Šta je novo?

Višnjička ulica

Сликано вечерас око 19 h. Само један ваљак је равнао, није било других радника. Све је спремно за асфалт од улаза у БИГ до раскрснице са Војводе Мицка.
Даље до Вука Врчевића такође није било никаквих активности.









 
Не, кабл је постављен дуж Војводе Мицка (и дуж Маријане Грегоран), стигао је до угла В. Мицка и Вишњичке. А са друге стране су га поставили дуж Деспота Стефана, од Гундулићевог венца су тренутно стигли до раскрснице где се возила из Поенкареове пењу у Деспота Стефана.
Ja bih rekao da su sa kablom stigli do Vuka Vrčevića. U glavi mi je slika kad su kopali razdelno ostrvo od V.Micka do Vuka Vrčevića prošlo leto.
 
Ja bih rekao da su sa kablom stigli do Vuka Vrčevića. U glavi mi je slika kad su kopali razdelno ostrvo od V.Micka do Vuka Vrčevića prošlo leto.
Сећам се и ја да су копали, али мислим да то није било за тај кабл. Било би супер да је било, онда ће овог лета све ипак ићи мало брже :)
 
Операција „Силовање Карабурме, Миријева, Вишњице и Вишњичке Бање“ ушла је у нову седмицу.
Сликано данас око 17.30 h. Број радника: 0
Могли су ову фазу завршити до јутрос, само да су интензивније радили током викенда.





 
Zavrseno asfaltiranje od Biga do Micka. Iscrtane linije, pesacki prelazi... Ostalo je jos zemlju na razdelnom ostrvu da nanesu, valjda ce to danas da zavrse, do pola su stigli.
Na delu od Micka do Tri bika mi se cini da ce prvo traku ka gradu da rade, pa tek onda smer ka Visnjici.
 
Од раскрснице Вишњичке и Војводе Мицка ка улици Вука Врчевића
gVuoRsV.jpg
cQJaMXd.jpg
 
Има пар дана како је асфалтиран и обележен део од В. Мицка ка Бигу, међутим није још пуштен (осим ако баш данас није), јер још прчкају око травки на раделном острву. Но, није ми јасно зашто су затворене и лева и средња трака, уместо само та лева. Овако је левак ужи, и чекање на семафору код В. Мицка прави двоструко дужи застој, него што би било са 2 слободне траке.
 
Има пар дана како је асфалтиран и обележен део од В. Мицка ка Бигу, међутим није још пуштен (осим ако баш данас није), јер још прчкају око травки на раделном острву. Но, није ми јасно зашто су затворене и лева и средња трака, уместо само та лева. Овако је левак ужи, и чекање на семафору код В. Мицка прави двоструко дужи застој, него што би било са 2 слободне траке.
Pustili sve 3 trake od garaže Biga do raskrsnice sa Vojvode Micka.
 
Jutros znatno manje guzve. U V. Micka svega par automobila na semaforu. U Visnjickoj ka gradu kolona nekih 50ak metara, sto je normalna pojava i kad nema radova.
E sad, da li je na uticalo izmestanje autobusa iz Visnjicke i pustanje sve 3 trake u delu Big-Micko ili je narod danas odlucio da ostane kod kuce, zbog najavljenog haosa posle podne, ostaje da vidimo narednih dana 🙂
Од раскрснице Вишњичке и Војводе Мицка ка улици Вука Врчевића
gVuoRsV.jpg
Buni me u ovoj traci ka gradu koju rade, zasto su ostavili ovih pocetnih par metara?
 
Операција „Силовање Карабурме, Миријева, Вишњице и Вишњичке Бање“ ушла је у нову седмицу.
Сликано данас око 17.30 h. Број радника: 0
Могли су ову фазу завршити до јутрос, само да су интензивније радили током викенда.
Уз истовремене радове у Булевару деспота Стефана, ово силовање је дошло до врхунца.
 
A građevinske table nema nigde?
Нема.
Ево шта сам нашао на сајту Градског секретаријата за саобраћај.
Супротно од Шапићеве најаве да ће се од Војводе Мицка према граду радити после 1. јула, овде пише да ће се до Вука Врчевића радити до 15. јуна, а претпостављам да онда крећу од В. Врчевића до Беле куће. Дакле до 5. јула отприлике ће трајати планирано силовање становника ова четири насеља
 
Da li su završeni radovi, kako je decidirano rekao gradonačelnik da će biti nakon što ga je Slađana upozorila da se ne izjašnjava po tom pitanju, kada je gostovao u BG hronici?
 
Vrh