Šta je novo?

"Victory Gardens" - FMP - stambeno poslovni kompleks na Čukaričkoj padini

Evo slika za sve koji pricaju o dalekovodu. Dajte mi objasnjenje za ovo sto vidite?

@prostorni planer Tebi da je zivor ispunjen sigurno bi trosio vreme na drugom mestu, a ne na forumu da ubedjujes ljude da su pogresno potrosili toliki novac. Idi ti potrosi toliko novca pametnije pa nas obavesti da i mi podjemo tvojim stopama. 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_20240727_193632_edit_579912985388310.jpg
    Screenshot_20240727_193632_edit_579912985388310.jpg
    149,8 KB · Pregleda: 294
Nisam u BG'u al me ne mrzi da pullujem streetview i google maps.
Screenshot_20240727-162049.png
 
Ili se pravis blesav ili nesto drugo...

Pitao sam za onaj dalekovod blizu zgrade gore na brdu. Laku noc.
 
Ili se pravis blesav ili nesto drugo...

Pitao sam za onaj dalekovod blizu zgrade gore na brdu. Laku noc.
Malo bolje konstruisi pitanje, nisam razumeo na prvu loptu sta si pitao.

A to sto neko zivi u zgradi pored dalekovoda ne znaci da je to ok, i da je dobro isplanirano. Hej, tvoj zivot, tvoja stvar (kad drzavu ne interesuje da zastiti svoje gradjane), ovde su podeljene relevantne informacije pa ti kako hoces. Dobro je informisati druge potencijalne kupce da znaju u sta se upustaju, a i to je jedan od nacina da se skrene paznja investitoru. Svesni kupci koji postavljaju relevantna pitanja, i onda ce investitor da zna zbog cega gubi potencijalne kupce pa ce tokom nekog drugog projekta mozda malo vise razmisljati o tome.
 
Hvala tebi i drugima sto hocete da pomognete i otvorite nam oci, ali imam utisak da vecina dodje baci komentar za dalekovod i ode. Kao neki pokusaj provociranja.

Na svakoj stranici se spominje dalekovod i to od strane ljudi koji ni ne planiraju kupovinu bilo kakve nekretnine, a pogotovo ne u kompleksu VG.

Ako te bas zanima pogledaj moje postove pa ces videti sta sam pisao. Rekao sam da projekat ima mana i da su medju njima dalekovod i to romsko naselje. Ne moram ja nikome za foruma da se pravdam zasto sam moj novac potrosio bas ovde. 😊
 
Hvala tebi i drugima sto hocete da pomognete i otvorite nam oci, ali imam utisak da vecina dodje baci komentar za dalekovod i ode. Kao neki pokusaj provociranja.

Na svakoj stranici se spominje dalekovod i to od strane ljudi koji ni ne planiraju kupovinu bilo kakve nekretnine, a pogotovo ne u kompleksu VG.

Ako te bas zanima pogledaj moje postove pa ces videti sta sam pisao. Rekao sam da projekat ima mana i da su medju njima dalekovod i to romsko naselje. Ne moram ja nikome za foruma da se pravdam zasto sam moj novac potrosio bas ovde. 😊
Nema zivota bez rizika. Kada su obavesteni kupci ulagali novac, nadali su se, da ce mane vremenom nestati. Samo vreme moze pokazati da li ce se rizik isplatiti.
 
Ja pretpostavljam da ce oni po zavrsetku faze 1 sa Ivy i Olive morati da rese romsko naselje i dalekovod jer u fazi 2 i 3 je moguce da opadne prodaja upravo zvog toga!
Za divno čudo su prodali 90% stanova u fazi jedan, ali za drugu polovinu kompleksa mislim da ce im trebati mnogo vise od marketinga da utope 600+ stanova!

Sto se tice same lokacije verujem da ce za 5 godina da se gradi uveliko na tim cistinama ka adi i ka zelezniku. Prosto ce biti opstina prinudjena da na tu kolicina porodica gradi drzavne ustanove: Dom zdravlja, skola, vrtic itd.
 
Sta nas briga za vrtice, skole i d. zdravlja. Ja i ti to posle utopimo kad bude 3.500€m2 i odemo na BW. 😊
 
@gavra kako si ti druze povrsan, nike ispunjenost zivota imati pare i trositi ih, vec biti ispunjen u svakom segmentu, imati novac naravno, ali pre svega decu, srodnu dusu, pa onda reseno stambeno pitanje, vikendicu, dobar auto i da imam sve to, ali i veliko srce da pomognem ovima sto ne znaju nista i misle da su samo pare bitne i kako ih slupati u neki potok na Cukarici.
 
Ja mislim da je ovo Rosewood, na koju ce da se nastavi Ivy, da ide skroz do ulice, a da Olive nije ni zapoceta. Poredila sam slike😂
738D2BEE-C4D0-46E0-8BD1-2285B69598DD.jpeg
 
Pretpostavljam da je ova zgrada tj da su ove "dve" zgrade malo konpleksnije za gradnju pa su prvo nju zapoceli.

Dopada mi se sto je doata udaljeno od ulice. Nije kao na Vracaru na pola trotoara.
 
Da, da. Mi smo ka ulici uzeli, pa znam da cak ni na renderima nije udaljeno, kamoli kada izgrade😂 Renderi su uvek ruzicaste naocare😅
 
Ja mislim da nece biti do ulice. Pogledajte na snimku radova koje su okacili na instagramu se vidi da je udaljeno od ulice. Tajodje na renderu imate isto to. Nije sad nesto puno, ali jeste. Takodje u prizemlju ce biti lokali pa nece biti bas do ulice. Tako je i u K Distrik-u.

@WMND Koliko vas je izasao kvadrat? Receno mi je da je ta strana do ulice najjeftinija, ali mi nisu rekli koliko je pa cisto da uporedim.
 
Ja mislim da nece biti do ulice. Pogledajte na snimku radova koje su okacili na instagramu se vidi da je udaljeno od ulice. Tajodje na renderu imate isto to. Nije sad nesto puno, ali jeste. Takodje u prizemlju ce biti lokali pa nece biti bas do ulice. Tako je i u K Distrik-u.

@WMND Koliko vas je izasao kvadrat? Receno mi je da je ta strana do ulice najjeftinija, ali mi nisu rekli koliko je pa cisto da uporedim.
 
Hm, mislim manje od 2600 da je, stan 92 kvadrata mislim. Nisam Olive htela unutra, a Ivy unutra nije imao nista sto nam je odgovaralo. Tako da smo Ivy spolja, bitan mi je raspored u ovom trenutku. Razmisljam da je investiciono sigurno ok, a ako za zivot na duze staze se ne pokaze bas wow, idemo dalje😅 Ali nesto imam osecaj da ce biti ok. Gde si ti uzeo?
 
Evo sad pogledah, 238k je, 92.5 kvadrata. 2573 eur izadje. Mi smo uzeli parking mesto, ostavu i smart home sistem (cisto eto kad vec ima)
 
Mi smo uzeli u Roswood-u 55kv za 2600e.
Olive nisam hteo zbog dalekovoda, a tu zgradu su nam prvo ponudili iako sam rekao sa hocu Rosewood. Tek kasnije sam saznao da je dalekovod bas blizu i dobro je da nisam tu uzeo.
Ako pogledate cene na Vidikovcu onda ovde je dobra cena.
 
Mi smo uzeli u Roswood-u 55kv za 2600e.
Olive nisam hteo zbog dalekovoda, a tu zgradu su nam prvo ponudili iako sam rekao sa hocu Rosewood. Tek kasnije sam saznao da je dalekovod bas blizu i dobro je da nisam tu uzeo.
Ako pogledate cene na Vidikovcu onda ovde je dobra cena.
Da, zato Olive nisam htela, nego necu da mracim ako je neko vec uzeo tu😀 Raspon cena i na strani ulice je veliki, ima i mnogo jeftinijih i skupljih od naseg, zavisi od sprstnosti, rasporeda, kvadrature naravno. Prva dva sprata nisu bas realna zbog buke, osim ako ne bude stvarno ta dobra izolacija, pa su tu sigurno jako povoljni stanovi. Verujem da smo svi svesni mana koje postoje, danas je generalno kupovina nekretnine u novogradnji rizik jer se lose gradi. Pa eto dace Bog da budemo zadovoljni, ja nemam ogromna ocekivanja, radujem se tome da svako ima svoju sobu, ostalo sve je samo plus😃
 
Ljudi, dal neko zna da mi razjasni nije mi bas jasno da je gore na slici Ivy zgrada, a onda prema slici i renderu za Olive nema prostora…(pogledajte koliko je ostalo prostora do brda)..
uopste mi nije logicno da je ovo do sad izgradjeno Ivy i Rosewood
59793323-DD98-41AC-BBDC-EDF2714FB170.jpeg
 
Vrh