Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

da nam ne kisne pilon :D Potaviću i video, kad vidite da se leluja kadar tad je bio nalet vetra pa sam se borio da izbalansiram kišobran u jednoj i aparat u drugoj ruci :D
 
Definitivno istočna noga čeka da zapadna odmakne... Nema mesta za obe oplate. Vidimo da će uskoro na konstrukciju sa severne strane pilona da se navari gornja ploča - spremni su bočni nosači, a i skele za varioce.
Ne znam za vas, al meni je baš uživanje praćenje ovakvog projekta. :vops: :gobb:

Archangele, kao i uvek :kk: kutgw ;)
 
Sretoh covu iz gradologije danas,al bu**** ne pitah ga kada ce postaviti video u vezi mosta naa tube :bash:
 
Nemam reči za slike, i kada je najtmurnije uvek se pojavi neki Andjeo da nas obraduje. :D Prepune su informacija a zaista postaju i umetničke! Ova poslednja crno-bela veoma snažno dočarava atmosferu, otprilike "nije lako premostiti sve naše teškoće"... A ova druga sa asocijacijama na reku Stix je za naslovnu stranu..Postavlja hiljadu pitanja, recimo - a sa koje je onda strane Ad ?(na Adi nije, tamo je raj!) :)
Ovo oko oplate na glavnom stubu (ne volim reč pilon) postaje veoma zanimljivo. Na slikama se vidi da bi ona mogla da promakne jer ne mora da bude onoliko odmaknuta od stuba posle hladjenja i sušenja betona (ili mora?) Interesantno je zapravo što koliko ja vidim na spoljnom delu istočne nožice trenutno i nema oplate već samo ona plava folija preko betona. Da li je zamena u pitanju ili je ndB odneo vetar (nikad se ne zna ipak je 13. segment po redu) :p
Još jednom svaka čast za slike i puno hvala! :kk:
 
:)
Predobar dan za fotografisanje, vedro nebo, nije mračno a samim tim nema veće ISO vrednosti i slike su čistije heh.
Iako sam prošli put bio pre samo dva dana ima novosti na gradilištu. Na čeličnu konstrukciju, uz pilon, su nadovezali "krilca", tako da taj deo postepeno dobija oblik konstrukcije koja se nagurava.
Takođe sam fotografisao i petlju Careva ćuprija ali nisam toliko detaljno jer me stvarno mrzelo da prljam cipele a morao sam pritom kasnije na fakultet :D Te fotografije će biti u sledećem postu, dok će u ovom biti samo most iz raznoraznih uglova :)

 
Auuuu koje slike! Ovo bre lepše nego uživo, praznik za oči i dušu... A tek detalja za analizu. Ih, nema mi večeras izlaska iz kuće... :D
 
Na slikama se vidi da je sve spremno za novo naguravanje, možda već sutra! :kk:
 
Svaka čast Aranđele. Samo čekam kad ćeš da staviš alike , kao npr; ja na kranu, ja na pivonu, ka sa majstorima, ja u projektnom birou i td. Svaka čast majstore.
 
bravo aranđele :kk: deluje živahno i na gradilištu nadvožnjaka
 
Браво Арханђеле! Сјајне слике! :kk:

Само, молим те, немој и ти да се брукаш и да оно срање код Хиподрома називаш петљом.
 
Možda sentenca "sranje kod hipodroma" plastičnije opisuje suštinu tog projekta, ali ja predlažem formulaciju POLUDEnivelisana raskrsnica sa nesrećnim semaforima... :shok: :dil: :laugh:
 
Wile E. Coyote":213p12fb je napisao(la):
Браво Арханђеле! Сјајне слике! :kk:

Само, молим те, немој и ти да се брукаш и да оно срање код Хиподрома називаш петљом.
Pusti decka,sa Vidikovca je,ne voli oni da se sukobljavaju sa sistemom Vidikovcani kao mi koji imamo nazive opstina na Z :)

Samo cepaj Aranadjele,takodje cekam kad pocne most preko Zemuna da se pravi da fotkas a takodje i mtero.
 
Ljudi imam jedan problem treba mi pomoć oko Magic Maps. Izvinjavam se što koristim ovaj post i ovaj forum za ovo al treba mi neko objašnjenje šta i kako to radi i gde mogu da skinem mape. HVALA unapred
 
vucko":1cuqpnyc je napisao(la):
Wile E. Coyote":1cuqpnyc je napisao(la):
Браво Арханђеле! Сјајне слике! :kk:

Само, молим те, немој и ти да се брукаш и да оно срање код Хиподрома називаш петљом.
Pusti decka,sa Vidikovca je,ne voli oni da se sukobljavaju sa sistemom Vidikovcani kao mi koji imamo nazive opstina na Z :)

Samo cepaj Aranadjele,takodje cekam kad pocne most preko Zemuna da se pravi da fotkas a takodje i mtero.
Ja sam sa Miljakovca samo da se zna :D
 
super fotografije, kao da se malo osušila zemlja, ipak žalim tvoju "obuću" :D To ranom zorom neki sešn, vidim sunce šiba a radnika nigde.

Što se tiče mosta sada gledam na sajtu, just as I thought, već postaviše rebarca (par njih samo) na čeličnu konstrukciju (prva slika), dok su na novobeogradskoj strani nagruvali zemljicu i lepo poravnali (druga slika))

87707194.jpg


16200626.jpg
 
Vrh