Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Arandjele jel si ti to poceo da radis za redakciju beobuilda ili ti oni pokrase slike i napravise update na sajtu. Stavili su skoro sve tvoje slike koje si poslednje postavio na forum. :)))))))

P.S. izgleda da su podignute oplate za jos jedan segment
 
pa u protekle pola godine ako nisi primetio ima dosta mojih slika u update-ovima ( ne sve moje naravno) xD Mislim šta znači raditi za redakciju, dobrovoljno samo slikam :D
 
30. 04. 2010
PRESS
Protest zbog rušenja dela buvljaka
Nezadovoljni zakupci tezgi na buvljaku na Novom Beogradu protestovali su u četvrtak ispred upravne zgrade zbog rušenja dela te pijace

Ljuti... Zakupci tezgi ispred upravne zgrade na Novom Beogradu
Oko 120 tezgi bi u utorak trebalo da bude uklonjeno zbog radova na mostu preko Ade, pa je zakupcima iz tog dela pijace ponuđeno da im se „izvlačenjem iz šešira", sistemom slučajnog izbora, dodeli druga slobodna tezga, što su ovi odbili.
Pri tom, zbog radova na rekonstrukciji zelene pijace u Bloku 45 na Novom Beogradu, na buvljak će se doseliti i zakupci sa ovih tezgi, što je još više podgrejalo nezadovoljstvo prodavaca.
Milan Radović, koji ima radnju na buvljaku već 10 godina, kaže da on i njegove kolege moraju imati prednost pri izboru tezgi.
- Ovde nije bilo normalne komunikacije ni dogovora, jednostavno su nas doveli pred svršen čin. U sredu su nas obavestili da će da uklone naše tezge, a dan kasnije treba da vidim kakve sam sreće i da izvlačim novu lokaciju „iz šešira" - tvrdi Milan.
Njegov kolega Dejan P. priča da je postojala mogućnost dogovora, samo da su ih iz uprave kontaktirali na vreme.
- Iz uprave „Gradskih pijaca" poručili su nam da je trebalo da preuzmemo tezge do petka, jer će u utorak prednost pri izboru imati ovi iz Bloka 45. To im nećemo dozvoliti. Imaće problema s nama - oštar je Dejan.
On je dodao i da su zakupci predlagali da se prvi red, na kojem su najpopularnije lokacije, pojača, i da se reorganizacijom dobije barem još 70 tezgi.
U JKP „Gradske pijace" kažu da pregovori sa zakupcima još uvek nisu propali i da će oni biti nastavljeni u utorak.
- Pronaći ćemo rešenje koje će zadovoljiti sve strane i nećemo dozvoliti da ovi ljudi pozatvaraju radnje. Zelena pijaca u Bloku 45 mora da se sredi, ali ti radovi će trajati svega tri, četiri meseca, dakle kraće nego što su neki mislili - navode u JKP „Gradske pijace".

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/beograd/story/115154/Protest+zbog+rušenja+dela+buvljaka.html
 
Protest zbog rušenja dela buvljaka?!! I sad ce da stanu. Pa ako treba da stanu iza svake tezge ili svake kartonske kucice, onda ce stvarno zavrsiti 2021! Svasta.
 
Ma sve to treba po dupetu,uvođenje Nwo treba početi odatle.. :cool:
 
ma sredice ih i likovace zbog toga,nego to znaci da ovi kod belvila ce da spreme barikade pa ce biti zurka tamo...nadam se da ce sve proci kako treba :kk:
 
Nego pise "dela pijace"?! Koliko vidim na prjektu sve treba da se ukloni. Sad mi nista nije jasno. Ali kazu oni, nedamo se mi, necemo ni da pricamo. He, He :lool:
 
samo se deo izmesta pijace kao sto pise,cela se izmesta kada se odluce da tu prebace autobusku stanicu
 
Da to bi bilo dobro,da prebace autobusku,koja bi služla za sever i zapad,i recimo na mestu BIP fabrike da smeste stanicu jug-istok
 
Zamislite da se ovo naam dogodi?


FAIL.jpg
 
Više bi se zabrinuo da se dogodi u izgradnji Metro tunela :D
 
ma ono mora da je photoshop nemoze tolika razlika da se napravi a da neko ranije ne primeti, mislim mere se stalno uzimaju.
 
U pravu si Lukase samo nek ga što pre završe da se više ne zaje*******avamo oko gazele i Brankovog mosta
 
a sta je ono braon na drugoj slici :p nisam bas vest sto se tice izgradnje mostova :|
 
Vrh