Šta je novo?

Vodovod i kanalizacija - BVK

šta se dešava sa fontanom "tehnički fakulteti"? tamo su već nekoliko dana neki radnici iz firme bmd bau ili tako nešto
 
Na fontani "tehnički fakultet" je popustila i dotrajala hidroizolacija i pravila je veliki problem garaži kod vuka tako da je njena rekonstrukcija u toku.Od kada je napravljena do prošle godine radila je bez ozbiljnijih ulaganja.
Inače velike probleme zadaje nam i fontana Andrićev Venac.Puna je blata i voda je braon boje iz još nepoznatog razloga : (
U subotu ćemo probati da sredimo to :|
 
Valjalo bi kad se rekonstruise bulevar da se pojavi jedna fontanica kod cvetkove pijace :)
 
Zar nije ispod fontane ispred masinca ona jos neradi pasinski prostor beoboza stanice a ne parking 15 godina je niste dirali znaci daj e dobro napravljena jeli stavlja te kondor bitulit katran ili pak nesto drugo
 
Ispod nje je mašinska sala fontane pa ispod toga u nivou igraonice KGB elektro instalacije fontane a i još neke koje ne diram nikad :p pored te sobice sa instalacijama je stepenište za garažu niz koje se sliva voda u nju i pravi haos ljudima koji rade dole.
Da dobro je urađena ali agrsivni tretman kojim je čišćena godinama dok je gradsko zelenilo održavalo (sonom kiselinom se zalije sve i onda površno ispere) je učinio svoje.
Rekonstrukciju radi privatna građevinska firma po nacrtima instituta za vodoprivredu "Jaroslav Černi".
 
@bg explorer
Sta je sa fontanicom ispred opstine zvezdara?Danas videh neke ljude iz tvoje firme da rade nesto oko nje i elektricnih koje su pored?
 
Директоре, шта ти значи ова фраза: "...neradi pasinski prostor beoboza stanice..."? :(
 
Sizife greska u kucanju . Bgexplorer sto je odsjecena DNK fontana na trgu republike istavljen nekakav vrtuljak kod busa za transfuziju :kafa:
 
Ма, ОК грешка у куцању, али и даље не капирам шта си хтео да кажеш.
 
Mislio sam na masinski prostor stanice postor gdje se nalaze agregati trafo stanica itd :kafa:
 
bilo je na SSC-u,sto uradise onu glupost od DNK fontane na trgu republike???Sad ima neka zastavica koja se vrti i izgleda jadno :lool:
 
Vucko vise se ne vrti sad izgleda jos jadnije :bash:
 
5v921i.jpg
 
Jesu zelenilo beograd redovno kosi travicu oko njih i ta trava upada u fontane i zapuši odvod koji je sitna mreža :(
Dok mi stignemo da ih obiđemo naprave se bare.Juče sam baš čistio to.

Breza noću...

2l7x5f.jpg
 
vucko":24r1ga3p je napisao(la):
@bg explorer
Sta je sa fontanicom ispred opstine zvezdara?Danas videh neke ljude iz tvoje firme da rade nesto oko nje i elektricnih koje su pored?
Prepravljena je tj smanjena je na zahtev čini mi se Predsednika opštine pa je u pola fontane zasađeno cveće a ovaj gornji deo je ostao fontana...

2ch75mr.jpg
 
Koji kr**** taj preDSednik opstine nego neodgovori nam sto skratiste DNK fontanu na trgu :kafa:
 
Hvala na odgovoru bg explorer,malo mi je tupavo da predsednik opstine odredjuje kakva ce biti fontana jer svima pripada a ne njemu al sta ce,moze mu se.
 
direktor":38wbybxs je napisao(la):
Koji kr**** taj preDSednik opstine nego neodgovori nam sto skratiste DNK fontanu na trgu :kafa:
Ona dnk struktura je korodirala a za novu kao nema para,kriza i to pa je stavljeno ovo da ne stoji u magacinu.Ja se nadam da je privremeno rešenje.
 
Bas je bilo cool ono metalno cudo u fontani na Trgu koje se vrtelo i iz koga je izlazila voda. Medjutim vec nedelju dana toga nema, NA TOM MESTU STOJI NAJOBIČNIJA IZBUŠENA PLASTIČNA FLAŠA IZ KOJE IZLAZI VODA !!! :bash:
Zna li se kada ce se to srediti ?
 
Cim se popravi ono metalno čudo koje je navodno iskrivio vetar(moje skromno mišljenje je da je neko probao da iščupa to pošto je bakarno).
A možda i dođe nešto treće-to što se vrti je takođe privremeno bilo.

Situacija sa fontanama kao što smo već pominjali u predhodnim postovima nije nimalo sjajna i mnogo ima nagomilanih problema iz prethodnih vremena + učestele krađe delova fontana,prosipanje đubreta u njih,bacanje kamenja i betonskih blokova u njih,manijaci koji prosipaju u njih prašak za veš i detardžent za sudove čine da nemamo vremena da radimo i ostale stvari pored sređivanja navedenog.

Ja svakodnevnom komunikacijom sa građanima pokušavam da im objasnim da ne bi trebalo da kupaju pse u fontanama,da dozvoljavaju deci da PIJU VODU IZ MLAZNICA FONTANE itd. ali svest građana uopšte o higijeni ličnoj a kamoli drugoj je mizerna.

Ako ti je neka uteha mogu da ti kažem da ove nedelje počinje rekonstrukcija fontane na trgu N.Pašića i ovih dana bi trebalo da napokon počne sređivanje fontane na B.Brdu.
 
Vrh