Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

LUCAS":j3rqgjq9 je napisao(la):
S'kojom drugom mislis?
Па кажеш да је до пола расељено. Та половина је расељена пре десетак година, а ових пар кућа стоје постојано кано клисурине и кано апотека у Војвођанској.
 
Istini za volju nije ni polovina, samo one kuce na samom TBunaru i to pre jedno sest-sedam godina. Pre nekoliko nedelja raselili su jos jednu kucu i dodelili stan. E sada su ostale dve kuce na samom TBunaru i to one pravo koje vidis sa raskrsnice iz pravca S Grada. Koliko sam shvatio u jednoj kuci zivi jedan lik koji ima mali auto/bravarski servis i verovatno trazi extra kintu, ali koliko shvatam grad ne haje za tim, nego ce mu uci jedno jutro sa buldozerom u kucu. Uglavnom za prosirenje T Bunara ostalo je jos tri porodice u dve kuce. Drugo iza ima mala ulica, V Nazora koja se takodje rusi jer su bili ljudi iz grada i uzimali izjave i kopije parcela da provere sta je legalno i sta ne. To se desavalo jos u leto 2008. Tu ima jedno dvanaestak trinaestak kuca, a sve je to u planu UMP-a, jer skretanje u desno iz N Dobrovica ne mozes napraviti ako ne srusis i to, ako se secas kad sam ti poslao onaj plan, a ti uspeo nekako da ga post-ujes. Ne samo to, nego po projektu ne postoji izlazak iz te ulice po zavrsetku prosirenja T Bunara. A sve to potvrdili su Sl.list BGD i Srbije sa tacnim brojevima parcela itd itd. Navodno, ove godine, po njima ce sredjivati i zavrsavati Vojvodjansku, cosak Gandijeve i T Bunar i navodno pocetak radova UMP-a koji je N Dobrovica (a inace po samom projekti to je faza I) i sve ovo sto sam naveo. Eh kad bi sve bilo tako lako kao sto su napisali to bi bilo dobro, ali ajde, videcemo na sta ce ispasti.
 
Dođoh do Brodoremonta, nisam smeo da se eksponiram pošto je tamo košnica, ima previše ljudi :D a i videh da su oblikovali već armaturu za stubove koji bi tu trebalo da budu..valjda. I kao što se vidi levi krak pilona je porastao (kažem levi pošto sam navikao da gledam sa čukaričke strane) :)

p1030947.jpg


p1030946k.jpg


p1030932.jpg
 
Do jaja fotke,otkrili smo i pogled sa NBG-a!Kako je lepo sto se uglavnom vidi zelenilo u pozadini :kk:
 
Ко има добру оптику па да услика Цареву ћуприју, са ски стазе се одлично види.
 
Ovo je visina od oko 40m.

(možete porediti sa visinom kabine FAP-ove mešalice od oko 3.6m)
 
Muvao sam se sa strane milosevog konaka i topcidera,koliko videh radi se sve u petoj brzini,na sve strane masine i radnici :vops:
 
Mislim da sam snimio Archangela kako slika oko 11h kod Jugopetrola, očekujte nove slike :cool:
 
Prolazim jutros, kad ono opet poravnat a situacija na pilonu, podignut desni segment.. :gobb:
 
mislim da ce zimi pilon brze rasti nego leti zbog nizih temeperatura.Ali mogao bi nkeo da uslika ono ciscenje terena za prilazu mosta.
 
BOKI SMOKI":38s8kvef je napisao(la):
mislim da ce zimi pilon brze rasti nego leti zbog nizih temeperatura.
Boki sto mislis tako. Nesto mi to nije logicno.

Na leto ce vec biti na 120-150m i normalno da ce ici sporije,treba podigci beton+armaturu+oplatu na tu visinu...ali to nema veze sa temperaturom. :)
 
Kada se budu spojile dve nožice pilona onda će verovatno tempo rasta biti sporiji jer treba povezati kablove kako na pilonu tako i na segmentima mosta. To je neko moje razmišljanje ne mora da znači da sam u pravu.
 
Mislio sam samo zato sto ce se betom brze stvrdnuti zbog niskih temperatura.Mislim da se ovaj most gradi na Nilu sigurno bi duze vremena moralo da otstoji pre nego sto se nastavi sa gradnjom. moze li neko staviti screen shot pilona posto nece da mi otvori sajt savabridge.Snimio sam novi windows 7 i od tada mi nece otvori sajt verovatno trebam skinuti odredjene plujinge. I pisao sam sajtu za bolji kvalitet snimka i to za registraciju ali oni mi kazu da je kvalitet slika najkvalitetniji i da se netreba registrovati, ali mi nisu ni odgovorili kako se registrovati.
 
Instaliraj neki drugi browser...
Bzv sad po mraku kačiti screenshot.

A ovo mi definitivno nije jasno...
BOKI SMOKI":1t7n18x7 je napisao(la):
da se netreba registrovati, ali mi nisu ni odgovorili kako se registrovati.
 
ZAHTEV ZA ARCHANGELA

Arandjele, hajde se prosetaj do nadvoznjaka kod hipodroma... Tvoje foto reportaze su spas za nas u inostranstvu :)
 
arandjele stupi u kontakt sa nekim avio klubom pa slikaj iz balona ili avioncica radove,mislim da bi to bio pravi pogodak :kk:
 
Vrh