Šta je novo?

Vodovod i kanalizacija - BVK

Imam jedno pitanje-videh neobicne poklopce za sahtove,jedan ispred postanske stedionice na stanici autobusa ka centru i drugi ispred mamuta na pocetku kneza.Na sebi imaju izgled grada,najvise se vidi tvrdjava i pobednik,zao mi je sto nisam slikao ali verovatno znate na sta mislim.Zute-mesingane boje su.

Zna li neko sta mu ovo dodje,da li je to limited edition povodom pbelezavanja neceg ili sta? :p
 
Juče oprana : ) Baš je lepa i šteta što je takva samo jedan dan : (

zxn0up.jpg
 
Pa verovatno kako im je kolega Nikolić promenio partiju, opao promet.. Nema veze, sad kad uvedu Končara sa klimom, ima da krenu babe i dede masovno da riknjavaju po vrućini od razlike u temperaturama kao u Zagrebu.
Ok, pojavilo se još dosta vrlo sličnih grafita, ovih dana bi trebalo da ih slikam pa će u crnu stranu..
[video]http://www.youtube.com/watch?v=0bDY0DfEjmo[/video]
 
@Goldstein
Naravno da nije u redu.... zar kao Ambassador da vadim stranice sa Vikipedije? :) (p.s. Imenjace, nije ironija nego sarkazam)
 
Eh, sa nekim prijateljima konstantno imamo rasprave da li je nešto sarkastično ili ironično, te da li ćeš uzeti za referntno sebe, ili drugoe, a ako druge, koje druge. Tako da, može i sarkazam, a rasprava je za uz špricer. :)
 
Ma ti navijači su baš simpatični evo ja sam se baš viđao sa jednim iz bloka 21 :cool:
Samo nam prave posao a koliko polemike na poslu imamo oko tih grafita nemate pojma :rolleyes:
 
:D
Inače, taj grafit sa Maksijeve zgrade na cvetnom trgu se upravo skida, a sada više ne bi trebalo da ga bude...

btw Kakve polemike? Da li da ih čistite, il ne? Farbate?
 
korisno je da covek vidi sta narod misli... i da ima razlog da reaguje, pre nego sto isti debil zakolje nekoga...
 
Ma da komentari poput treba taj grafit i da ostane tu i to . . . budale homofobične.
 
Živimo u primitivnom društvu...

Kada bi svako gledao svoja posla gde bi nam bio kraj..

Lakše je videti drugome trn u oku, a ne videti balvan u svom !

:violina:
 
..пар дана ће изгледати овако.. (боље овако него са графитом)

10e4p35.jpg
 
...иначе тог дана је "графит мржње" био исписан и овде на Тргу Републике, па чак и на споменику (испод саме статуе) како бо могли сви да виде....!

2dgutkm.jpg


Графит је био и на " Теразијској чесми" ...
 
Fontana " Nikola Pašić " prvobitni izgled pre rekonstrukcije...

25r31c6.jpg


Ja mislim da je ovako fantana bila mnogo bolja nego sad....
 
Evo mi smo probali da je operemo sa opremom kojom raspolažemo i ispalo je ovako...

pre ;

2qxnok2.jpg


posle ;

35lhn9l.jpg


Nije bog zna šta ali malo smo je osvežili jbg kad smo morali na merdevine da se penjemo da je operemo :(
 
I evo napokon prava stvar ...

Slap 11.09.2009

1pdr9l.jpg


wtvpyx.jpg


2pys2v4.jpg


I fontana breza na trgu

mrdcv8.jpg
 
Baš sam danas prolazio pored JDP-a i čekao sam tvoje slike :D

Šta će tačno da se radi?
 
Vrh