Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Archangele, svaka čast za slike. Uživao sam gledajući ih. +1 za slike i 1000-ti post. :)
 
Petko":18j0w0ol je napisao(la):
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ronche wrote:
Ako smo dočekali ukidanje telefonskih dvojnika (inače u Americi nepoznat pojam)

442do BGD wrote:
To što više ne postoji, ne znači i da je nepoznat pojam. I Amerikanci su nekada davno imali dvojnike,
a to se na engleskom zove "Party line" Možeš o tome pročitati ovde:
http://en.wikipedia.org/wiki/Party_line_(telephony)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tko kaze da su dvojnici ukinuti? Zivim na Ceraku i dan danas imam dvojnicki prikljucak (503-xxx). I ni nagovestaja da bih uskoro dobio normalan prikljucak.
Znam da nisu, hteo sam da napišem da ako smo dočekali proces ukidanja...Nisam mogao da napišem početak jer je to počelo pre Hrista :D
 
Ronche":1xz4ugo3 je napisao(la):
I kakva je ovo konstrukcija na predzadnjoj slici u zadnjem redu?
5wxsw1.jpg


Mozda je betonska pregrada od koje se nastavlja zemljani deo podloge puta i spajanje na put za Obrenovac?
 
Ja mislim da je ovo mesto spajanja dveju rampi. Jedne koja direktno ide sa mosta ka Obrenovcu i druge koja dolazi od kruznog toka (petlje radnicka), ka Obrenovcu
 
Pa, postoji vise opcija:
1. Radnici culi da ce kisa ovih dana pa postavili zastitu da im ne pokisne rostilj
2. Neki ljudi culi da most nece biti zavrsen na vreme (a mozda i uopste) pa postavili privremenu/stalnu kucicu (veli, da zauzmu sto pre, mozda im i dozvole legalizaciju)
3. Djilas resio da se pobrine da se most zavrsi na vreme, pa ce tu spavati od sad pa nadalje, ubuduce
4. Srusili su drvece gde su ziveli mali vranci pa ima postavljaju privremeno skloniste
5. Neko se vec izgubio na petlji (koja jos nije izgradjena ali budi ogromnu konfuziju kod ljudi) pa otvara stand sa pljeskavicama (k'o u crtanom)
6. Danny Foster se vraca u BGD da snimi jos koji kadar, ali posto su Srbi poznati po kradji stvari on ce se ustekati na mostu, najbezbednijem mestu u Beogradu, trenutno i ubuduce, jer nema pristupne saobracajnice (popece se pa ce gurnuti merdevine da se niko ne penje za njim)

Imam jos inspiracije, ali mislim da je ovo sasvim dovoljno za pocetak diskusije... :D



Ronche":2co05kz9 je napisao(la):
Petko":2co05kz9 je napisao(la):
Ronche":2co05kz9 je napisao(la):
I kakva je ovo konstrukcija na predzadnjoj slici u zadnjem redu?
http://i55.tinypic.com/5wxsw1.jpg

Mozda je betonska pregrada od koje se nastavlja zemljani deo podloge puta i spajanje na put za Obrenovac?
Opet moram da crtam xD

http://i51.tinypic.com/2ytpms1.jpg
 
dovlisa":ddr687kg je napisao(la):
5. Neko se vec izgubio na petlji (koja jos nije izgradjena ali budi ogromnu konfuziju kod ljudi) pa otvara stand sa pljeskavicama (k'o u crtanom)
Good one :D
 
:) +1 Za slike. Mislim da bi Archangel trebao da dobije neke "zvanicne" beobuild identifikacije. Tipa zvanicni fotoreporter :) radakcije beobuild-a :p mozda mu ne bi uzimale slicice kao kod Bloka 11A :D
 
To je valjda kad se Elmer izgubi na nekoj petlji koja je po kompleksnosti zamalo pa zaj*** buduću petlju Radnička xD a Duško negde u sredini petlje ima neki kiosk. Ustvari, nisam baš 100% siguran da su u pitanju Elmer i Duško, ali sam 100% siguran za petlju :D
 
Ma to je neki od crtaca iz serijala Mikijeva radionica (epizoda tocak), to je ono "cemu ovo sluzi a uz to i ne radi."
Tako da nisu Dusko i Elmer, vec dva nepoznata coveka. Jedan stalno pita za izlaz sa petlje i ovaj mu na kraju kaze, "ustvari odavde i nema izlaza, zato sam i otvorio pljeskarnicu", a ovaj drugi mu se onda pridruzi i prodaje senf i krastavce hahahahhaa.

Genijalan crtac, ima da se skine po forumima sa nasom sinhronizacijom.

Evo najave http://www.youtube.com/watch?v=hBbB6FCnCJU
 
dovlisa":1mhpe3c4 je napisao(la):
3. Djilas resio da se pobrine da se most zavrsi na vreme, pa ce tu spavati od sad pa nadalje, ubuduce
а можда се и угледа на кнеза Милоша, па решио да постави вешала да ови пожуре мало и ураде квалитетно
 
Na gradilištu bočnog raspona su skinute table sa oznakom SCT i postavljene table PORR. Zadnjih dana su intezivirani radovi na bočnom rasponu, pa se u narednih nekoliko dana očekuje deseto naguravanje i to mesec dana nakon prethodnog. Nadam se da nadalje neće biti ovakvih kašnjenja.
 
Micigen":1ye02u8x je napisao(la):
Ma to je neki od crtaca iz serijala Mikijeva radionica (epizoda tocak), to je ono "cemu ovo sluzi a uz to i ne radi."
Tako da nisu Dusko i Elmer, vec dva nepoznata coveka. Jedan stalno pita za izlaz sa petlje i ovaj mu na kraju kaze, "ustvari odavde i nema izlaza, zato sam i otvorio pljeskarnicu", a ovaj drugi mu se onda pridruzi i prodaje senf i krastavce hahahahhaa.

Genijalan crtac, ima da se skine po forumima sa nasom sinhronizacijom.

Evo najave http://www.youtube.com/watch?v=hBbB6FCnCJU
+1 za ispravku i prvom narednom prilikom još jedan za link ka crtaću :D (ubih se tražeći ga)

@Nurko7000: Izgleda fenomenalno +1
 
blagoje":3a4glhhd je napisao(la):
Na gradilištu bočnog raspona su skinute table sa oznakom SCT i postavljene table PORR. Zadnjih dana su intezivirani radovi na bočnom rasponu, pa se u narednih nekoliko dana očekuje deseto naguravanje i to mesec dana nakon prethodnog. Nadam se da nadalje neće biti ovakvih kašnjenja.
Hm, biće dakle kao što rekoh nedavno :p, za sada naguravanje kasni 10 dana, znači sve u svemu neće biti strašno na kraju :vops:

Dovliša +1 :lol: replike su ti bolje nego kod I. Ivanovića! :kk:
 
@ Dovlisa +1 :lol:

@Delija Такође +. На тренутак сам помислио да је неки други град, док нисам препознао раскрпетљу.
 
Vrh