Šta je novo?

U2 brendovi

aleksa

Intermediate
Učlanjen(a)
02.01.2008.
Poruke
131
Pohvaljen
0
ja mislim da je to ok lokacija za tako prestizni trzni centar. jos nije niko nabavio spisak prodavnica....?! :/
 
spiak prodavnica ce se znati za mesec dana. Znam da su dovukli cuveni Peek and Cloppenburg lanac robnih kuci sa excluzivnim brendovima kao sto su Boss, Armani. . . . .
 
Peek and Clopenburg? Bilo bi sjajno da dodju.. samo .. skupi su i za nemce, ali za one imućnije penzionere i isqsne biznismene su dobri :vops:
 
hehehe Peek and Clopenburg vec postoji :D ... u onom trznom centru kod doma omladine je

www.peek-clopenburg.co.yu

Belgrad Eurocentar

Makedonska ulica br. 30
11000 Belehrad
Srbsko


(a inace hit je sto je sajt malo na srpskom, malo slovenackom a bogme malo i ceskom):)
 
brate originalni:))... nisam bio, al sam video reklamu u nekom zenskom casopisu i bas sam se zacudio... jos niko ne ide u taj eurocentar;)

pa imas sajt, ne bi stavljali radnju na sajt da je sanerska
 
praguc":2czrmo4r je napisao(la):
brate originalni:))... nisam bio, al sam video reklamu u nekom zenskom casopisu i bas sam se zacudio... jos niko ne ide u taj eurocentar;)

pa imas sajt, ne bi stavljali radnju na sajt da je sanerska
neverovatno, obično se digne pompa kada udje takav lanac na tržište :kk: :kafa:
 
pa pretpostavljam da se nije digla pompa jer im je to ocito neka manja radnja :D ... kada je izgrade u Uscu sigurno ce to propratiti na dosledan nacin :D

a za H&M... prica se, ali nisam siguran, jer bas sam nesto gledao, na ex-Yu teritoriji ga ima samo u Sloveniji... a ja kontam da ono sto stave u Hrvatsku stavice i ovde
 
Hehe, ali Zara je prvo došla u Beograd, Novi Sad, pa tek onda u Zagreb (druga polovina 2007)..
 
Ambassador":1clk8o7j je napisao(la):
Hehe, ali Zara je prvo došla u Beograd, Novi Sad, pa tek onda u Zagreb (druga polovina 2007)..
Zara je bila prvo Novi Sad pa Beograd pa Zagreb
 
Steva":3pdjar4r je napisao(la):
Peek and Clopenburg? Bilo bi sjajno da dodju.. samo .. skupi su i za nemce, ali za one imućnije penzionere i isqsne biznismene su dobri :vops:
Mozda ce biti u Beogradjanci ili na Knezu, ko zna? Super je Pik.
 
Radukin":1bz43olz je napisao(la):
Ambassador":1bz43olz je napisao(la):
Hehe, ali Zara je prvo došla u Beograd, Novi Sad, pa tek onda u Zagreb (druga polovina 2007)..
Zara je bila prvo Novi Sad pa Beograd pa Zagreb
I onda mi kažu da se vrši "beogradizacija" Srbije! Isto se desilo i sa New Yorkerom, mislim i Esprijem, LUSH je prvo bio, da li u Subotici ili Novom Sadu.. :psuje:
 
Po dosadasnjoj politici H&M-a njihovi se objekti otvaraju iskljucivo u zemljama Evropske Unije......ali ko zna....ovo je Srbija...sve je moguce..
 
Pa ako su Kanada, Kina, Japan, Kuwait, Norveska, Katar, Svajcarska, UAE i SAD u EU onda je ta teorija tacna :)

H&M otvara shopove uglavnom tamo gde im se isplati. Mada, do sada im se u Evropi isplatilo svugde posto su ljudi bukvalno ludi za njima, a i u mnogim zemljama vec postoji dovoljno razvijena brand awareness, jer su ljudi culi da im je roba interesantna.
 
ja bih basvoleo hm jer ima bas dobru odecu, znam kad idem negde u inostranstvo nakupujem se ihaha u hmu
 
Odnos cene i kvaliteta robe u H&M-u je to sto se ljudima svidja - veoma jednostavna stvar! :) Solidne stvari za oblacenje koje prate trendove se mogu naci po veoma pristupacnim cenama a veoma cesto imaju razne akcije na kojima covek nadje odecu jos povoljnije.
 
Milance":3ax4t01n je napisao(la):
Odnos cene i kvaliteta robe u H&M-u je to sto se ljudima svidja - veoma jednostavna stvar! :) Solidne stvari za oblacenje koje prate trendove se mogu naci po veoma pristupacnim cenama a veoma cesto imaju razne akcije na kojima covek nadje odecu jos povoljnije.
Tacno je da su stvari vrlo dobro dizajnirane... ali odnos cene i kvaliteta je potpuno realan - stvari su povoljne ali se raspadaju posle jedne sezone nosenja, bukvalno raspadaju. Meni to npr. odgovora, je l' dodje sledeca sezon, onda kupim za male pare nesto sto je tad in, i tako u krug...
 
Lucifer":26ocvghf je napisao(la):
Milance":26ocvghf je napisao(la):
Odnos cene i kvaliteta robe u H&M-u je to sto se ljudima svidja - veoma jednostavna stvar! :) Solidne stvari za oblacenje koje prate trendove se mogu naci po veoma pristupacnim cenama a veoma cesto imaju razne akcije na kojima covek nadje odecu jos povoljnije.
Tacno je da su stvari vrlo dobro dizajnirane... ali odnos cene i kvaliteta je potpuno realan - stvari su povoljne ali se raspadaju posle jedne sezone nosenja, bukvalno raspadaju. Meni to npr. odgovora, je l' dodje sledeca sezon, onda kupim za male pare nesto sto je tad in, i tako u krug...
Ne slazem se sa tobom. Nosim isto tako dosta stvari iz H&M-a i ne raspadaju se. Ponovicu da je odnos cene i kvaliteta jako dobar. Uporedi malo ostale marke.
 
.....jos nesto Usce ce se dosta razlikovati od Delta city-a sto po radnjama sto po brendovima sto po brzoj hrani. N.p.r. Znam sigurno da su uspeli da dovuku cuveni Burger King....a bice i Pizza Hut takodje..
 
cool! znaci svetski brndovi i extra fast food, ako ne bude meka onda ce biti jako glupo, ali verovatno nece biti jer je u blizini vec jedan mozda 20 metara.... a burger ne mogu da smislim. a za pizzu hut- hot, hot!!!!! :p
 
Vrh