Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Pošto vidim da sam bio tražen ;)

Danas sam se provozao BG vozom i zabeležio novi most na adi sa novog železničkog mosta. Naravno tu je i snimak stanja sa mog prozora... Formirali su neke skele na NBGD strani, te se meni čini da su počeli da izrađuju stubeve za uzlaznu rampu na most. Takođe ta famozna pumpa na trasi UMP-a i dalje stoji na svom mestu. Skinuta su obeležja SCT-a na gradilištu a radovi su posle zastoja ponovo nastavljeni na bočnom rasponu mosta... Uskoro snimak.....
 
- Uskoro ćemo predstaviti i nove boksove za prihvat gostujućih grla - istakao je Ivković. - Sa završetkom pristupnice mostu preko Ade, hipodrom će sigurno biti još popularniji, jer će put praktično biti u našem dvorištu.

Очекујемо да ове године оградимо и хиподром, што ће бити знатна инвестиција будући да се он простире на 23 хектара, а њом ћемо и повећати безбедност коња и људи и спречити улазак паса луталица – рекао је Борис Ивковић.

To kazu sa Hipodroma,dakle ne planiraju da se sele odande.
 
Bravo za klip i plus!

Mada sam pao u depresiju, koje je ono DJUBRISTE kod stanice Novi Beograd! Ono je STRASNO. Bijafra.
 
Polako dizemo nivo reportaze,gaga,micigen i sada djakovac.Svaka cast :gobb:

Djubriste je skoro cisceno ali ne vredi kada inspekcija dolazi samo kad se nakupi djubre,a ne i dok se stvara i tokom vikenda kada se zna da su prodavci tog otpada tu.

Most izgleda sve elegantnije zahvaljujuci kablovima.
 
Tu, gde je to đubrište, je valjda obično buvljak (ako nekom nije jasan ovaj pojam treba tu da dođe), a ovo ostaje iza i kao posledica blizine romskog naselja. Čak i Romvil mora da ima tržni centar, pa makar i otvoreni. :)
 
Mostovi1.jpg
 
relja +

blagiš se tebi.... meni je uvek ili oblačno sa nekim kijametom ili idem ne drugu stranu (Dobanovci....)

PS: Na prvim slikama se odlično vidi veliko blato (jezero u Ovči), i idealna lokacija za budući Zoo.
PPS: Možda bi mogao da sa najbolje slike kropuješ deo u originalnoj rezoluciji, da se lepše vide petlja Radnička i slično.
 
Nisam ja te sreće, već u 8.00 sam bio na sastanku, fotke su napravili poslovni partneri...

edit
... sa view image otvoriće se u punoj veličini.
 
Po ovim slikama, sad gledam ako zavrse Radnicku kad i most(jedan njen deo) ja cu da sletim na Mars. Ionako mi je tamo i mesto. :)
 
No comment za slike, + sve govori :D Oživele kamere na savabridge.com, mada nema bog zna šta da se vidi...pogotovo na kameri 4 :D
 
Реља за твоје пословне партнере, што су направили јако корисне слике које могу да се искористе за неке даље дискусије, плусииић наравно и за тебе плусииић што си тако брзо реаговао и поставио их.
 
Polako bre sa ti plusitji :cool:

Hvala svima, drago mi je da vam se doapadaju, preneću kompilente gospodji koja je fotografisala.
 
Vrh