se da ce uspeti da dobiju sta im pripada.
 
Sve je u redu, tu su radnici, samo su privremeno zauzeti :D
majstori-joge-13.jpg
 
:lol: :lol: e a vidi ovog kod drveta, probio i naslon!!
 
Nebojša, dobronameran savet: imaš skoro pola hiljade postova a vrlo malo doprinosiš kvalitetnoj raspravi. Većina postova ti je neki usputan komentar na nešto nevažno, kao ovo gore.
Molim te da u svrhu čitljivosti foruma ne komentarišeš BAŠ SVAKU temu na koju naiđeš, osim ako imaš nešto pametno i argumentovano da kažeš.
Nemam loše namere, već mi upada u oči da je ovo već ko zna koji put da ovako bespotrebno komentarišeš. Mnogi to rade, ali onda na drugim mestima konstruktivno doprinose forumu.
 
mekbejn":2li5hvhh je napisao(la):
Nebojša, dobronameran savet: imaš skoro pola hiljade postova a vrlo malo doprinosiš kvalitetnoj raspravi. Većina postova ti je neki usputan komentar na nešto nevažno, kao ovo gore.
Molim te da u svrhu čitljivosti foruma ne komentarišeš BAŠ SVAKU temu na koju naiđeš, osim ako imaš nešto pametno i argumentovano da kažeš.
Nemam loše namere, već mi upada u oči da je ovo već ko zna koji put da ovako bespotrebno komentarišeš. Mnogi to rade, ali onda na drugim mestima konstruktivno doprinose forumu.

Hmmm, najcudnije sto si dobio 6 pluseva za pridiku, a nisi moderator. Alal vera! :cool:
 
Markose,ja ozbiljno rekoh da pripomognes majstorima volonterski,rukama ili eksplozivom.Vidis da je ovo rusenje mucenje ko 98 kada na svetskom prvenstvu je Santrac igrao Bunkericu protiv Holandije pa nas razbucase 7:1 ili koliko...
 
To prvenstvo smo izgubili 2:1 od 'Olandeza, Mijatova precka! A pukli smo na EP. :p
 
Cujem ovi nasi "reprezentativci" igraju na ovu krizu prijateljsku utakmicu sa Hondurasom...putuju svi tamo...sad,bolje bi bilo i da ostanu u srednjoj Americi hahaha :p
 
vucko":3kikqijc je napisao(la):
Markose,ja ozbiljno rekoh da pripomognes majstorima volonterski,rukama ili eksplozivom.Vidis da je ovo rusenje mucenje ko 98 kada na svetskom prvenstvu je Santrac igrao Bunkericu protiv Holandije pa nas razbucase 7:1 ili koliko...

E kako bih ja sproveo akciju ciscenja da mi daju moc(susku), ali izgleda da danas nema para ni za one koji bi trebali da poruse nesto.

p.s Pustite 'Bojsu na miru, mogao bih da se solidarisem sa njim. :grand: Ovo je slobodan forum, neka pise svako koliko i sta hoce, dokle god je pristojno i da, malim slovima. :) Dakle, sloboda svima.

A sto se tice fudbala, ako treba otvorite u Relax-u topic o divnoj reprezentaciji pa da se svi slatko zabavimo.
 
Večaras, oko pola 6, pored V1 parkiran rovokopač :D
 
Prosao sam tokom vikenda, nista se ne desava.

Izgleda da ostavljaju ovo cim zavrse most pa kad krenu za UMP jer nista mi ne deluje kao da ce bilo sta u skorije vreme da se radi na "kopanju".
 
Na kući na T.B. pored bekebeke nastavljaju se radovi na rušenju.
Neki buldožer ruši sve što mu dođe pod kašiku, pa je i struju malko zakačio :)
 
Verovatno imaju jedan buldozer pa kad zavrse rusenje te u Tosinom, prebacice ga u Vojvodjansku da dovrsi ove dve.
 
mekbejn":1woicetl je napisao(la):
Na kući na T.B. pored bekebeke nastavljaju se radovi na rušenju.
Neki buldožer ruši sve što mu dođe pod kašiku, pa je i struju malko zakačio :)
Ima li neka nova fotkica odatle? :)
 
vucko":19mqgm5f je napisao(la):
Trebali su da slusaju mene i kupe kuglu :rolleyes:
Сети се Пинк Пантера како руши куглом, па ће ти бити јасно да није требало да купе куглу. :laugh:
 
LUCAS":3btwze0d je napisao(la):
mekbejn":3btwze0d je napisao(la):
Na kući na T.B. pored bekebeke nastavljaju se radovi na rušenju.
Neki buldožer ruši sve što mu dođe pod kašiku, pa je i struju malko zakačio :)
Ima li neka nova fotkica odatle? :)

Bice uskoro slika, cekali smo razlog za slikanje i to se i dogodilo. Danas sam video da su nastavili sa rusenjem u Vojvodjanskoj, a prva kuca na cosku Tosinog Bunara je sravljena i ociscena do kraja. Dakle tu nam ostaje jos Bekina kuca. Mene samo zanima da li se nesto novo desava sa V1a, jer mi sada ona najvise bode oci.
 
Dva kipera odnosila šut iz Vojvođanske. Prašina do neba :)

Kuća do Beka-bekine kao da nikada nije ni postojala.
 
Vrh