Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Sve zavisi koliki je covek kada stane naspram tog krana.Uporedicu sutra kada budu radili na gradilistu.
 
Sta ti je efikasnost,preko noci se izjednacili :)

most.jpg
 
Bs sam i ja hteo da postavim tu sliku i to da kazem.

evo vidi se na mojoj covek, i koliko je pilon ustvari veliki.

mostnaadi.jpg



Brzu izgradnju nisam video.Mada zato prilazne saobracajnice stoje dok se most gradi punom parom.
 
Sad sam bas prosao pored gradilista i moram da kazem da ce pilon biti oooooogroman - tj. da ce biti neprimereno visok obzirom na blize i dalje okruzenje.
 
Btw hteo bih da skrenem pažnju na ovaj tobogan što su napravili, tj. ovu glavnu betonsku celinu na čukaričkoj strani.. gore dobija oblik jednog od bloka koji bi trebalo da nasedne na te privremene strukture. Možete videti na nekim od sledećih slika. Barem ja mislim da imaju taj oblik, ko zna možda je nešto drugo u pitanju :p

 
Ma dobro nije potrebna satnica, nego čisto za arhiv da nam ostane kada je fotkano
 
Nadam se da ce tako graditi i kineski most koji je u mnogome vazniji od ovoga, zbog otvaranja mogucnosti stvaranja 3 Beograda. :gobb:
 
Bilo bo dobro kada bi neki pilot slikao iz aviona da imamo iz pticije perspektive sliku.Pilon ce biti visok 200 m jel tako?
 
Lepo,lepo...Konstrukcije valjda do kraja meseca rekose u nekom intervjuu pre neki dan.Da boki,pilon ce biti 0.2km visok :D
 
Neko je rekao konstrukcija do kraja ove nedelje al kad god samo da dodje ... neko jel zna neko kako ce izgledati ta konstrukcija?Sta to stize?
 
BOKI SMOKI":22rpy0f6 je napisao(la):
Krivo mi je sto mi nismo u mogucnosti da napravimo tu konstrukciju. :notok: :rant:
Пре ће бити да се више исплати да се направи у Кини и превезе до овде :)
 
Vrh