Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Mislim da ce samo prvi biti veci, a ova druga dva iste visine, bar su meni tako dali informaciju pre par meseci kad sam se raspitivao za stan.
 
Nece se raditi 6 faza dok peta ne bude privedena kraju. Rupa je iskopana odavno da bi se iskoristile masine koje su iznajmljene da iskopaju sve za petu fazu.
 
Poceli su sa prodajom/rezervacijom faze 6. Cena od 3300 eur do 4000 eur, zavisno od velicine stana (manji su skuplji).

Ja sam uzeo stan u fazi 4 (soliter) i zadovoljan sam. Ima tu nekih zezancija sa PU, sa nekim reklamacijama, sporo to sve ide, ali se na kraju zavrsi.
 
Poceli su sa prodajom/rezervacijom faze 6. Cena od 3300 eur do 4000 eur, zavisno od velicine stana (manji su skuplji).

Ja sam uzeo stan u fazi 4 (soliter) i zadovoljan sam. Ima tu nekih zezancija sa PU, sa nekim reklamacijama, sporo to sve ide, ali se na kraju zavrsi.
VK skuplje nego Novi Beograd i Vračar?! Interesantno...
 
IMG_0447.jpeg


Na trecem soliteru završena garaza
 
Zdravo svima, razmatram kupovinu u fazi 6.
Stan za porodicu, pa me zanima i iskustvo sto se tice decije razonode (van dvorista koje imate i sume koja je blizu, da li ima jos neka opcija za razonodu dece) ?
Da li moze da date iskustva, koje su vam prednosti i mane u VK ?
Da li biste opet uzeli stan u VK da uzimate?

Video sam da su bili problemi sa vodom u garazi pre par godina (isti slucaj sam imao gde zivim, i problem je takodje bio do kanalizacione mreze - nije mogla da primi vodu pa se izlilo na -2).
 
Zdravo svima, razmatram kupovinu u fazi 6.
Stan za porodicu, pa me zanima i iskustvo sto se tice decije razonode (van dvorista koje imate i sume koja je blizu, da li ima jos neka opcija za razonodu dece) ?
Da li moze da date iskustva, koje su vam prednosti i mane u VK ?
Da li biste opet uzeli stan u VK da uzimate?

Video sam da su bili problemi sa vodom u garazi pre par godina (isti slucaj sam imao gde zivim, i problem je takodje bio do kanalizacione mreze - nije mogla da primi vodu pa se izlilo na -2).
PRECENJENO! Ipak je to teška periferija
 
Nije bas teška periferija, ali svakako deo grada koji ni po čemu ne zaslužuje takve cene…za Voždovac, a posebno taj skromniji (dakle nije Jove Ilića deo), 2500€ sa pdv maksimum svakog maksimuma
 
Nije bas teška periferija, ali svakako deo grada koji ni po čemu ne zaslužuje takve cene…za Voždovac ,a posebno taj udaljeniji, 2500€ sa pdv maksimum svakog maksimuma
Je l znas da su ledine 2000eur i vise? A taj deo vozdovca je jako dobro pozicioniran u odnosu sta sve tu ima od sadrzaja i kvaliteta zivota.
 
Je l znas da su ledine 2000eur i vise? A taj deo vozdovca je jako dobro pozicioniran u odnosu sta sve tu ima od sadrzaja i kvaliteta zivota.
Taj deo vozdovca je svakako skromniji i zaostaliji deo grada gde cene od preko 3000€ nikako ne bi smele da budu opcija…a o ledinama verujem da ne treba ni diskutovati…samo lud bi dao iole neki značajniji iznos za nešto poput ledina
 
Taj deo vozdovca je svakako skromniji i zaostaliji deo grada gde cene od preko 3000€ nikako ne bi smele da budu opcija…a o ledinama verujem da ne treba ni diskutovati…samo lud bi dao iole neki značajniji iznos za nešto poput ledina
Veruj mi da daju, poznanik skoro prodao njivu na ledinama investitoru. Kupuju ljudi sve, nije dzabe takva cena.
 
Za vas pridošlice sa raznih čuka, svakako nije periferija. Vozdove kapije se nalaze na mestu nekadašnjeg Novog doma, to je industrijska zona, a ulica Vojvode Stepe je velika... Jajinci su bliži voždovim kapijama od većine centralnih mesta
 
Za vas pridošlice sa raznih čuka, svakako nije periferija. Vozdove kapije se nalaze na mestu nekadašnjeg Novog doma, to je industrijska zona, a ulica Vojvode Stepe je velika... Jajinci su bliži voždovim kapijama od većine centralnih mesta
Nije Beograd vise selo kao sto ti ograniceno mislis, sada ima vise centara i bolje je distribuiran. I IMT je bila industrijska zona, a sada mesto za "lux" kvadrat.
 
Sta se gradi u sestoj fazi, neke visoke zgrade ili ne?
Ne mogu da pokupim informacije sa njihovog sajta.
 
Vrh