Šta je novo?

"Victory Gardens" - FMP - stambeno poslovni kompleks na Čukaričkoj padini

Mi nismo kupci svakako. A što si ti kupio stan u zoni dalekovoda? Baš me zanima razlog. Jel smatraš da zračenje ne postoji, nije štetno, ili ti je svejedno?
 
Koji bus? Ukinuće masu linija ako puste metro. Ko kupi stan ispod dalekovoda je mentol, da je džabe a ne ovako

Mi nismo kupci svakako. A što si ti kupio stan u zoni dalekovoda? Baš me zanima razlog. Jel smatraš da zračenje ne postoji, nije štetno, ili ti je svejedno?
Далековод је на 30м од најближег момента Olive зграде (штетно), званично је постављен без грађевинске дозволе и у плану је да се са финализацијом радова на Victory Gardens-у спакује у цеви под земљу. Мој стан је удаљен око 100м од далековода, тако да сам ок.
 
Ja sam rekao da se slazem da je paljenje kablova veliki problem, ali smatram da ce se resiti.

A ovde sa stalno spominje dalekovod, a niko nije postavio slike ili neki dokaz da vidimo da li je on toliko blizu koliko se spominje da jeste.

Kao sto rece @Milosdj i moja pozicija kao i njegova je dosta udaljena.
 
Najbolje da ću da se bavim postavljanjem slika, dalekovod i poziciju zgrade vidim u prolazu i deluje da je mnogo bliže od 30m. To da će se izmeštati ili ceviti možete da sanjate, da je to u planu rešilo bi se pre izgradnje.
Što se ciganmale tiče, da rešiće se ali je pitanje kad. Može da se reši i za 20 godina a do tad prozor neće moći da se otvori i tumaraće vam po naselju. Eno Padine kao primer, svojevremeno sam gledala stan kod crkve, pakao. Živiš u zgradi a zapravo si u ciganmali.
 
Nista drugo nisam ni ocekivao od takve osobe kao sto si ti. Samo negativno..

Evo sad vidim ima opcija ignore pa cu da isprobam na tebi. 🙂
 
divlje naselje se lako reši, 10k eur po porodici i sami odu. Tako je rešeno na dva projekta u gradu. Samo pitanje da li je ovaj investitor ili neki drugi spreman da plati
 
Nema razloga da investitor plati jer mu koliko čujem dobro ide prodaja. Čim proda sve stanove rešio je muke a stanari neka se jure sa paljenjem kablova i dalekovodima.
 
Upravo tako. A i ovde je malo drugačija situacija jer mogu da uzmu pare i pomere se parcelu pored ili par stotina metara i opet isto. Nije to gusto gradsko jezgro da odu i eto nema ih više. Pa mučenici sa Č.Padine decenijama muku muče sa njima, žale se, pišu i nikom ništa, truju i dalje.

Ja nisam negativna već realna za datu situaciju. Mislim može problem da se ignoriše i da se stave ružičaste naočare, meni svejedno. Ja pišem na temi jer sam pre koji dan prošla tuda i zgranula se da prave zgradu ispod dalekovoda. To je skandal a verovatno i kriminal. U uređenoj državi verovatno nikad ne bi dobili dozvolu. Ljudi koji kupuju kreću od pretpostavke da zgrada ima dozvolu, znači da je sve u redu, sigurno ne postoji problem a tek ne ozboljan rizik po zdravlje. To svako ko razmišlja o kupovini mora da zna. A dal će da me ignorišu članovi kućnog saveta ili tima za prodaju evo, baš sam se potresla 🙃
 
Danas
20240724_201945.jpg20240724_201942.jpg20240724_201935.jpg20240724_201926.jpg
 
Imas jednu zamerku. Nisi slikao paljevine i dalekovod da bude za svakoga po nesto. 🙂
 
Imas jednu zamerku. Nisi slikao paljevine i dalekovod da bude za svakoga po nesto. 🙂
Do IVY ima oko 70-80m udaljenosti, ali moram priznati OLIVE je bukvalno na 10-20m od dalekovoda 😕
I kad sam slikao danas, palili su opet cigani nesto i osetilo se, a i zadimilo se u kraju 😅
To stoji da je trenutno tako, ali iskreno ako bude Čović zeleo to da reši, rešiće, ako ne bude želeo, neće niko rešiti i to je to.

Meni je danas rečeno od Kadene da je dalekovod postavljen bez zvanicne dozovole na to mesto, i da ce ta dva dalekovoda do kompleksa da ukopavaju u brdo u cevi i pod zemlju.
 
Ja sam kao i ti uzeo u Rosewood zgradi.

Na Novom Beogradu kod tri novogradnje ima sitiacija da je dalekovod blizu.

Koliko zgrada u Beogradu na svojim krovovima imaju brdo antena za koje kazu da zrace.
 
Ja sam kao i ti uzeo u Rosewood zgradi.

Na Novom Beogradu kod tri novogradnje ima sitiacija da je dalekovod blizu.

Koliko zgrada u Beogradu na svojim krovovima imaju brdo antena za koje kazu da zrace.
Ma naravno, svakako smo okruzeni zračenjima strujom i internetom i antenama i ko zna cega jos sve. Kako god bice nama 2026 lepo u victory gardensu. Kad rese cigane, ukopaju dalekovod i srede ulice okolo! Milina! 😁
Po veri će nam biti!
 
A sta ce sa tom vodom, jbt jezero na dnu iako nije bila kisa. Ne da se potok Repiste, posle ce po garazama plasiti gospodu
 
Vrh