Šta je novo?

Trolejbusi

Dobra je! Kao nova! :)

Pa ako jos dobro rade, ne moraju ni da ih menjaju... Neka nas voze. :cool:
 
Стварно лепо изгледа. Још кад би променили и фарбање трамваја и аутобуса...
 
de zijase da okrece vidis da ih rashoduju jednog po jednog do kraja godine nece biti ni jedan.
Zanima me kada ce GSP da kupi jos 16 zglobnih trolejbusa posto su rekli da ce kupiti posle onij 83 jos 16 trolejbusa
 
Cuburac93":272mptgs je napisao(la):
de zijase da okrece vidis da ih rashoduju jednog po jednog do kraja godine nece biti ni jedan.
Zanima me kada ce GSP da kupi jos 16 zglobnih trolejbusa posto su rekli da ce kupiti posle onij 83 jos 16 trolejbusa
Nisi pratio,zadrzace 10tak zijasa koji ce voziti kada su utakmice,demonstracije i slicno da ne bi polupali nove trole.

Nista ne govore o tim novim trolama,verovatno ce pomenuti kad prodje euforija sa tramvajem.
 
Ja sam totalno zaboravio da ce da ih ostave za takve stvari.......

Ja sam bio cuo da ce GSP kupiti jos 16 zglovnih trolejbusa verovatno Belkomunas
 
Ma treba kupiti još 100 ak novih i izbaciti autobuse iz šireg centra osim tranzitnih,recimo linija 31 koja ide kroz centar na Slaviji bi svi trebali da presedaju na trolu, isto uvesti nove trolejbuske linje umesto autobuskih koje vode do Z.Venca tj vratiti trole i na Nbg..i po meni zameniti autobuse u duž Bulevara K.A.
 
Pa ako bude metro ili laki metro za Zemun, onda ne moraju trole na NBG... Ali mogle bi 31 i 50 da se zamene trolebuskim linijama. A na NBG da se napravi tramvaj od blokova ka bezaniji i od blokova do opstine NBG i do Zemunskog keja. Racunam posto je ravnica u NBG da bi tamo bolje legao tramvaj, a na brdovitoj trasi 50tice trola. :kafa:

Mada bi mogao tramvaj i na 31cu...
 
Trolejbus pokazuje dobre eksploatacione karakteristike i efikasnost na brdovitom terenu, međutim s ekološke strane ja bih u Bulevaru despota Stefana (ex 29. novembra) nekako uveo ovaj vid čistijeg prevoza. Uvođenje novog ticketing sistema će omogućiti uz upotrebu jedne karte presedanje, pa bi se neke veoma duge linije koje su jako sklone kašnjenju mogle skratiti i postati efikasnije.
 
Pa i tu moze tramvaj, nije veliki uspon. pa sve do visnjicke banje, karaburme i mirijeva,
 
Матеја Бељан":2jtgnxa8 je napisao(la):
34: Prokop - Kneza Miloša - Despota Stefana - Pančevački most
а што да везује две станице повезане БГ-Возом? боље да иде Прокоп - Кнеза Милоша - Деспота Стефана - Богословија
 
ГБ 2055. Не раде спољни ни унутрашњи дисплеји. Први леви панел иза возача одваљен, трећи није добро зашрафљен. Количина прљавштине се неприметно повећава. Наравно, ту су и неоштећене налепнице Остоје, који превози клавире, као и Правда за Гробаре. Пошто сам седео одмах иза других врата, иза себе нисам ни гледао.

Очигледно је да је еуфорија прошла, и наравно, ниво одржавања рапидно опада. Треба се обратити ГСП-у као и БГ хроници или Студију Б, са писменом молбом која би гласила: "Београђани моле ГСП да чувају возила и воле Београд", коју бисмо на следећем ББ окупу, у што већем броју потписали.

Овако, су они памфлети и рекламице од стране ГСП-а јако лицемерни.
 
Treba se obratiti novom direktoru GSP, deluje kao razuman čovek..verujem da će pokrenuti istragu :kafa:
 
GSP raskinuo ugovor sa firmom koja je čistila vozila, sada to rade sami, pa su rezultati vidljivi :p
 
Od sada ću koristiti ovaj nalog. Dugo nisam imao šifru, ali sam uspeo da povratim domen i povratim šifru. Današnji ulov:
2s7w6qx.jpg
 
Prava je šteta što se ne koristi postojeci deo mreže od trga Republike do Dorcola
sa vrlo malim malim dopunama nova linija: 25 maj -Neimar
još kad bi Negoševu osposobili za trole kompletna 24 bi prešla u trolu
to otvara i nove mogucnosti da se okretnica trola prebaci na Dorcol :)
 
Vrh