Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Malo upada u oči odsustvo stanova iz zgrade 9 druge faze, naročito penthaus stanova.
Sviđa mi se što su povećali kvadrature terasa ovih penthaus stanova u zgradi 10, one relativno male terase iz prve faze (uz par izuzetaka) mi nekako ne idu uz tu ideju penthausa...
 
Zvao sam i ja, treba ozbiljna veza da se kupi stan!!!
Aman ljudi....
Prosto je preskupo, pogotovo sa pogledom ka ulicicama okolo...
sa tom cenom su krenuli da prodaju Central Garden i dosli do 2500€/kvm, tu verujem da je sve otišlo, probali isti koncept i ovde, spustili kvalitet prilično i ajde....prosto ne ide za tu lokaciju sa tom cenom u ovoj fazi, ovo je cena za završnu fazu projekta, ne prvu/drugu !
 
Ok i ako imas vezu koliko je kvadrat u fazi 2?
 
1750-1800€, ali mi je smešna priča o potrebnoj vezi za kupovinu stan -:)
Tako je bilo i u Belvillu, pa je i dan danas pitanje jesu li prodati svi stanovi, skoro 10 godina kasnije...
Razumem spin, ali malo poštovanja zdravog mozga...
 
Da to sa vezom necu da komentarisem :) A da li ima stanova sa pogledom ka unutrasnjosti kompleksa?
 
Tako funkcioniše prodaja u svim većim kompleksima. Svuda je priča "još malo pa nestalo".

Drugu su za Central Garden na početku gradnje 4. faze rekli da nema jednosobnih stanova okrenutih ka privatnom parku a sad ispada da ima za 2600+ :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Danas sam ih kontaktirao, kazu da jos uvek nije pocela prodaja,
da su greskom stavili osnove druge faze na sajt,
i da trenutno cekaju da se odobri cenovnik od strane izvršnog borda.
 
Evo mali doprinos forumu od mene.

Slike od danas.

Gradilište izgleda dosta živo.






svg image hosting

Premestili su kran na fazu 2, stolatija na fazi jedan je stigla do 5 sprata, faza dva počinje da radi nivo -1.
 
Pogled sa stanice GSPa. Ova stanica će u budućnosti biti dosta opterećena :)

 
Ta stanica je i sada prilično opterećena, mogu da zamislim šta će tek da bude kada se ovo izgradi...

No, jel će ovo biti zatvoren tip naselja? Pošto često pešačim od Bulevara oslobođenja i dosta bi značilo kad bih mogao kroz naselje da preprečim. :mrgreen:
 
Stigao SMS juče...

Postovani, drago mi je da mozemo da Vas obavestimo da je krenula prodaja druge faze kompleksa Vozdove kapije. Pozivamo Vas da dodjete kada budete mogli. Radno vreme prodajne kancelarije je svakim radnim danom od 10-18h i subotom od 10-16h.
Srdacan pozdrav,
Vozdove kapije
 
Bas me interesuje, na koju su cenu stigli na kraju u drugoj fazi?
 
Ono što sam čuo je da prva još nije prodata, samo garaže.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495844#p495844:3ftas1yb je napisao(la):
cloud041 » Ned Nov 26, 2017 11:50 am[/url]":3ftas1yb]Ono što sam čuo je da prva još nije prodata, samo garaže.
Ima još par stanova u I fazi po starim cenama, npr. dvosobni, prvi sprat ka ulici. Ka parku sve planulo i u II fazi...
 
Koncept je odličan, investitor pouzdan, lokacija onako ali je i cena konkurentna. Da li se zna koliko skače cena u drugoj fazi? Za garaže sam čuo da su sad preko 10k.
 
Garažna mesta 12.000 a što se stanova tiče cene se formiraju za svaki stan ali računaj 1.850 - 1.900 okvirno. Ispunjavaju sve želje, može spajanje stanova, dodatni radovi, oprema van standardne... Na sve to se dobija posebna ponuda. Ako spojiš dva stana i uzmeš dva garažna mesta dobićeš verovatno i dodatni popust. Neke posebne želje opet dižu cenu itd.

Meni je lokacija odlična. Šuma sa odličnom trim stazom i sportski centar na par minuta hoda. Kvalitet vazduha sigurno bolji nego na nekim "prestižnijim" lokacijama. Navodno su odustali od poslovne zgrade, trebalo bi da ceo kompleks bude stambeni. Od ulice je dosta odmaknuto, interna saobraćajnica oko celog kompleksa. Po meni, to će biti prvi "pravi" kondominijum (ako sve bude kako treba) jer je zatvorena celina i plac odličnih dimenzija.

Investitor, projektant, nadzorni organ, izvođači, svi sa odličnim referencama za naše uslove. Odlično zemljište, konstruktivno se koliko vidim i čujem ne štedi... E sad, ako hoćeš da ti piše neka fancy marka na WC školjci, doplati. Koliko znam, sve može. Inače i osnovna ponuda je više nego prihvatljiva i spada u neku višu srednju klasu.

Vidim da neki pljuju zatvoreni tip ali iz mog ličnog iskustva, nije baš prijatno da živiš u otmenom kraju a celu noć ti klinci dolaze pod prozor da smotaju po jedan jer im lepo kako su stanari sredili. Ujutru nađeš samo gomilu otpada. Za naše uslove, vrlo je bitno kako će se kasnije održavati jer se često ljudi nategnu za stan pa grcaju 20-30 godina a zgrada polako propada. Naravno i bezbednost - da ne nađeš auto ujutru na klocnama a živiš na Senjaku (iz iskustva opet kažem).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=496135#p496135:37nq4dlb je napisao(la):
miodragmiki » Pon Nov 27, 2017 12:44 pm[/url]":37nq4dlb]Garažna mesta 12.000 a što se stanova tiče cene se formiraju za svaki stan ali računaj 1.850 - 1.900 okvirno. Ispunjavaju sve želje, može spajanje stanova, dodatni radovi, oprema van standardne... Na sve to se dobija posebna ponuda. Ako spojiš dva stana i uzmeš dva garažna mesta dobićeš verovatno i dodatni popust. Neke posebne želje opet dižu cenu itd.
Okvirna cena sa ili bez pdv-a?
 
Znači oko 100 evra skuplje od prve faze a planirano je da se gradi u 6 faza.
 
Vrh