Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Ako će da ga osvetle kao fontanu u Knezu i Trgu N.Pašića neka nam je Bog u pomoći.. :kafa:
 
Evo kako izgleda sad! Slikao sam pre deset minuta.

fa38mv.jpg
 
Može li neko da mi pomogne i, ako ima, postavi plan UMP-a kod Šumica. Interesuje me deo kada UMP prelazi autoput i ulazi u tunel. Još konkretnije kako će UMP na tom mestu biti povezan sa okolnim saobraćajnicama. Znam da ovaj plan postoji negde na forumu ali ne mogu nikako da ga nađem. Izvinjavam se ako kvarim tok diskusije. Hvala.
 
@rastafari jel to oni isprobavaju neko osvetljenje ili mi se cini. jer vidim na slici neku plavu svetlost izmedju "nozica" pilona
 
stek":bdgiuss2 je napisao(la):
@rastafari jel to oni isprobavaju neko osvetljenje ili mi se cini. jer vidim na slici neku plavu svetlost izmedju "nozica" pilona
Izgleda da testiraju dekorativno osvetljenje. Pogledaj desetak postova pre mog, ima priče o tome. Vidi se na http://www.24sata.rs/Kamere kao što reče Vučko.
 
Danas popodne telefonom sa stanice dok sam čekao bus. Most je stvarno sve lepši i lepši...



 
vucko":1im2wzcr je napisao(la):
belgrey":1im2wzcr je napisao(la):
Može li neko da mi pomogne i, ako ima, postavi plan UMP-a kod Šumica. Interesuje me deo kada UMP prelazi autoput i ulazi u tunel. Još konkretnije kako će UMP na tom mestu biti povezan sa okolnim saobraćajnicama. Znam da ovaj plan postoji negde na forumu ali ne mogu nikako da ga nađem. Izvinjavam se ako kvarim tok diskusije. Hvala.
http://www.beoland.com/ump/bgdstrana.avi

http://www.beoland.com/ump/pic/gmilenka.jpg
Hvala Vucko! Ipak sad vidim da sam se loše izrazio. Treba mi deo UMP-a pred sam prelazak autoputa, onaj dušanovački deo. Kako će izgledati petlja na Dušanovcu.
 
Nem na cemu.To se ne zna,ima samo onaj idejni projekat za petlju autokomanda,samo dotle je jasno definisan UMP.
 
Verujem da je neko već to pomenuo, ali da ne bih prelazio 313 stranica unazad :D bi li mi neko odgovorio da li planiraju da ostave ovaj beton na pilonu kakvim jeste ili će obložiti nečim belim, prefarbati, šta god (očigledno se ne razumem)?
 
Sa prozora BG Voza se vidi kako prilazna rampa iz Jurija Gagarina napreduje, a sa iste strane betonirani su i stubovi nadvožnjaka.

Da li se zna kada će se zatvarati ulica?

Sada kada je 3+3 ne mora da se zatvara cela (pod uslovom da se na razdelnom ostrvu nalazi stub)
 
Pa koliko ja znam jos nije zavrsen proces izbora izvodjaca za ostatak saobracajnice tako da nije ni u planu jos uvek zatvaranje ulice .... izvesno je samo da ce da naprave samo dve rampe (koje ne prelaze J. Gagarina) za ulazak i silazak sa mosta.
Tako sam ja razumeo mozda i gresim ...

poz.
 
U pravu si.Reljo,nece ove godine raditi nit UMP nit tu recu rampu koja ide preko pumpe.Dakle nista od zatvaranja Jurija Gagarina do sledece godine,sori sto te razocarasmo :p

I meni pocinje da smeta beton mada verujem da se uzivo i nece moci primetiti toliko osim ako peske prelazis most.
 
Da bi se sa mosta sišlo u Jurija Gagarina, mora se preći ulica, tj, mora postojati nadvožnjak.
Na licu mesta je betoniran, koliko sam danas video u prolazu , i jedan par stubova do ulice, za nadvožnjak. Da li je će to biti samo rampa koja će prelaziti iznad ulice da bi se na mestu pumpe uključila u Jurija Gagarina u pravcu ka blokovima, ili deo saobraćajnice koja nastavlja duž pruge - ne znam.

nbgpetlja.jpg


Ali, uskoro će se montirati skele na ulici, to je sasvim izvesno.
 
Aha,pa onda su lagali ovi iz direkcije kada su pre neki mesec pricali da nece raditi tu trecu rampu.Jel su srusili tu pumpu?
 
meni i dalje nije jasno zasto ta rampa mora da ide preko 6 traka umesto da se vozila iz pravca cukarice iskljuce sa umpa na isti nacin samo 50-60 metara dalje, kada ump-om predju j. gagarina. mesta sigurno ima, vidi se i na ovom planu gore
 
to su rekli da ne moze zbog krivine. mislio sam nesto ovako (crno)
nbgpetlja.jpg

ako im je do neimarstva onda je trebalo napraviti rampu za pravac od sava centra ka cukarici, o tome smo vec pricali ali ne dam da se zaboravi :)
 
Vrh