Šta je novo?

Trolejbusi

Можда је писао по руском, што би онда било исправно. ;)
 
За мене су троле увек биле асоцијација за прастара и спора возила, која се често кваре, праве хаос у Таковској, укратко - највећа мора. Када сам се први пут возио у једној од нових трола, осећао сам се као да сам из 19. века улетео у 21. Вероватно сте у праву за већину замерки које су на овим страницама написане на рачун нових тролејбуса и сигуран сам да постоје боља решења, али сам ја и даље веома срећан кад уђем у нову тролу, па чак и када нас мајстор цима као џакове кромпира, или се сјури низ улицу као Шумахер на спиду. :) Неке трауме не пролазе тако лако. :D
 
Александар":1265cohf je napisao(la):
Гага":1265cohf je napisao(la):
Александар":1265cohf je napisao(la):

Александре, "појео" си слово "а" у свом имену које си написао на слици :D

Nisam to ja :) Na ruskom se inače i piše Алекса́ндр ili beloruskom Алякса́ндр itd.
Извињавам се, нисам знао.
 
Fotkanu juce, sve trolze (i jos neki primerci) parkirane na Dorcolu van garaze. Majku mu, kada bi sve bile sredjene kao ona crvena!

dsc0594.jpg
 
Itekako!Cak mi je i 163 lepsa spolja od BKM-ova jer je skroz crvena i nema reklame.
 
2083,jeste!A i kao feniks je,imao je tesku saobracajku i posle nekoliko dana se vratio u saobracaj kao da mu nista nije bilo!

Evo porodicnih fotografija sa dorcola od pre neki dan

s5003141m.jpg


s5003142m.jpg
 
Nepopravljivi optimista":156mxpkk je napisao(la):
Niko ne pominje 15 novih zglobnih trola, izeo ih mrak.
и то је у плану??? који произвођач?
 
Nista od njih.Isti proizvodjac BKM.

Koji GB se zapalio?Vidjah danas stare zglobne trolze u saobracaju.
 
163 ugao G.Vučića i V.Ilića, bio snimak u bg hronici kako ga vuče šleper.
Edit: Eno baš onaj sa slike par postova iznad! :lol:
 
Kolaps trola danas oko 11, cak sam snimio novog zglobnog Ikara na 41 a obicno posalju najgore krseve.
 
Vrh