Šta je novo?

Trolejbusi

djordje*******g":30c26a94 je napisao(la):
Cekajte molim vas, da li je u pitanju spekulacija ili su dve trole kanibalizovane?

Molim za precizan odgovor jer je ovo vrhunac idiotluka za koji sam cuo u gradu Beogradu.

Novo vozilo koje jos nije isplaceno se koristi za delove i otpisano je od dalje sluzbe i poprvaki?

Da li se mozda ceka popravka, delovi koji nikako da stignu, ekipa iz Belorusije da oppravi sklop koji nasi ne umeju?
Osoba sa kojom sam razgovarao rekla mi je da 2 trolejbusa nisu nikada nisu izlaza u saobraćaj i da služe za delove.
 
To je 2x 200 000 evra - nekoliko hiljada koji moze da otpadne na delove.
Verovatno jedna od manjih pljacki gradjana Beograda ali zbog doze neverovatnosti svakako spada u red najvecih skandala novijeg vremena.
 
Zvanično tih 3 trolejbusa čekaju delove. 2005 je bio u saobraćaju i ja sam ga uslikao:
406114.jpg


2039 pročitah da je to trolejbus koji je oštećen prilikom transporta i moguće da on nikada nije izlazio!
 
Један тролејбус се запалио док је још био на вагону. Могуће је да је то 2039 :rolleyes:
 
Фотка је много добра...
 
Pa šta treba da nam turci kupe GSB pa da se vozimo u GULARUZAMA DO KRAJA ŽIVOTA...? Ma ima bre da se samozapalim u znak protesta ovde u Dunavskoj... :rant:
 
Pa šta treba da nam turci kupe GSB pa da se vozimo u GULARUZAMA DO KRAJA ŽIVOTA...? Ma ima bre da se samozapalim u znak protesta ovde u Dunavskoj... :rant:
 
Знаш шта, ако ће да их одржавају како треба, боље и гуларузи него полураспаднути икарбуси... :kafa:
 
Ikarbus je klasa za Guleryuza! Ti turski busevi su uradjeni kao za medugradski saobracaj.
 
@spatiotecte

Kakve veze imaju dzamije sa turskim autobusima, i kakve veze ima Turkoglu sa svim tim stvarima?
(Covek je Sjenicanin po poreklu roditelja, ponosi se time, govori srpski kad god ima priliku)

@Wile E. Coyote
Jesu to casice za rakiju?? :) :) :p :vops:
 
Kako je moguće da ikarbus izgleda tako lepo spolja(osim nekih raspalih),a da unutra bude u tako očajnom stanju. Pre neki dan sam se vozio u GB212 na prednjim vratim,nagne se na stranu kad staje na stanicu,ali mu treba vreme da se podigne. To je isti onaj koji sam kritikovo u prošlom tekstu. A,što se tiče prodaje turcima ja se slažem samo pod uslovom da kupe i JAT u isto vreme. :D :grand:
 
Super! A sta se desilo sa postovima na forumu od danas, juce, i prekjuce od 12h?
 
Vrh