Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

NApokon, nadajmo se da ce sto pre krenuti radovi na prosirivanju kolovoza.
 
Ja sam prošao oko 14h i V1 je još uvek bila nenačeta. Mislim da je Markos mislio na ostale tri kuće.
 
V1 je zapravo zaposednuta duhom apoteke koji nije jos uklonjen is tog kraja,vec je samo pobegao u drugi objekat :D
 
vucko":1lz5mczg je napisao(la):
V1 je zapravo zaposednuta duhom apoteke koji nije jos uklonjen is tog kraja,vec je samo pobegao u drugi objekat :D

Bas tako. :laugh:
Mada bojim se da ce tako ostati jos neko vreme. :rant:
A parkirani bager u susednom dvoristu bi sve brzo resio. ;)

p.s @Vucko cestitam na 10 000 postova! :shok:
 
Ma ne pitaj. Vrisnuo mi je fotoaparat. Nece oko da se otvori. Ako neko ima slobodno vreme i usput mu je neka slika a ja cu cim vidim sta je sa aparatom.

A do tada evo slike sa GE tog prostora: ovaj deo parcele ostaje idealan za neki parkic, jer bi bilo kakav drugi objekat narusio i ovako zbijenu okolinu.

 
Dobra ideja, vec je dovoljno nacickano. Postoji li mogucnost da stanari potpisu neku peticiju i proslede nadleznima? Idu izbori pa mozda moze da se izboksuje jedan parkic. :)
 
Mozda ja sutra uslikam mada nista ne obecavam.

Dakle there can be only one! Vojvodjanksa 1 :grand:
 
Bila bi to dobra ideja, ali mislim da je taj plac već rezervisan za neprofitne stanove.

Moram da priznam da je prostor oko neprofitnih zgrada u Vojvođanskoj mnogo bolje osmišljen nego prostor oko ovih zgrada na uglu sa Gandijevom. Ove na uglu imaju garaže koje su "pojele" zemljište, a neprofitne imaju i podzemne parkinge ispod zemlje, plus parkinge oko zgrada i parkiće sa igralištima i lokalima u prizemlju. Možda spolja deluju kučasto, ali ipak imaju nekog smisla.
 
Nadjes urbanisticki plan lokacije ili pitas u katastru na opstini Novi Beograd.
 
Znali se kada ce Vojvodjanska biti skroz prosirena, tj. kad ce se ukloniti ona kuca u blizini farbare "Roma"? Kad to bude gotovo bice to pravi bulevar, stvarno velika stvar za gradjane ovog dela Novog Beograda
 
vucko":kx8bj50h je napisao(la):
Nadjes urbanisticki plan lokacije ili pitas u katastru na opstini Novi Beograd.

Hajde nađite urb. plan i proverite, ja ne znam kako se to radi. Ako nije predviđena gradnja, da šaljemo predloge Opštini dok još nije predviđena.
 
Dirk":37nvh0xx je napisao(la):
Znali se kada ce Vojvodjanska biti skroz prosirena, tj. kad ce se ukloniti ona kuca u blizini farbare "Roma"? Kad to bude gotovo bice to pravi bulevar, stvarno velika stvar za gradjane ovog dela Novog Beograda

Da znamo sa sigurnoscu kada ce biti ne bi ovoliko dugo razglabali, ali sve ide ka tome da radovi pocinju od proleca kao deo predizborne kampanje. Tako je i prvi deo ulice uradjen pre 3 godine. A kao dokaz tome jeste resavanje imovinsko-pravnih odnosa koji su 95% zavrseni. Ostala je jos ta kuca na cosku Gandijeve preko puta Rome. Tu je malo veci problem oko divljih nazidanih kvadrata. Nadam se da je resavanje u toku, pa da ce i nju ocistiti do februara, marta 2012. godine.
 
Ja cuh da opstina nema para jer je sve otislo na most.To je info od novinarke jedne od glavnih novina kod nas koja zivi na NBG i cesto prica sa predsednikom opstine.

Ako opstina uspe da proda neko zemljiste onda ce graditi Vojvodjansku.Eto toliko saznah.
 
Ma verujem da ce se snaci, ovo je 600-700m ulice, nije ne znam sta posebno. Plus ne bi resavali ove kuce da im se ne zuri da izgrade u vreme kampanje. Budzet je valjda donet za sledecu godine, tu treba proveriti. Ja sam slao pitanje preko sajta opstine NBG za predsednika opstine, ali nikad mi niko nije odgovorio.
 
Budzet nije donesen,tek ce ga doneti dan dva pred novu godinu kao i svake godine.
 
Oni i dalje jure ovogodisnji budzet,naravno su dobili manje novca nego sto planirase.Definitivno ce staviti u budzet.verujem da ce zbog one stvari koja je sledece godine i pocinje na slovo i raditi Vojvodjansku. :)

Pratim ja sta rade na sednicama pa ako bude nesto zanimljivo cu preneti ovde,sledeca je 9tog decembra.
 
vucko":3pw9vy2v je napisao(la):
Ja cuh da opstina nema para jer je sve otislo na most.To je info od novinarke jedne od glavnih novina kod nas koja zivi na NBG i cesto prica sa predsednikom opstine.

Ako opstina uspe da proda neko zemljiste onda ce graditi Vojvodjansku.Eto toliko saznah.


Milsim da je za izgradnju ulice nadležan Grad, ne Opština. Nebitno, i jedni i drugi ubiraju porez od istih obveznika, pare dolaze sa iste "slavine".

Mali update, ne znam koliko je zgodno da se objavi, pa neka moderatori brišu ako misle da treba.

Poslednja preostala kuća na suženju Tošinog bunara (svi znamo čija) je već duže vremena bez struje.
Ukoliko vlasnik ima primedbu što sam ovo objavio, može da se obrati direktno meni preko priatne poruke.

Sve što možete pročitati na "Beobuild/forum", predstavlja stavove i mišljenja autora poruke, a ne stavove "Beobuild Real Estate d.o.o.".
 
Vrh