Šta je novo?

Usce Multifunctional Centre - [ Tržni Centar | 130 000 m² ]

ovi sa bilborda žele da se opuste u gužvi? :blah:
 
Mogao bi neko od moderatora da promeni ovih 120.000 kvm i stavi 130.000. Čisto da se slaže sa realnim stanjem, a tako stoji i u članku u sekciji projects.

Sledeći obilazak ću da odradim u nedelju, računam da će dotle da otkriju fasadu. Za sada sam uspeo da nađem samo dve stvari koje odudaraju od rendera.
 
Pa da uporedimo:

080516-USC-VS-01.JPG


090325-USCC-11.jpg


080516-USC-VS-02.JPG


090325-USCC-27.jpg
 
Nemoj još da upoređuješ. Bolje je sačekati par dana nakon otvaranja kada bi trebalo da se vidi cela fasada i onda se baciti u analizu.
 
Стварно ми нису јасна комбиновања српског и енглеског на сред логоа фирме:
РТС digital
Ušće shopping center
 
Ovaj "radijator" je neukusno deblji, dopadljiviji je bio onako tanak po renderu.

Josh uvek je nejasno da li ce prozori biti samo do pola ili cela ona povrshina.

Nadam se da ce ovako plava boja biti kao na renderu - metalik tamna, ali sve se plashim da ce biti neshto plavo poput boje na zastavi recimo.

Nadam se da ce ostati ovaj efekat rupica koju pravi osvetljenje na crvenim poljima.

Interesuje me i koji ce materijal biti ove povrshine sa belim uspravnim trakama.
 
Ljudi verujte mi bicete odusevljeni kad se otvori. Radio sam u Delta City-ju skoro 5 meseci i nece moci da se uporedi sa Uscem.
Hodnici kjojima se ne vidi kraj, vise lokala, lepsi enterijer, ogroman bioskop (necete verovati kolko se protezhe). Necete biti razocarani verujte mi. Samo ne znam kako misle da otvore vecinu lokala (ili cak sve) do 30 marta..........Bukvalno i juce je par lokala na drugom spratu bilo pri kraju (ukljucujuci moj koji smo do pola zavrsili) a vecina je prazno. Valjda ce stici. Sef mi kaze otvaramo 30. marta tako da.....
 
Ukoliko ne otvore objekat 31. marta onda će platiti kaznu za lažno reklamiranje. Mislim, to je njima smešan trošak, ali čisto da znamo koja je posledica.
 
Svecano otvaranje je 30. uz prigodne govorancije, odabranu ekipu i radno vreme od 19-24h (na pozivnicama stoji formalna garderoba).. 31. se radi od 8-22h i svi se spremaju za to (predvidjeno je da Djilas sece vrpcu).. Sutra je kraj svih radova bez tolerancije rokova, a roba ce moci da se unosi i za vikend.. 30. nema unosa robe, a Food Court zbog specificnosti posla ulazi 31. u 2h izjutra da pripremi hranu za otvaranje.. Od 1.4. normalno radno vreme 10-22h .. Eto..
 
boris":12aisrxc je napisao(la):
Sutra je kraj svih radova bez tolerancije rokova, a roba ce moci da se unosi i za vikend.
Na koje radove se ovo odnosi, u lokalima ili na fasadi? pretpostavljam da je ovo prvo u pitanju, ali ako možeš potvrdi.
 
@Smeksi na radove u centru tj. lokalima. Inace sve probe su prosle ( vodovod i sl.) liftovi i stepenice rade vec danima...

@Goldstein - ma ovo prenosim delic atmosfere, da vidis ludila na licu mesta.. :)
 
Da li u okviru shoping mola "Usce" postojji supermarket (prehrambena roba... kucna hemija... ?!)
 
Postoji u suterenu supermarket IDEA tako da će tu moći da se kupe sve te stvari.
 
21. aprila ću ići u bioskopsku salu ušća

baš me zanima budući da 100 godina nisam ušao u normalnu bioskopsku salu
 
IDEA je ladno na drugom nivou ispod zemlje...i to IDEA SUPER a ne IDEA EXTRA...
znaci bice velicine kao u Immo centru.
Dakle nivo -1 parking, nivo -2 idea +parking
 
Vrlo čudna odluka da bude na dnu objekta. Mislim da dosta ljudi koji ne dolaze kolima neće ni znati da postoji supermarket u objektu. To da li je IDEA super ili extra je već nebitno. Mislim da se ona kod ACB-a zove extra zato što nudi još neke sadržaje van svoje delatnosti, ali je u suštini sam supermarket isti.
 
Evo danasnjeg update-a sa usca.

Objekat uzivo deluje veliko, ali sve one reklame za radnje su preterane. Bukvalno je sada cela fasada pretvorena u natpise Usce shoping center i reklame za radnje unutar.

52hxer.jpg

iqvk48.jpg

ad1edw.jpg

et6r8z.jpg

s4nt48.jpg

icp6ae.jpg

2ppj9lv.jpg

20kf41v.jpg

rtjkhh.jpg

2j0iaep.jpg

34oo3li.jpg

2ignhy0.jpg

2r75zwn.jpg

dw8lqp.jpg

34pjaly.jpg

359a2jp.jpg

2dl6q6c.jpg

5ocvfm.jpg

2h3cw3k.jpg

1zh1c01.jpg

30upath.jpg

1z3016x.jpg

im1jja.jpg

6fb2f6.jpg

25juk5z.jpg

24wx3qw.jpg

177ozo.jpg

70uxk3.jpg

14e2uyu.jpg

9b9f78.jpg

2hs9r4i.jpg

2mwrq04.jpg

27wwpjt.jpg

30wov48.jpg

546es4.jpg
 
Svaka čast za slike, ja planirao sutra da idem, ali posle ovog update ne znam da li mi se isplati.

Iskreno, meni baš i ne deluje da ima puno reklama u odnosu na površinu, no to je već stvar ukusa.


Hoće neko da otvorimo kladionicu da li će fasada biti gotova za 31.?


p.s. O.J. šta se desilo sa slikama unutrašnjosti?
 
Vrh