Šta je novo?

Usce Multifunctional Centre - [ Tržni Centar | 130 000 m² ]

NIsam uspeo da nabavim fotoaparat : ( je*******iga. Ako nekog zanima bioskop ce imati 11 sala i bice makar jedna sala koja ce pustati filmove u 3d-u. takodje u sklopu bioskopa se otvara radnja "slatkisi".
Elem radi se u lokalima punom parom, neki su zavrsili, neki su pri kraju.........
Verujte mi bicete odusevljeni ako vam se svidja Delta CIty i ako se lozite na shopping kao ja :kk:
Nacuo sam da se otvara Grand kazino u Uscu. Nisam siguran kolko je to tacno.........al je moguce
Spremite sve pare koje imati jer ce Usce biti pravi mamac za trosenje para. Nema cega nece biti
 
Sumnjam da se otvara grand kazino. Jedino što je moguće je da će da postave pokretni sto kao u delta sitiju da bi navukli ljude da ih posete u Jugoslaviji. Klasična promocija, ništa više.
 
Moja sestra je videla da se otvara neka austijska prodavnica cipela i moram da idem 31 sa njom da joj pravim društvo.Tako da cu usput i slikati ako me ne pregaze

:(
 
bgexplorer":2sgavy4v je napisao(la):
Moja sestra je videla da se otvara neka austijska prodavnica cipela i moram da idem 31 sa njom da joj pravim društvo.Tako da cu usput i slikati ako me ne pregaze

:(
ako budeš išao u 8 ujutru sumnjam da će biti gužva, ali negde popodne će sigurno da bude haos posle 16h

više nas će izgleda da slika objekat u utorak :D
 
ево најсвежијих могућих фотографија, недеља, 29. март, поподне
IMG_0053.jpg

IMG_0054.jpg

IMG_0056.jpg

IMG_0057.jpg
 
Obišao sam ga u subotu, ne znam da li grešim ali čini mi se da će sa tri strane biti ulaz za dostavna vozila. Bar je tako onda bilo. Siva boja je sasvim ok i lepo se uklapa u okolinu. Onaj crveni deo na prednjoj strani je očajan, ista crvena boja kao na onom nesrećnom bravo marketu u bloku 63. Žuti deo je nekako bled. Moja iskrena preporuka im je da sklone ta dva obojena dela i ostave da sve bude sivo.
 
Da li neko zna odakle ce biti najlakse prici autom, i gde je uopste podzemni parking (odakle se ulazi)?

Npr, predjem Gazelu, iskljucim se i kod Delte udjem u Milentija Popovica. Sta onda?
 
Ja sam za sada uspeo da vidim dva ulaza u podzemnu garazu, u jedan ulazis tako sto predjes brankov prodjes prvi semafor i na drugom skrenes desno. 50 metara od semafora nalazi se skretanje i tuda ulazis u garazu. Moje misljenje je da ce se tu praviti neverovatne guzve, pre svega zato sto je ulaz jako blizu semaforu i ima puno ostrijih skretanja.

Drugi ulaz je na strani objekta koji gleda ka brankovom mostu, medjutim u njega se ulazi samo iz pravca zemuna.

Treci ulaz nisam video, ali mozda je on sa zadnje strane objekta.
 
bojan87":za2ppmtp je napisao(la):
Drugi ulaz je na strani objekta koji gleda ka brankovom mostu, medjutim u njega se ulazi samo iz pravca zemuna.
Ovaj ulaz kod Brankovog je dobro smišljen jer ako se napravi gužva na ulazu iz Ušća onda produžiš kroz Bulevar Nikole Tesle ka Brankovom i pre toga skreneš za parking.

Biće sutra gužve samo takve, verovatno već negde od 15h.
 
Možda je jedino izgledno rešenje, ogroman kružni tok u dva nivoa sa puno traka oko celog kompleksa Ušće, sa posebnim trakama za javni prevoz. Živi bili, ali videćete uskoro šta je kolaps.
 
USCE treba srusiti sto pre, mnogo je ruzno i nije mu definitifno mesto na toj lokaciji, jedan od razloga je i losa infrastruktura.
 
Jbt, koji hejt a nema ko nece ici tamo da trosi lovu ili barem da razgleda... Naravno, ukusi i ocekivanja se razlikuju. Ne znam, meni se sve vise svidja i moram da priznam da sam prilicno zadovoljan kako je sve ispalo, s obzirom koliko je bilo pljuvacine (pogotovo ubedjivanja da nece biti crne boje na fasadi kao na renderu, vec ce biti "limena kutija" i sl.)... Naravno, ima mnogo manjkavosti (potencijalne saobracajne guzve u okolini, smanjene staklene povrsine...), ali s' obzirom gde zivimo i kakvi se, nazovi objekti, grade, ovo mi je nekako ok... A i svidja mi se novi osecaj kada iz pravca Zemuna idem ka Brankovom mostu - kula, trzni centar, skejt park, zelenilo...jako mocno, kao u Amsterdamu...
 
Bio sam sinoc do 3 h , punili smo radnju
Objekat možda spolja deluje ružan i možda mu takvom tu nije mesto i tu se u potpunosti slažem
ali unutra izgleda izuzetno lepo, potpuno dugačiji od DC-a

i da IDEA je ovde potpuno nepotrebna, retko ko će ovde da dolazi po mleko i hleb.
To je isto promašaj kao i sa SUPERMAXI-jem, ne veruje da će biti prometno, možda prvi dan kada se bude nešto delilo besplatno
 
niki":3axwhove je napisao(la):
dovoljan bi mi bio ovakav naslov ovog WC magazina, pa da mi se svidi izgled ovog objekta unapred svidi, i pre nego što sam ga video uživo.
Jel to P.Matić ovim svojim objektom nekomeporemetio planove, pa mora ovo udbaško g..no od Cvijanovića da reaguje? Nekome iz iste branše?

inače, maločas sam prošao pored TC Ušće i TC izgleda sjajno. ali SJAJNO. Na prvi pogled, TC me nekako podseća na Muzej Musee du Quai Branly u Parizu, doduše u nekoj light verziji.
 
meni jako smeta gomila logotipa brendova na spoljnim zidovima. apsolutno im tu nije mesto i skroz unistavaju fasadu.
 
zhaba":24w8eo5i je napisao(la):
e Sula Sula
kamo srece da i mi imamo obejkat tipa Quai Branly!!! Gde bi nam bio kraj!
Usce ipak sa time ne moze da se poredi.
čekaj, prošao si danas pored Ušća ili?
 
ajd ne serite radio sam od kote +-0.00 na gore i zaista je monumentalan

sedite u foteljama i izmišljate razne zamerke a niko od vas nije ni prošao pored takvog objekta a ne da ste projektovali nešto slično
 
Evo, ja sam prosao danas pored. Jel smem ja da serem? :kafa:
 
Vrh