Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

20240309_171108.jpg
20240309_171549.jpg
20240309_171655.jpg
 
Drage komšije, razmatramo kupovinu stana na 12 spratu u fazi 6. Kakvi su utisci sada, nekoliko godina nakon useljenja? Da li su problemi i dalje isti - garaže, perionica preko puta itd ? Da li biste nam uzimajuci u obzir sve, preporucili kupovinu stana ili ne ? Veliki pozdrav svima
Ja sam kupio stan u 5. fazi i zivim tu neko vreme. Kupio sam i garazno mesto i nisam imao problema sa garazom, od kada sam ja tu nisu se kvarila vrata ni na jednom od ulaza / izlaza. Ne znam sta je bio problem sa perionicom? Jedino sto sam primetio je da nekada prave guzvu u toj ulici koja je jednosmerna, van toga mi nisu zasmetali do tada.
Gerealno ako vam je Vozdovac zeljena lokacija ja bih i vise nego preporucio kupovinu stana, naravno treba uzeti u obzir i da smo svi mi u ranijim fazama platili manje po kvadratu nego sto se to trazi danas. Dvoriste zgrade je, za mene, fenomenalno, ogromno je i ima mnogo prednosti. Mozda je glupost ali i ako volite padel imamo svoj privatni teren gde igrate besplatno, a dobri tereni po gradu ili na adi ce vas kostati par stotina evra mesecno ako igrate redovno.
U svakoj slucaju ako imate neka konkretna pitanja pisite.
 
Drage komšije, razmatramo kupovinu stana na 12 spratu u fazi 6. Kakvi su utisci sada, nekoliko godina nakon useljenja? Da li su problemi i dalje isti - garaže, perionica preko puta itd ? Da li biste nam uzimajuci u obzir sve, preporucili kupovinu stana ili ne ? Veliki pozdrav svima
Ja sam posle skoro dve godine prezadovoljna. Dvorište je predivno i prava retkost za Beograd, nikad nije gužva, deca naravno kao i svugde pomalo nemirni ali ništa strašno, mada postoje ljudi kojima sve smeta pa uvek nađu razlog da se žale. U blizini Banjička šuma, sportski centar, tramvajska stanica ispred vrata, povezanost odlična, do Hrama ste za 15 min. Marketi i apoteke na dohvat ruke, osnovna škola, privatni dom zdravlja i Lidl na pet minuta peške; novi tržni centar pored zgrade (DM, Lili, Kengur...). Što se tiče računa, trenutno plaćamo profesionalno upravljanje 840 din., održavanje i obezbeđenje kompleksa 4.235 din. (površina stana 49 m2). Kvalitet gradnje odličan, spoljašnja stolarija, terase, klima, keramika, takođe. Buke nema uopšte kada su zatvoreni prozori, ali prašine na terasi ima prilično, to je neizbežno. Podovi su izuzetno lepi, ali malo osetljiviji na udarce. Skoro sve je besprekorno urađeno. Mi smo za dve godine jedini problem imali sa vratima u kupatilu, pisala sam o tome ovde. Stan je za dve godine skoro udvostručio tržišnu vrednost. Stanovi su pretopli, mi skoro da i nismo uključivali grejanje i prezimili smo obe zime u kratkim rukavima. Održavanje zgrade i dvorišta je stvarno besprekorno, jako su profesionalni, tihi i skoro neprimetni. Za službu obezbeđenja takođe nemam zamerki. Korektba komunikacija sa investitorom u pogledu reklamacija (pala roletna i rešeno je, a što se tiče vrata u kupatilu odbijena reklamacija, istalo je sve bilo u redu). Tako da, što se mene tiče, najiskrenije, sve pohvale za investitora. Mada, ponavljam da imate ovde komšija koji će naći hiljadu zamerki, ja ih iskreno ne razumem najbolje.
 
Vrh