Šta je novo?

Vojska i Namenska industrija Srbije

Da li ste za povratak vojnog roka?

  • Da

    Glasovi: 109 31,4%
  • Ne

    Glasovi: 211 60,8%
  • Ne znam

    Glasovi: 27 7,8%

  • Ukupno glasača
    347
Ne znam da li je ovo tačno, skoro sam našao na twitteru da u nekim državama ne traže ličnu kartu za glasanje. Ako je tačno onda je kod njih cirkus od izbora.
20240715_141739.jpg
 
Nema tu ništa šatro nego su ljudi iskoristili pravo koje imaju i znalo se od početka da Demokrate više koriste takav vid glasanja
Ti stvarno pojma nemaš!
Ovakav vid glasanja je uvek izuzetak i koristi se u vrlo specifičnim uslovima, nipošto masovno upravo zbog ogromnih mogućnosti za prevaru...
Zbog COVIDa Demokrate su 2020 uspele da izburgijaju masovno korišćenje mail-in glasova, sa izgovorom da se time vodi računa o sprečavanju širenja epidemije.
I onda se desio jedinstven slučaj u demokratskim društvima da desetina miliona glasova, bez iakkve kontrole kako su ti glasovi podneti, kamionima dovlačeni na glasačka mesta i odmah ubacivani za brojanje... ovo se dešavalo oko 2 ujutro, nakon što je bojanje glasova u većini država bilo OBUSTAVLJENO jer je Tramp vodio - aktiviran je plan B sa mail-in glasovima,
Na većini glasačkih mesta Republiknskim kontrolima je zabranjen pristup i kontrola unošenju vreća sa mailin glasovima.
Sve je ovo dokumentovano i dokazano svedočenjima očevidaca.

Ali najgore od svega je da je ovaj očigledan proces krađe izvora na sudovima dobio potpunu verfikaciju.
Sudovi (da ne kažem sudije imenovane od strane Demokratske stranke) listom su odbijali žalbe Republikanaca u većem broju država, uprkos dokazima i svedočenjima.
Prosto, sistem je naštimovan da ni pod kojim uslovima ne dozvoli Trampovu pobedu.
I na kraju su uspeli.

Sad im svima izmiče tlo pod nogama, masovna je panika, vide da je Bajden biljka, bruka je pukla, država prsa po šavovima, a Tramp je, ako preživi, na sigurnom putu do drugog mandata. Ne verujem da će se iko usuditi da ponovi majmunska posla sa glasanjem od prethodnih izbora.
 
Ne znam da li je ovo tačno, skoro sam našao na twitteru da u nekim državama ne traže ličnu kartu za glasanje. Ako je tačno onda je kod njih cirkus od izbora.
Pogledajte prilog 205016
Svako glasacko mesto ima spisak ljudi koji su registrovani na tom mestu da glasaju kao kod nas. Znaci dodjes i kazes ja sam taj i taj, nadju te na spisku, ne pokazes nikakvu identifikaciju i glasas. Ako muljas kaznjivo je zatvorom ali recimo da je hipoteticki moguce da glasas umesto komsije ako nije vec glasao pre tebe na tom glasackom mestu. Ne mozes da ides okolo na 50 mesta i izmisljas imena i glasas kapiras. I svakako moras biti registrovan/prijavljen na to glasacko mesto prethodno
 
Pogledaj rezultate izbora pa uporedi sa gornjom slikom 👀
Imaju oni svoje načine za krađu izbora ako to žele.
2020electionwinnermapLN-articleLarge.png

Usput nedavno videh da se u UK glasa sa drvenom olovkom 🤦‍♂️
Još jedan primer cirkusa od izbora.
 
Da su moćnici iz senke zaista hteli da ga uklone, sve bi se drukčije izvelo a Tramp bi svakako bio mrtav. Ako ne na ovaj način, onda na neki drugi.

Ovo baš kažem upravo na osnovu iskustva sa Kenedijem, a i drugim sprovedenim zaverama i prljavim operacijama.

Ne ide u istu logiku da neki moćnici i formacije vladaju polovinom sveta i u stanju su da izvrše svakakve svinjarije, a da kad žele da se reše Trampa pošalju neiskusnog mladog klinca, samog samcijatog, sa AR-15 iz supermarketa. Što neko iznad napisa - služba ne maši. Bar ne u ovakvim situacijama.


Naravno, sve je moguće i ne treba odbacivati nijednu mogućnost. Ali ne treba ni u dva dana od događaja decidno srljati u zaključke. Videćemo šta će još da se dešava i sazna.
 
Nije loša ova analiza:
Uzima u obzir to što si rekao, da nije regrutovan direktno od CIA i sličnih, kalibar pogrešan, gađao u glavu..već da je preko nekog proksija koji je verovao u njegove sposobnosti ili radikalizovan. To ima više smisla ALI da Tramp nije okrenuo glavu skroz druge stvari bi se pisale na forumu. Tramp i Fico su imali mnogo sreće, Fico je pogođen nekoliko puta pa je preživeo.
Svakako nadam se da će neke stvari biti jasnije do izbora.
 
Ti stvarno pojma nemaš!
Ovakav vid glasanja je uvek izuzetak i koristi se u vrlo specifičnim uslovima, nipošto masovno upravo zbog ogromnih mogućnosti za prevaru...
Zbog COVIDa Demokrate su 2020 uspele da izburgijaju masovno korišćenje mail-in glasova, sa izgovorom da se time vodi računa o sprečavanju širenja epidemije.
I onda se desio jedinstven slučaj u demokratskim društvima da desetina miliona glasova, bez iakkve kontrole kako su ti glasovi podneti, kamionima dovlačeni na glasačka mesta i odmah ubacivani za brojanje... ovo se dešavalo oko 2 ujutro, nakon što je bojanje glasova u većini država bilo OBUSTAVLJENO jer je Tramp vodio - aktiviran je plan B sa mail-in glasovima,
Na većini glasačkih mesta Republiknskim kontrolima je zabranjen pristup i kontrola unošenju vreća sa mailin glasovima.
Sve je ovo dokumentovano i dokazano svedočenjima očevidaca.

Ali najgore od svega je da je ovaj očigledan proces krađe izvora na sudovima dobio potpunu verfikaciju.
Sudovi (da ne kažem sudije imenovane od strane Demokratske stranke) listom su odbijali žalbe Republikanaca u većem broju država, uprkos dokazima i svedočenjima.
Prosto, sistem je naštimovan da ni pod kojim uslovima ne dozvoli Trampovu pobedu.
I na kraju su uspeli.

Sad im svima izmiče tlo pod nogama, masovna je panika, vide da je Bajden biljka, bruka je pukla, država prsa po šavovima, a Tramp je, ako preživi, na sigurnom putu do drugog mandata. Ne verujem da će se iko usuditi da ponovi majmunska posla sa glasanjem od prethodnih izbora.
Hahahahahaha
I nije bilo sudije republikanca koji bi bio spreman da prihvati te očigledne dokaze koji su predoceni?
Tramp je izgubio izbore za više miliona glasova, poprilično ubedljivo. Nije on nikakva žrtva niti demokratska stranka ima 5 posto uticaja koji im ti daješ. Republikanska stranka je u najmanju ruku jednako moćna.
Znalo se pre izbora da će ogroman broj glasova da stigne postom. Nije to bilo nikakvo iznenadjenje.

Ovaj put će Tramp da pobedi, pa kad ne bude radio ništa od onoga sto ste vi umislili da će da radi onda će da idu priče o dubokoj državi i ostalo.
Republikanci su veća govna od demokrata a taj Tramp je lično ponizavao našeg predsednika sa onim ugovorima oko ambasade Izraela i priznanja Kosmeta.
 
Pa nema baš veze ko je imao više glasova ukupno, nije takav izborni sistem.

Mislim da u SAD ni ne postoji lična karta kao takva.
A valjda ima nešto posle 11. septembra, da ti daju ako nemaš vozačku, da možeš da uđeš u avion.

Ali nema centralnog registra stanovništva 'u SUP-u'; anglo-saksonske države nisu što i naše.
 
Neka mi bude dozvoljeno da imam puno nepoverenje u sve bitnije globalne događaje počevši od izbijanja epidemije Kovida 19 (što smatram početkom Trećeg svetskog rata) i nastanka nekoliko gigantskih teorija zavere, poput one o krivici šišmiša, ili da Kraljevina Švedska sprovodi lapot.

MIslim da je svet drastično iskočio iz ležišta otad. Ništa mi više nije sigurno - izborni rezultati u SAD ponajmanje.

It's a war down there.
 
Poslednja izmena:
Bez brige, samo pitajte za koga je prosecan Srbin i znajte da ce biti suprotno od toga. Kada je bio za Hilari, dobio Tramp. Kada je bio za Trampa, dobio Bajden :ROFLMAO:
 
Tramp takođe priča neke bajke, poput toga da Putin zna da Rusija ne bi zbog njega smela da interveniše u Ukrajini.
 
Svako glasacko mesto ima spisak ljudi koji su registrovani na tom mestu da glasaju kao kod nas. Znaci dodjes i kazes ja sam taj i taj, nadju te na spisku, ne pokazes nikakvu identifikaciju i glasas. Ako muljas kaznjivo je zatvorom ali recimo da je hipoteticki moguce da glasas umesto komsije ako nije vec glasao pre tebe na tom glasackom mestu. Ne mozes da ides okolo na 50 mesta i izmisljas imena i glasas kapiras. I svakako moras biti registrovan/prijavljen na to glasacko mesto prethodno
Kradje su 10x vece nego kod nas. Ovo kod nas je smesno proveravaju ti i krvnu grupu. Zagledaju te od glave do pete. Pitaju te "ciji si ti" i slicno. U Americi glasaju mrtvi, glasa se postom, glasaju mesec dana dok skroz lepo sve ne nasteluju kako im odgovara. Totalna smejurija od izbora.
 
Kradje su 10x vece nego kod nas. Ovo kod nas je smesno proveravaju ti i krvnu grupu. Zagledaju te od glave do pete. Pitaju te "ciji si ti" i slicno. U Americi glasaju mrtvi, glasa se postom, glasaju mesec dana dok skroz lepo sve ne nasteluju kako im odgovara. Totalna smejurija od izbora.

Da li nema nikakvog označavanja da si glasao? U Srbiji ti isprskaju ruku onom hemijom što ostavlja trag.
 
Da li nema nikakvog označavanja da si glasao? U Srbiji ti isprskaju ruku onom hemijom što ostavlja trag.
Nema to sam video samo u Srbiji. Totalno ludilo njih 10 na birackom mestu te odmerava i bukvalno ujedaju. Samo slucajno da malo se okrenes u pogresnu stranu odmah krenu "stani cekaj gde si krenuo". Totalno ludilo od kontrole.

U US udjes u neku kucicu ima samo JEDNA osoba (barem iz mog slucaja) i ne pokazujes ID. Pita te ime i prezime. Kaze ti: "mozes na kompjuteru", "mozes papir" a mozes i da poneses kuci pa kad si u prolazu svrati ubaci u sanduce.
 
Kod nas je kontrola na samim biračkim mestima dobra, problem je ono što se dešava van njih, gde se zastrašuju ljudi zaposleni u javnim institucijama, dovlače glasači, menjaju prebivališta, kupuju glasovi Roma itd. Tu možemo knjigu da napišemo o nameštanju izbora.
 
Kod nas je kontrola na samim biračkim mestima dobra, problem je ono što se dešava van njih, gde se zastrašuju ljudi zaposleni u javnim institucijama, dovlače glasači, menjaju prebivališta, kupuju glasovi Roma itd. Tu možemo knjigu da napišemo o nameštanju izbora.
to sto navodis je smesno kako je US. Najmanje 10x gora. Pretnje, ucene, kupovine, glasanje mrtvih i slicno.
 
to sto navodis je smesno kako je US. Najmanje 10x gora. Pretnje, ucene, kupovine, glasanje mrtvih i slicno.
Што онда радиш у Америци ако је тамо 10 пута горе него у Србији? Не кажем да је у Америци систем праведан, само питам, пошто и на другим темама покушаваш нас који живимо и радимо у Србији да убедиш да је овде све боље него у САД.
 
to sto navodis je smesno kako je US. Najmanje 10x gora. Pretnje, ucene, kupovine, glasanje mrtvih i slicno.
Standardne gastrabajterske priče još od 1960-ih do dan danas.

"Najlepše i najbolje je kući u domovini / otadžbini, ovde u inostranstvu je samo patnja i agonija".

Nepismeni ljudi koji nisu imali 4 razreda osnovne škole otišli 1960-ih u inostranstvo, izgradili kuće i tamo i ovde u Srbiji, neki od njih napravili omanje biznis imperije, odškolovali decu koja ni ne planiraju da se vraćaju u Srbiju ako su je uopšte ikada i posetili, ogromna većina njih imala dobre iznose u ličnoj štednji i ovde 90-ih kada su dolazili ponašali se kao mali Bog.

Za to vreme, ko je učio i završavao škole u SFRJ, imao je dobra ili makar solidna primanja do 1991, posle toga i akademici se krpili da imaju za leba.

Kada se podvuče crta i uradi završna računica, bolje prošao onaj bez 4 razreda osnovne škole nego akademik i doktor nauka u Srbiji.
 
ali najjaci su ovi "samo u Srbiji je tako" :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL: pa naravno da je u US kupovina glasova mnogo bolje organizovana. Ti endorsujes Trumpa sad (sa kintom) a on tebe posle u upravni odbor neke IT koorporacije. Posle kad te zovne da mu trebaju glasovi te firme ti kao poslusan vojnik skaces na noge lagane. Sve tako tante za kukuriku. Samo kod nas zive ljudi u nekoj zabludi. "Na zapadu je sve posteno a kod nas kradu na izborima" looooooooool

1721133436875.png


A tek pozivne centre ne bi komentarisao, gifts, fotografija, majca, bedzevi, obecavanje radnih mesta u drzavnim sluzbama i slicno.
 
Vrh