Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Cuj ovog staticara,i to sa masinskog fakulteta.Bla stvarno :D

Videcemo,mada nema niceg dok se prokop ne zavrsi,onda cemo imati brdo tih odluka medju kojima je jedna

da li povisiti stari zeleznicki most,zadrzati ga za bg voz,prepraviti ga u pesacki ili demontirai...
 
@bobb Mislim da se oni ne bi bacali u takve poduhvate da menjaju konstrukciju mosta kako bi jedan deo nje mogao hidraulicno da se podize.

Obicno dodje kran i zameni konstrukciju koja je vec prefabrikovana a stubovi se saluju i izlije se 2 metra betona vise i to je to.
 
Ја сам мислио да се претвори у пешачко-бициклистички.

Наравно, за то је потребно укинути ГЖС, али то, наравно, неће бити учињено. :bash:
 
Bila gužva na gazeli, stajali, tako da sam uspeo ovu fotku na brzinu da napravim.

Most preko Ade, 3. septembar 2011.


mostada.jpg
 
Wile E. Coyote":1u9a3exv je napisao(la):
Ја сам мислио да се претвори у пешачко-бициклистички.

Наравно, за то је потребно укинути ГЖС, али то, наравно, неће бити учињено. :bash:
Може он да се претвори у пешачко-бициклистички чак и са остављањем Главне у функцији.
Укинула би се крак пруге од Главне ка НБГ. Остао би у функцији крак ка Раковици и даље.
 
Zaboravih - u ogradjenom prostoru uz želežničku stanicu Novi Beograd (gde su pre živeli Romi) između ulice kod Belvila i Buvljaka, je radio bager, raskračavan je teren,

Interesantno, uz ulicu su podignuta tri jarbola za zastave (kao nekad: SFRJ, SR Srbije i SKJ :p ) - prva pomisao mi je bila - kada će prve komšije da ih razmontiraju i prodaju na otpadu :lol:
 
Hvala na slikama! Moram da kazem da se metalni vrh na vecini gotovo i ne primecuje. Na nekima malo smeta/odskace ali na drugima bis izgleda nekako cool. :)
 
^^ odlične slike, ali daj bar ove panorame u nekoj hi-res, ovako se sa slika vidi tek onako sveukupno površno stanje, taman da te zaintrigira za zoom.

Mi smo ovde detaljisti valjda kad je izgradnja mosta u pitanju :cool:
 
Хвала. Панораме и јесу у вишој резолуцији (na flickr-u actions->all sizes), истина најбољу резолуцију могу видети само они који имају и налог на Фликеру.
 
Bas lepe slike :D mozda bi mogli malo da se skoncentrisemo na izgradnju same petlje bilo bi ok kad bi imali jos slika sa gradilista :D
 
У тренутку сам помислио "Како је лепа ова трава", али онда сам схватио шта је ово зелено на слици -.-
6108653133_3769733766_z.jpg
 
Jao ovo sa zelenim rukavcem Save je uzas. Ova "civilizacija", odnosno nedostatak iste, ce se ugusiti u sopstvenim g***... odnosno plastici.

Da li je krenulo ISTA da se reciklira od onog Dulicevog plakata "Ocistimo Srbiju" od pola miliona evra?
 
Nurko7000":2fqz3u8d je napisao(la):
Хвала. Панораме и јесу у вишој резолуцији (na flickr-u actions->all sizes), истина најбољу резолуцију могу видети само они који имају и налог на Фликеру.

da, ja usao na flickr bez logovanja.

hvala
 
Vrh