Šta je novo?

Trolejbusi

Znaci trola je EKSTRA!!!!!!!!!! Boja je fantasticna voleo bi da ostane ta boja na troli a felme na tockovima da ne skidaju.......

E jel ce ova trola imati sistem za spustanje stapova iz kabine vozaca posto sam tako cuo da ce biti............

Pokusacu da nadjem klipove na youtube pa cu da postavim........... :) :D :cool: :lol: :kk: :gobb:
 
Evo jednog slozenog sistema za podizanje i spustanje Stapova sa kontakt mreze u Kini
[video]http://www.youtube.com/watch?v=-zrq14p-vXk&feature=related [/video]
 
Konačno Trole sa radkapnama :D ali lepa boja,sa tramvajima nekako će izgledati uniformno j.uredno,,još kada bi reklame sveli na isti srednji deo da ne bude šareno,kao na tramvajima. :kafa: a ida su Beovozove ofarbali istio,baš bi bilo uredno
 
Cuburac93":yxxjeuj3 je napisao(la):
E jel ce ova trola imati sistem za spustanje stapova iz kabine vozaca posto sam tako cuo da ce biti.
Ima.

vxkbbd.jpg


Obratite pažnju na sedišta :cool:
 
Boja je zaista extra! Jos sa tim crnim okvirima za stakla i vrata...zaista elegantno deluje. Pod hitno bi trebalo prefarbati u ovu istu boju i ostale trole koje ostaju na ulicama i kao sto neko rece svi tramvaji u crveno (samo druga nijansa) i bice pun pogodak.
 
vucko":3gjhy006 je napisao(la):
Nek mi neko pojasni jel ostaju crvene ili ce da ih ofarbaju???
Osatju crvene, za trole koje tek trebaju da stignu je poslat dopis da ih farbaju u crveno
 
Sve trole će biti u crvenoj,baš Londonski sviđa mi se... a i skoro sve će biti nove,a još kada bi svi tramvaji i busevi bili novi..nova Gradska Železnica,Metro,Avioni,Kamioni... :kafa:
 
TROLEJBUS JE EKSTRA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Moram da je vidim licno.............
A jel ima neko snimak kako se spustaju stapove iz kabine.......

Znaci bilo bi u fulu da ostane u crvenoj i da joj se ne skidaju felme

Znaci sedista su dojaja......

E amm8990 odakle ti slike.............. i da li imas klip kako spusta i podize stapove iz kabine
 
Матеја Бељан":3auko39y je napisao(la):
A dole vire narandzati delovi:S
To ostaje tako.
323010.jpg


Cuburac93":3auko39y je napisao(la):
E amm8990 odakle ti slike.............. i da li imas klip kako spusta i podize stapove iz kabine
Napisao sam gore, sa autobusi.net, autor Zeka. Nemam klip...
 
E bio ja danas do depoa dole na dorcolu i video sam onu trolu to jest bilo ih je dve.........
Pricao sam sa cuvarem kaze on meni da su trole stigle pre 4 dana i kaze mi on da jos osamdest i tri trolejbusa trolejbusa treba da stignu u beograd.........
Pitao sam ga da li ce renovirati garazu, on meni kaze da oce
 
Wile E. Coyote":64bexrhp je napisao(la):
Али ГБ 2001, ово је блесаво!
Čini se da je GSP počeo da primenjuje novi sistem numeracije vozila, pošto su se dosad trole poklapale sa pogonom Kosmaj. Na gspbeograd.iz.rs je data neka od mogućnosti, npr.

Autobusi 1-2000
Trolejbusi 2001-3000
Tramvaji 3001-4000
Prikolice 4001-?

Problem je u tome što "bazelci" moraju da zadrže svoje garažne brojeve.
 
Видиш, о томе нисам размишљао. Може, има логике, мада и не мора. Мада, ако већ ренумеришу, могли би да дају Земуну и Космају више бројева.
 
:gobb:
evo konacno i dokaza da neko cita forume. Sa ovom farbom, trola ne izgleda kao konzerva, i deluje modernije nego sto zaista jeste.
Vec sam se oprostio od tapacirunga, kad krenu neizivljeni klinci da kidaju skakavcima, da bi dokazali kako su zaje*******ani.

Ja bih voleo i kada bi sipke bile u boji vozila.

A ovaj trolejbus 2001 ce za 30 godina u muzeju da stoji pored 0001. :gobb:
 
Hehe, na starim i nisu baš sekli, jasmo se vidi da je tapacir propao i pocepan od upotrebe :/ Ona "kožna" u ZiU trolama eto jesu, možda ona siva u BKM nisu bila zanimljiva :laugh:
 
juce sam bio u troli koja je riklnula kod gradske u dimitirjali,i to dupli bkm,danas je takodje na istom mestu riknula trola samo ne znam koja je u pitanju.Verujem da je BKM jer koliko vidim zijasi bolje izdrzavaju vrucinu
 
Vrh