Šta je novo?

Trg Slavija

Slavija je ocrtala i sliku novog gradonačelnika :!:
mogao sam čutu da je reko - ,,e sad cemo pojuriti da se onaj javašluk više sredi....,, - mogao sam čuti ali nisam ... :(
fata se za nešto drugo, a za vruć krompir.... jok... :(
ne da ga je Slavija ocrtala , nego i skrozirala načisto :lol: :lool: :lol:
 
On je samo marioneta.

Taj pojma nema sta se desava u gradu. Vesic je glava za sve.
 
možda je bolje da stavim ovo u ovu temu nego u "razni projekti"
Deligradska
RIP Branka Blackrose baraka. Nisam primetio info tablu
BTW mogli su trotoar u Deligradskoj da popločaju kad su već radili samo šminku trga
 
Za početak malo slika Hilotona. :)

Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 6

A sada nešto sasvim drukčije. :)

Pogledajte prilog 4
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 1

Pogledajte prilog 2

Pogledajte prilog 11
Pogledajte prilog 9
Pogledajte prilog 10
Pogledajte prilog 8
Pogledajte prilog 7

file.php

file.php

file.php

file.php
 
Ove "popravke" na Slaviji rade Mile i Žika neki sa sinovima znači bukvalno ekipa ima da sačeka Jesen ispod onog suncobrana možda tuku dnevnice ???
 
3 i 7 sliku se vidi da su nesto barem uradili i promenili. nadam se da ce ovo da drzi a i da ta firma brze radi
 
Kako bi ih tužio i gonio, ne bih im silazio s glave dok im ne iscedim i poslednji dinar za penale odnosno odštete. Pa makar i po cenu toga da se firma ugasi. Nek se ugasi, kad za bolje i nije. Izem ti ja takvo preduzeće koje ne može beton da izlije a da ne napravi fijasko i još veću štetu.
 
Deset godina sam na forumu i ovi forumaši mi zaista nisu jasni. samo napadaju, kritikuju, urbanisti su krivi, što god da se gradi odmah nađu stotinu mana. često daju sumanute predloge koji su kič i koji su neizvodljivi. evo tri bisera ima ih mnogo više. na slaviji izgraiti kopiju trjumfalne kapije kakva je u parzu. izgraditi kopiju tadž mahala. autoputeve grasdimo za nas a ne za strnce. hvala bogu beograd je sve lepši.
 
Pa kako prokomentarisati ovakvo stanje. Jel to lepsi Beograd?

file.php

file.php
 
Prošao sam malopre taksijem, gledam u prolazu i ne verujem. U normalnoj državi zbog ovoga gradska vlast bila smenjena.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=556371#p556371:942386ca je napisao(la):
Igor » Čet Avg 02, 2018 4:35 am[/url]":942386ca]Pa kako prokomentarisati ovakvo stanje. Jel to lepsi Beograd?

file.php

file.php
Da li je lepši , ne bih znao , ali svakako je napredniji. Pred smo imali korov i šiblje na sve strane , a sada imamo izlupan beton i korov u tragovima. :)
 
Apsolutno me ne intersuje ko je na vlasti, ali ovo sto rade sa Slavijom je skandalazno da ja nemam reci kako bi ovo opisao. Svaki put kad prodjem tim delom grada zeludac mi se okrene naopacke i pitam se da li je realno u kakvom stanju stoji Slavija. Stoji mi pred ocima slika Vesica koji kaze da ce se zavrsiti sve za nedelju dana, i da placati penale ako ne zavrse. Za Vesica vise ni komentar nemam, a firmi koja je bila zaduzena za Slaviju momentalni katanac, i da im se zabrani da se iko od njih bavi bilo kojim [poslom koji ima veza sa gradjevinom.
 
ja za ovo krivim najvise medije...ili medijski mrak koji postoji vec duze vreme...

elem inace RMN-u ovo nije prvi kiks..ovo je vec 5 projekat u nizu koji su uradili ...nemam pravu rec...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gume koje se nalaze kod tramvajskih šina su uglavnom svugde na putu oko slaviije razbacane. Što znači da su svugde osim tamo gde treba da budu. Polako se prave rupe i neravnine oko šina...
Katastrofa
 
I niko da zbog tih guma oko sina povuce izvodjaca za usi mamune jedan garancija idi popravi
 
Guma oko šina se odlepila i u Ruzveltovoj/Mije Kovačevića. Retko gde je više i ima. Asfalt takođe počinje da se kruni, najkritičnije je na raskrsnici sa Kraljice Marije.
 
Vrh