Šta je novo?

Usce Multifunctional Centre - [ Tržni Centar | 130 000 m² ]

Obično su zavučeni u uskim belim hodnicima.

A ima i još zavučenijih teretnih.

Izgledaju isto kao ovi u DC-u, samo što umesto providnog stakla imaju ogledalo i oskudno su osvetljeni.
 
I samo što se zatvore pre nego što se otvore.

Ako hoćeš da uguraš dečja kolica (a to je jedino čemu zaista treba da služe), bolje nemoj da pokušavaš.
 
ево како изглада та "кутија" поред куле број 1. сивило поред плаветнила :|
IMG_0010.jpg
 
overgrown atomsko sklonište, što reče već neko na ovom forumu. xD
 
Cemu tolka fama oko Vapiana? Niste valjda tolko zeljni italijanske (valjda) kuhinje?
 
Nije fama nego je to jedini lokal u USC koji nije otvoren pa stoga i pitanje, a Mayo ti s obzirom da reče da radiš tamo bi mogao da mi odgovoriš na pitanje, da li je otvoren restoran.
 
O.J. Mayo":2b5tt765 je napisao(la):
Cemu tolka fama oko Vapiana? Niste valjda tolko zeljni italijanske (valjda) kuhinje?
Zato što je otprilike jedina nova stvar koju nam Ušće donosi.
Pored Stiefelkoniga. Da li ima još nešto bitno? :lol:
 
shmeksi":20hcvnmy je napisao(la):
Nije fama nego je to jedini lokal u USC koji nije otvoren pa stoga i pitanje, a Mayo ti s obzirom da reče da radiš tamo bi mogao da mi odgovoriš na pitanje, da li je otvoren restoran.
Dao sam otkaz sredinom aprila.....
 
Kul su oni. Imaju neki fazon sa čip karticama koje uzmete na ulasku, pa onda gde obavite porudžbinu tu skenirate svoju čip karticu i onda pravite svoj obrok zajedno sa šefo, tp jest učestvujete gledajući pripremu obroka. xD
I pre izlaska iz restorana, čip kartica se vrati na kasi i plati se.
 
vidim ja da ću morati da odem do USC da vidim da li je to čudo otvoreno ili ne :p
 
Juce je jednom decku ispre Nike radnje u Uscu pala gipsana ploca na glavu :shok:
 
Neko iz društva prokomentarisao da ih Ušće podseća na železničku stanicu, i kad bolje razmislim, ima istine u tome (ne mislim na beogradsku železničku stanicu)... mislim da sam nešto slično video u Helsinkiju u njihovoj železničkoj stanici... samo nedostaju vozovi ;)

Btw, ako neko može da mi objasni koji su to ljudi koji ciljano idu u TRŽNI CENTAR na ručak-večeru odnosno piće... a ima dosta takvih, pored toliko obilne ponude gastronomskih usluga u Beogradu... Da li im je neko rekao da u Evropi odlazak u tržni centar nije stvar prestiža već stvar pogodnosti
 
^^^ U istočnoj Evropi je još uvek stvar prestiža... I među nižim klasama u zapadnoj...
 
E ovo sam dugo cekao :cool: znaci brate, ja ne znam sta studiraju arhitekte 5 godina? Usce je extremno bezidejno i bledo resenje.. u stvari ja mislim da je fora bila ''ajde da napravimo nesto bezveze'' ??? mislim, ljudi ?? :notok:
 
Izvini Brate ali ne znam kakve veze imaju studenti arhitekture sa Uscem.
 
Ja stvarno ne razumem zasto je toliko ljudi protiv izgleda USCA. Meni je bas super, sigurno da je moglo da bude lepse spolja ali mi je i ovako super, pogotovu nocu. A iznutra je najlepsi trzni centar u kome sam ikada bio. Na primer u celom Becu, u celoj Austriji nema takav trzni centar i mislim da je vise dosta raspravljanja svidja li se nekome ili ne. Bas zato sto odudara od plavog nebodera izgleda super.
 
...pa u pravu si, za Usce se ne moze reci da ga je projektovao neko ko je zavrsio arhitekturu..
 
Brate iz kog si ti horor filma izasao??? Sigurno nekog iz 90ih!
Nemoj da vredjas arhitekte, jel jasno? Ako ti se ne svidja zgrada tvoj problem.
Al da vredjas nije u redu.
 
Vrh