Šta je novo?

Vojska i Namenska industrija Srbije

Da li ste za povratak vojnog roka?

  • Da

    Glasovi: 109 31,8%
  • Ne

    Glasovi: 207 60,3%
  • Ne znam

    Glasovi: 27 7,9%

  • Ukupno glasača
    343
Profesionalac ne želi da bude ubijen.
Овај сценарио невероватно подсећа на филм "пакет" из 1989. године са Џин Хекменом и Томи Ли Џојнсом...усамљени лудак је изабран за задатак а у ствари је пуцао неко други...
 
Pa jutros su mi baš ovo objasnili ispred prodavnice, i ko je pucao, žašto je promašio, i šta će se sve desti.

Videćemo, kod Amera je sve moguće.
 
Овај сценарио невероватно подсећа на филм "пакет" из 1989. године са Џин Хекменом и Томи Ли Џојнсом...усамљени лудак је изабран за задатак а у ствари је пуцао неко други...
Uvek je neki "usamljeni ludak".
Kenedija starijeg ubio je usamljeni ludak Lee Harvi Osvald.
Kenedija mladjeg ubio je usamljeni ludak Sirhan Sirhan
Martina Lutera Kinga ubio je usamljeni ludak Džejms Erl Rej...
Evo danas opet usamljeni ludak protiv Trampa...

Metod rada je više nego očigledan.
Meni stvarno nije jasno što jednom ta gamad iz CIA ne promeni malo metodologiju, bar da ne bude toliko očigledno, pa da se malo počešemo po glavi pitajući se šta ovo bi...
 
Ni 24 sata nije prošlo od događaja a neki Srbi već sve znaju najbolje.


Inače ovo pišem kao lik koji iskreno veruje da su ili obaveštajni, ili vojno-industrijski krugovi ubili Kenedija, a da je 11. septembar bio planiran (da, taj sam). Samo što je jedna stvar sagledati, zaključivati i imati stav o nečemu što se desilo pre 20 i 60 godina, i o čemu ima XY materijala i dokaza, i raditi isto to sa nečim što se desilo pre 21 sat.

Koliko je meni poznato, sam Tramp još nije ništa rekao o napadaču i potencijalnim organizatorima, a neki Srbi su već sigurni da se radi o hipnotisanom nevoljnom agentu CIAe, koja ga je učila da puca i ubija predsednkka ali mu nije dala snajpersku pušku nego AR-15 iz Volmarta.
 
Poslednja izmena:
Potegla se u vezi sa pucanjem na Trampa zanimljiva rasprava o sposobnosti ženskih članova obezbeđenja.
Tema je mnogo. Za početak čisto objektivne i anatomske. Kako da zaštite telom štićenu ličnost ako su sitnije telesne građe?

Ima na linku još zanimljivih zapažanja.




GSe7kxHWMAAFdwJ.pngGSeLjXtXQAEsAsS.jpeg
 
U ovom specifičnom slučaju, apsolutno je nebitno da li je CIA ili neko drugi...
Poenta je da je Demokratska stranka, deep state i prestitutke toliko dehumanizovala Trampa u očima moronizovanih woke masa da je bilo neminovno da neko mentalno labilan pojedinac uzme pušku i opali. Ovo se kuva godinama, mržnja prema Trampu je nemerljiva, čak bi se većina vas ovde koji ne pratite redovno cirkus u USA iznanadili dokle to ide.

Međutim, par stvari zasta čini ovaj incident čudnim:

1. Kako je moguće da prisutni na mitingu, po svedočenjima očevidaca, DVA PUTA upozore Tajnu službu da su videli čovek sa puškom, na lokaciji odakle je pucao i ništa se ne preduzme.
2. Kako je moguće da je Bajdenova administracija ODBILA Trampov zahtev da mu se pojača obezbeđenje nešto malo pre samog atentata.
3. I najčudnije, kako je je***o moguće da se pucač slobodno došeta, sve sa tandžarom, 100 metara od bine, popne na krov skladišta, izvadi pušku, nacilja i puca nekoliko puta, a da ga niko ne spreči, ne presretne, ne vidi...

Nemoguće je da na krovovima oko tačke koja se obezbeđuje bude IKO OSIM OBEZBEĐENJA.
Nemoguće je da se na krov popne iko a da ne bude primećen.
Nemoguće je da se neko popne na krov, izvadi oružje a da ga okolni snajperi i osmatrači ne primete.
I vrlo zgodno, pucača ukoka policijski snajper, ali NAKON što je ovaj uradio šta je uradio.... eto nije ga vide PRE, ali video ga je POSLE pucanja...

Dakle mnogo pitanja i nelogičnosti, sve ukazuje na organizovani atentat, ali naravno nije isključeno i da je debilni atentator sam odlučio da se upiše u istoriju.

Ovo je samo još jedan korak u donjoj spirali urušavanja SAD iznutra koji nije moguće zaustaviti.
Politički i rasno podeljenja do toga da pada krv, ekonomski potpuno unakažena unutrašnjim dugom, štampanjem novca i deindustrijalizacijom, globalno konfrontirana sa većinom sveta do nivoa otpočinjanja IIIsvr, moralno potpuno bankrotirana, sa trenutnim predsednikom koji je hodajući leš... ovaj proces može da se uspori, ali ne može da se zaustavi. Samo je pitanje da li će elite koje vuku konce zapaliti celi svet pre nego što im se cela kula od karata sruši ili će čovečanstvo nekako da se izvuče dok ova pošast crkava u samrtnom ropcu.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko Trump preživi do izbora, ukoliko na izborima opet ne bude majmunisanja sa mail-in glasačim listićima pa time, ukoliko bude izabran, ukoliko se opametion da više ne imenuje deep state operativce u svoju administraciju tipa Bolton, Mike Pompeo, ukoliko bude dovoljno jak da nekako zaustavi točak svetskog rata koji se uveliko okreće, i najbitnije, UKOLIKO IMENUJE DOBROG POTPREDSEDNIKA i SECRETARY OF STATE - na primer Viveka Ramaswamy-ja i Tulsi Gabard - možda postoji mala šansa da imamo globalni soft landing i da se nekako izbegne sukob. Međutim, mnogo je ovde IFova. Lično, dobrom se ne nadam.

I čisto ilustracije radi, ovo vam je slika i prilika američke demokratije na prethodnim izborima:

1721031599781.png

Tramp vodi ubedljivo tokom izbornog dana i onda tokom noći stižu kamioni sa glasačkim listićima koji su šatro poslati poštom.
Da ti se život zgradi, kolika je to kaljuga postala.
Srbija je za ovo sr... nje pojam demokratije.
 
evo... ljudi okolo gledaju i snimaju dok se kr**** fino postavlja na krov i cilja puškom i Trampa...
policije nigde, tajne službe nigde...

hm.... smrdi...
 
I čisto ilustracije radi, ovo vam je slika i prilika američke demokratije na prethodnim izborima:

1721031599781.png

Tramp vodi ubedljivo tokom izbornog dana i onda tokom noći stižu kamioni sa glasačkim listićima koji su šatro poslati poštom.
Da ti se život zgradi, kolika je to kaljuga postala.
Srbija je za ovo sr... nje pojam demokratije
Ali šatro poslati poštom 😁😂😂😂😂
Nema tu ništa šatro nego su ljudi iskoristili pravo koje imaju i znalo se od početka da Demokrate više koriste takav vid glasanja. U Srbiji postoji neki potpuno smešan stav da su Republikanci potlaceni i nemoćni. Istina je potpuno drugačija.
Izgubio je Tramp izbore i to sa milionskom razlikom i to niko ne osporava.
 
Vrh