Šta je novo?

Vojska i Namenska industrija Srbije

Da li ste za povratak vojnog roka?

  • Da

    Glasovi: 110 30,6%
  • Ne

    Glasovi: 223 61,9%
  • Ne znam

    Glasovi: 27 7,5%

  • Ukupno glasača
    360
Bacis woke-dei-migranti kosku raji da se pobije medjusobno dok ti posmatras s trona i cekas da izaberu garnituru koja ti je obecala najveci tax cut a to je trenutno ova trampova ekipa ludaka i probisveta
A ja da napišem nešto iole slično ovome, ti bi se prvi izrugao i rekao da je sumanuta teorija zavere i laprdanje ispred dragstora.

Ja da napišem da je cela PC, SJ i Woke priča nametnuta svetu da bi se skrenula pažnja sa Vol Strita i sa bogatih gmazina i njihovog pelješenja sveta koje vodi u globalni ekonomski kolaps, ti bi prvi doleteo da se izrugaš i da etiketiraš to kao BalkanInfo odvalu koja se prepričava ispred dragstora. I slično si već i radio. I nemoj da misliš da sam ti zaboravio to. Mada znam da te boli doope, mislim da tebe ono boli za sve na svetu. Zato što si, ironično, bandoglav i pun sebe taman koliko i jedan Miroljub Petrović. Pre bi crko nego nekad nešto usvojio, nekad nešto promenio, nekad nekome rekao izvini, u pravu si, možda, može biti, videćemo, slažem se, itd...

I da, samo su republikanci i desničari ti koji su sposobni da bace kosku narodu da mu skrenu pažnju sa realnih problema i zlotvora. Demokrate i levičari to nikad ne bi uradili, niti su sposobni za tako nešto. Oni su svi anđeli sa neba i svima njima je istinski stalo do pravde i dobrobiti sveta. Zato je npr na čelu BLM jevrej, a jedna Kamala Haris je tek nedavno "otkrila" da je crnkinja, taman kad je odlučila da se kandiduje. A Hilari Klinton je goloruka spašavala decu od snajperske paljbe u Sarajevu. I ostale bajke...

I da, ne postoji nikakav problem sa DEI i PC nametanjima i zapošljavanjima. Sve je ili slučajnost ili propaganda zle globalne desničarske zavere. Jeste.

Jbt, podmuklost i bezobrazluk nekih ljudi ovde... neverovatno... Čak i ovi neki što otkidaju na ratovanje i na Vučića mi manje idu na živce. S njima bar znam na čemu sam i šta sve mogu da očekujem od njih.
 
Poslednja izmena:
Najluđe od svega je što će sve ovo biti zbrisano i postarano da ispadne da se nikad nije ni desilo, odnosno napisalo.

U zemlji gde se sprdamo i srdimo na Vučića i SNS koji brišu svaki komentar koji nije hvalospev Vođi i Partiji, imamo situaciju sa isti ljudi koji se srde na to, smatraju se liberalnim i prosvećenim, brišu i ubijaju svaku diskusiju čim se samo pomenu termini Woke, SJ, DEI... Ko da pominjem Voldemorta jbt. U faking Severnoj Koreji ti daju da polemišeš više i dublje o poreklu Kimova nego što ti zapadnjaci i liberali daju da polemišeš o Woke, PC i SJ.

A sve to pod izgovorom "ma maliciozni glupaci ispred dragstora pričaju gluposti. Smešni su." Ne znam samo, ako su sve to gluposti i ako je sve to smešno i kljakavo, što se onda toliko beži od tih tema i od tih rasprava. Valjda ako su istina i argumenti na strani pro-Woke, DEI i SJ ljudi, valjda oni nemaju zašto da se plaše bilo kog pomena, nego bi trebalo da pozdravljaju svako pominjanje toga i da ga iskoriste da urnišu i ućutkaju svoje neistomišljenike. Umesto toga, svaki takav slučaj, u zapadnom svetu i kod nas, završi se isto - cenzurom i "haha, ma glupi ste" floskulama.

Okej. Važi. Glup sam. Ne uviđam doprinos Woke i DEI normi američkom društvu, u stvari bilo kom društvu uopšteno. I da, sve je to zavera desničara i mitskog bića i demona Trampa. I ta tvrdnja sad uopšte ne zvuči kao jedna kretenska opičena teorija zavere. Okeeeej... Važi.

Odoh sad da se onesvestim iza dragstora. Živeli i laku noć.
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima teoriju zasto i kako woke ispiranje mozga dohvati i obrlati nekog u Srbiji, voleo bih da cujem. Pricam o ljudima koji su provereno i inteligentni, i pametni, i svestrani, i obrazovani, i odmereni, i ...kako da kazem...ostri za razne pojave, nikakve pahuljice. Nije cesto ali vise od 1 licno poznajem. Gde hvatam sebe da pazim sta pricam na opste, polunebitne teme, da se ne protumaci kao "desnicarski trampizam". Gde na temama o kojima ne znaju nista brane to nezvanicno-zvanicno stanoviste tog establismenta zadnjim atomima snage.
 
Vrh