Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Хвала свима за плусеве за фоторепортажу УМП-а преко Бежанијске Косе, а коју сам урадио из два дела. Са том фоторепортажом сам желео да мало више приближим трасу УМП-а која иде преко Б.Косе. По дискусијама и расправама сам уочио да многима није јасна та траса тј. куда она иде овим делом града. Мислим да је тако и најбоље да се уз краћи текст и објашњења са сликама најпластичније прикаже то што се жели рећи. Наравно да онда то захтева мало више времена за рад, али на крају се ипак добије леп резултат и задовољство да сте нешто добро и корисно урадили, па макар то било и писање.
Хтео сам још да ову фоторепортажу појасним и кроз мапу са Гугла, али се ту не сналазим баш најбоље, онда би ми требала светлосна година, па сам одустао. Други пут кад се још мало извежбам, показао ми је син, али треба ми још времена. Каже ми син да сам пао на испиту код њега, е јеб...а !

Ронче и Кумкат су написали:
kumkat":39qw3yc1 je napisao(la):
Ronche":39qw3yc1 je napisao(la):
Mog'o bi kolega što živi u soliteru kod Vera (ne mogu da se setim njegovog nick-a, a valjda će videti ovaj post) sa svog prozora da napravi neki mali photo session xD :grand: :D
Kolega iz solitera neka se javi ... ovo je sa 10. sprata ... nije bas soliter ali posluzice
Da mi je jos koji X na zumu od aparata bilo bi jos bolje :)
to su slike od pre nekoliko minuta ....
za punu velicunu slika tu su linkovi ...
Вероватно сте мислили на нашег колегу "Ђаковца", има његов видео запис "градња моста и петље са НБГД дела", на страни 283, пост број 7057 од 12. марта. Можда да му се пошаље ПМ или још боље е-пошта (пре ће је видети), да се јави са неким сликама. Најбоље би било да то ураде Игор или Вучко као надлежни орган форума.
 
Ako već nije bilo!


Ekoloska katastrofa u sred Beograda, ko je napravio ovu sliku treba mu dati orden.Pogled sa tornja mosta u izgradnji preko Save!

 
Wile E. Coyote":9p83m60t je napisao(la):
То је изливање боје из ЗИН-а. Било прошле године.
Njih je trebalo i kazniti... da se nauče redu....za primer ostalima...zaslužili su !!!
 
hahahaha da kazniš ZIN... pa čoveče to je firma DB-a (kao i u svakoj zemlji uostalom, sva dokumenta i novac se štampaju tamo, naravno da je pod mega kontrolom)..
Bilo bi tom inspektoru koji bi se pojavio kao u onom filmu "Tito i ja" : "ćuti da ti ne bi na licu mesta zavrtali j.ja"

sorry za offtopic
 
boris":7kp82y6k je napisao(la):
hahahaha da kazniš ZIN... pa čoveče to je firma DB-a (kao i u svakoj zemlji uostalom, sva dokumenta i novac se štampaju tamo, naravno da je pod mega kontrolom)..
Bilo bi tom inspektoru koji bi se pojavio kao u onom filmu "Tito i ja" : "ćuti da ti ne bi na licu mesta zavrtali j.ja"

sorry za offtopic
Doce ce vrijeme kad ce svi morati da se ponasaju po zakonu i da za svih svijedi isti zakon. Kad, tad. Niko ne smije biti nedodirljiv.
 
tzoran":3gxj2is0 je napisao(la):
Wile E. Coyote":3gxj2is0 je napisao(la):
То је изливање боје из ЗИН-а. Било прошле године.
Njih je trebalo i kazniti... da se nauče redu....za primer ostalima...zaslužili su !!!
A inače bi im bio veliki problem da plate tu kaznu :p :lol: :laugh: :lool:
 
Pustolov":2xyqk8jk je napisao(la):
Ako već nije bilo!


Ekoloska katastrofa u sred Beograda, ko je napravio ovu sliku treba mu dati orden.Pogled sa tornja mosta u izgradnji preko Save!

[url]http://img850.imageshack.us/img850/9310/15614747316476793965724.jpg[/url]
Katastrofa, skandal, svinjarija, i ne mogu da se uzdrzim, *** im mater, ko god da je ovo uradio. Zlocini ne zastarevaju i nadam se da ce se ova slika jednog dana upotrebiti kao dokazni materijal na sudu. Neko ce zbog ovoga debelo da odgovara, kad-tad.
 
Juče popodne sam video čoveka kako hoda po vrhu krana i to onog najvišeg pored pilona. Hodao je potpuno uspravno na potezu od one kućice pa do onog betonskog tega na kraćoj strani krana. To je tako jezivo izgledalo na toj visini, da je mene želudac zaboleo. U nekim momentima je stao i gledao dole, stekao sam utisak da će baja da se baci dole u jednom momentu :) Par puta je išao levo desno. To je sve bilo dok sam ulazio u bus kod Ade. Na žalost nisam imao aparat pa da to slikam. Ne znam šta je bilo posle, verovatno se nije niko bacio :)
 
dragan44":1wgzpzft je napisao(la):
Bobb":1wgzpzft je napisao(la):
Ček ček ja često prolazim tuda i kolko ja znam ne može se iz Mirosavljeve u Zrmanjsku, tj slepa je. Jes ti to negde pročitao ili samo nagađaš?
U pravu si na vrhu te uličice su stepenice to je ćor sokak
Миросављева више није слепа улица, синоћ прођох туда, степеница нема, сада несметано може да се уђе у Зрмањску. :)
 
Simba":n2kmc6g0 je napisao(la):
Juče popodne sam video čoveka kako hoda po vrhu krana i to onog najvišeg pored pilona. Hodao je potpuno uspravno na potezu od one kućice pa do onog betonskog tega na kraćoj strani krana. To je tako jezivo izgledalo na toj visini, da je mene želudac zaboleo. U nekim momentima je stao i gledao dole, stekao sam utisak da će baja da se baci dole u jednom momentu :) Par puta je išao levo desno. To je sve bilo dok sam ulazio u bus kod Ade. Na žalost nisam imao aparat pa da to slikam. Ne znam šta je bilo posle, verovatno se nije niko bacio :)
Ma tom čovi je daleko veći problem da se svaki dan penje i spušta tih 200m uz i niz merdevine po svakakvom vremenu nego da malo protegne noge u pauzi za "topli obrok"...:p
 
Veliki Vracar":1p1s3guk je napisao(la):
Simba":1p1s3guk je napisao(la):
Juče popodne sam video čoveka kako hoda po vrhu krana i to onog najvišeg pored pilona. Hodao je potpuno uspravno na potezu od one kućice pa do onog betonskog tega na kraćoj strani krana. To je tako jezivo izgledalo na toj visini, da je mene želudac zaboleo. U nekim momentima je stao i gledao dole, stekao sam utisak da će baja da se baci dole u jednom momentu :) Par puta je išao levo desno. To je sve bilo dok sam ulazio u bus kod Ade. Na žalost nisam imao aparat pa da to slikam. Ne znam šta je bilo posle, verovatno se nije niko bacio :)
Ma tom čovi je daleko veći problem da se svaki dan penje i spušta tih 200m uz i niz merdevine po svakakvom vremenu nego da malo protegne noge u pauzi za "topli obrok"...:p
A zašto ne podigne samog sebe, sedne u onu gondolu, zakači je i stisne dugme:?:lol:
 
Simba":j0bodokp je napisao(la):
Ne znam šta je bilo posle, verovatno se nije niko bacio :)
I da se bacio, verovatno još nije stigao dole, kolika je to visina. Bog te maz'o.
 
Ма, сваки тај кран има ограђену стазу на врху, и није никакав проблем прошетати до тега и назад. Још има и сигурносну опрему кад то раде.
 
cgmiki":31g87kj8 je napisao(la):
Ма, сваки тај кран има ограђену стазу на врху, и није никакав проблем прошетати до тега и назад. Још има и сигурносну опрему кад то раде.
šta god da bilo, izgledalo je jezivo ;)
 
Eh,izgubih link na kome se vidi sa kamere na kacigi kako se radnik penje na vrh neke kule u aziji da bi sredio antenu na vrhu tornja,mislim da je visina preko 300m.

Prosto neki poslovi su za neke ljude koji se ne plase nekih banalnih stvari kao sto je visina,kao mi smrtnici.

P.S.Valjda ce uskoro neka zvanicna poseta mostu,lepo vreme,radovi u punom toku.Verujem da ce gradonacelnik cim se oporavi od operacije skoknuti do mosta,bar bih ja to uradio na njegovom mestu.
 
da nisi mislio na ovaj video...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=C_-7Qp7uzbQ[/video]
 
Upravo taj!Svaka cast!Samo je bio na sajtu rts-a pa je bio osakacen tog poredjenja na pocetku snimka i dodatnih informacija.
 
А јесте ли видели ово:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NxIzLgN6rGs[/video]
 
Vrh