Šta je novo?

Tramvaji

215383_tramvaji-sudar-foto-a-stankovic_ff.jpg


215384_tramvaji-sudar1-foto-a-stankovic_f.jpg
 
Ma da, namerno se cuknuli, to je zapravo diverzija!

Nedelju dana totalno obustavljen tramvajski saobracaja a onda kao " sve je u redu, skretnice su ispravne, tramvaji su ispravni", sta je onda bilo prosle nedelje, "neobjasnjive snezne padavine", "sneg jos nije dao izjavu"...
 
A posle objavljeno da je zaledila skretnica.I sto kaze zidar,coveku dosadno pa ajde da skuca tramvaj.Mislim stvarno van pameti...
Vozac bese ima pravo da ga tuzi za klevetu?
 
Ја бих му дао право да га скуца у главу а не да само тужи за клевету. Срамота је да се дају неодговорне изјаве и оптужбе пре него што се види шта се заиста десило.
 
ма најбитније је да је возач крив :| како га није срамота да даје такве изјаве :bash: да се овде зна неки ред, одма' би његова глава летела
 
Ја сам око 7:10/20 буди на месту несреће. Видео сам да је онај семафорчић који показује смер скретнице био усмерен ка Богословији. Немојте и ви да дајете неодговорне коментаре, сачекаћемо да се истрага заврши пам шта буде, али мислим да је ипак возач крив јер је лепо било приказано где је усмерена скретница. Можда је јео или куцкао поруке или радио нешто друго што раде остали возачи. :rolleyes:
 
Krajnje je vreme da se angazuje neka nezavisna tehnicka revizija da proveri pravo stanje svih skretnica, podstanica i kontaktne mreze u sistemu. Istraga treba da bude potpuno nezavisna od GSP-a. Alternativa tome bi bilo ukidanje tramvaja, jer bi to znacilo da nemamo ljude sposobne da odrzavaju infrastrukturu.
 
Možda vozač i jeste kriv, ali otkud nekome pravo da ga unapred optužuje. Za sve su krivi vozači, to je već ustaljena fraza onih koji kolima dolaze na posao i iznenade se kad ih zatekne neka loša vest dok jedu burek
 
SAD SAM SE ČUO SA :kum: -OM REKAO MI JE DA ONA 14 KOJA JE IŠLA KA BANJICI 1/14 TO JE TREBAO ON DA PREUZME. JA KADA SAM VIDEO 14 KOD ZELEZNICKE JA SAM MISLIO NIJE VALJDA MAKSA. PRAVIM FEJS "GRUPU SMENITI DIREKTORA GSP-A". DOSTA VISE DOKLE CE DA LAZE DA SU SKRETNICE ISPRANE E PA DOSTA SKRETNICA NE RADI OVAJ SNIMAK CU POSLATI SVIM TRAMVAJSKI FANOVIMA KOJI VOLE TRAMVAJE.
ZBOG NJEGOVIH "ISPRAVINH" SKRETNICA TI LJUDI GUBE POSAO ILI GUBE ZIVOTE. E PA NECE DA MOZE. DOSTA JE BILO!!!!!!!!!
 
дешава се, углавном када су они дани ;) шалим се, наравно. чубурац има ту тенденцију да виче у неким моментима, поготово у причама око трамваја

@чубурац,
измени пост, уклони велика слова. мислим, контам да ти :kum: умало није био у том трамвају, али ипак
 
pa šalim se, i ja znam da poletim ali kad me Vučko onako lepo ukorio, pa mi još poslaše i fotku, sada pazim . Al ne može čovek nekad da odoli, a i zaboravi se.
 
Necu da ih smanjim sada sam stvarno ******** sada sam napravio novi profil http://www.facebook.com/?ref=logo. Zbog onog idiota da :kum: -ovi kolege i koleginice da izgube poslove zbog neispravinh sina i zica, e pa nece da moze. U petak nosim kameru sa sobom i ima da intervjuisem svako vozaca. Da mi kazu koje skretnice ne valjaju i da mi kazu koje su deonice kriticne. Svaku cu skretnicu snimiti i slikati svaku losu deonicu cu slikati i snimati. Sve ću postavljati na internet da vidi svet po kakivm sinama idu tramvaji Beograda.
 
I ja sam video izjavu direktora GSP. Veliki neprofesionalizam i dziberstvo. Prvo sto bez ikakve istrage optuzuje svog zaposlenog, a zatim i sto je ljiga jer sta god bilo trebalo bi i zbog ugleda firme i zbog covecnosti da stane u zastitu zaposlenog, a ako ima neki problem s njim ili ako istraga pokaze vozacevu gresku, to s njim da resi u kancelariji. Zaista onakvi ljudi, koji jos ne znaju ni da govore, ne bi trebalo da budu na celnim mestima firmi, a narocito ne jedne velike beogradske firme.
 
I treba. Podržavam. Ali slike ne samo na internet već i nadležnima. I lepo je što misliš na kolege.
 
Ja sam upravo poceo da stavljam vesti od proslih a i sadasnjih tramvajskih nezgoda. Ko god ima slike nezgoda neka mi ih posalje i da mi napise kada se desilo koji dan koji meseci koju godinu. Ovo sve radim da bi zastitio Kuma i njegove kolege koji su mi stvarno dragi dobri su to ljudi ali da zbog jedne budale da covek izgubi posao ili zivot to ce ceo svet da cuje ne zvao IGOR RADOVIĆ!!!
 
Evo vec postavljeno: Krive vec neduznog coveka. Procitajte:http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/gsp-beograd-vozac-najverovatnije-kriv-za-sudar-tramvaja/29914.phtml
 
Uh Cuburac, daj malo to gramaticki slozi. Tesko su ti citljivi postovi ovako. Nemo' se ljutis.
 
Ајд да се десило сад а пре тога ко зна кад, па да и поверујемо овом накеженом малоумнику од директора....

Колико је у задњих 6 месеци било хаварија због скретница? Претпостављам да су све криви возачи.....
 
Da ste videli kako je danas vozac tramvaja menjao skretnicu na tom mestu,samo sto se nije tresao :( Jadni vozaci.
 
Vrh