Šta je novo?

Tramvaji

и ове наше јајаре су то хтеле нама да увале.... па шта они мисле, да смо ми сисали весла?
 
sva sreca nece, odlucili su se za teski...ali nismo znali da ce to podrazumevati da cemo tesko i doci do njega
 
pa koliko sam citao po novinama bilo je da ce biti podzemni i da ce biti tri linije i da ce prva poceti sa izgradnjom 2013 a da ce sve tri biti gotovo do 2030
 
Амери су познати по семантичком булшиту. Ако ти се не свиђа да са ратним заробљеницима поступаш по Женевској конвенцији, ти их прогласиш "непријатељским борцима" (enemy combatants), и радиш им шта хоћеш.
 
vucko":3ci32lzt je napisao(la):
Hvala puno na lepim zeljama.Izvinjavam se na stvaranju offtopica,nije bilo namerno :)

Samo za 2012icu,LRT u hjustonu.Snimci LRT fijaska sa vozila

http://www.youtube.com/watch?v=OwcYcedLxZc&feature=related

A evo i gradski bus da se skuca u LRT

http://www.youtube.com/watch?v=WzJ-o3WdXqY&NR=1

па добро, наши возачи нису толики ретарди као Амери, већ смо се навикли на трамваје. реално, колико имамо саобраћајки са трамвајима годишње? 5, 6? то што они у животу нису видели воз, а не трамвај је прича за себе
 
JohnnyLee":1xamlc9b je napisao(la):
vucko":1xamlc9b je napisao(la):
Hvala puno na lepim zeljama.Izvinjavam se na stvaranju offtopica,nije bilo namerno :)

Samo za 2012icu,LRT u hjustonu.Snimci LRT fijaska sa vozila

http://www.youtube.com/watch?v=OwcYcedLxZc&feature=related

A evo i gradski bus da se skuca u LRT

http://www.youtube.com/watch?v=WzJ-o3WdXqY&NR=1

па добро, наши возачи нису толики ретарди као Амери, већ смо се навикли на трамваје. реално, колико имамо саобраћајки са трамвајима годишње? 5, 6? то што они у животу нису видели воз, а не трамвај је прича за себе

Mislim da u proseku imamo jednu dnevno gde ucestvuje tramvaj....
 
мислио сам на озбиљне сударе типа ових што су на снимку. та пролазна се не рачунају, где загребу браник или слично идиотима који се не паркирају како треба
 
A i koliko vidi tramvaji kod njih imaju prednost i ne staju na semafore sto jos vise doprinosi sudarima.

Jer kod nas imas semafore pa je crveno za sve osim za tramvaj i pesake.
 
Brate moj kum samo je mu rokne branik sa auta i produzi pravo.
Jednom moj kum zamlo da udari od mog tatu koji je tada vozio stojadina. Dobro je da je tata dan ranije rekao kumu da je flene obojio u crveno inace taj drugi dan bi bila nezgoda. I rece mi kum da je udario po sinskim i da je stao na vreme da to nije bio moj tata kum bi ga odsrafio.
 
Po meni ja mislim da je moj kum jedan od naljboljih vozaca tramvaja, lepo vozi, uopste nezuri, ne ulazi u krivinu ko da vozi F1
 
onda je redak primerak ,jer ima onih koji na kruznom toku na slaviji daju gas pa mi sipka zavrsi u rebrima a ne bi ostao u mestu pa da si zavaren za njega...
 
:D to ti kazem ja kad uđem u neki drugi tramvaj lik da punu voznju ja poletim unazad sa ostalim putnicima.
Moj kum samo sljaka liniju 14 a nedeljom mu daju neki drugi broj da vozi.
Videcu kada mi se kum vrati sa godisnjeg pa kad bude radio u nedelju na nekoj liniji napravicu reportazu kao prosli put
 
aladin2908":ohvnegmv je napisao(la):
onda je redak primerak ,jer ima onih koji na kruznom toku na slaviji daju gas pa mi sipka zavrsi u rebrima a ne bi ostao u mestu pa da si zavaren za njega...
На Славији је проблем у катастрофално решеним шинским трасама и скретницама, које меандрирају. у комбинацији се "сецкањем" напона на чворовима инсталација. Кривине за шинске возила МОРАЈУ да имају континуалне радијусе, а не да играју
слалом.

Па замисли да метро има такве кривине и скретнице при његовим брзинама. Па не би могао уопште ни да прође кривину без искакања.
 
Cuburac93":2pfkjcbc je napisao(la):
:D to ti kazem ja kad uđem u neki drugi tramvaj lik da punu voznju ja poletim unazad sa ostalim putnicima.
Moj kum samo sljaka liniju 14 a nedeljom mu daju neki drugi broj da vozi.
Videcu kada mi se kum vrati sa godisnjeg pa kad bude radio u nedelju na nekoj liniji napravicu reportazu kao prosli put
auper, nek je takvih onda sto vise inace ce caf da slece sa sina svakih 10 min...
usput jesu li mu sredili zglobove...da li ce on i moci da ide na slaviju
 
stf":3qr3vfl2 je napisao(la):
На Славији је проблем у катастрофално решеним шинским трасама и скретницама, које меандрирају. у комбинацији се "сецкањем" напона на чворовима инсталација. Кривине за шинске возила МОРАЈУ да имају континуалне радијусе, а не да играју
слалом.
Мислим да је још горе код Правног, где при скретању има неколико укрштања и скретница на малом растојању. То лудило са променама радијуса кривина на кратком растојању ми је увек избацивало утробу.
 
zar ne bi bilo bolje da se sine na slaviji nalaze skroz do desne ivice kolovoza,bilo bi problem kod stanice trola ali mislim da je manji od ovog
 
Уствари се не зна како је боље, зато што из Славије излазе две улице са шинама на средини и једна са шинама са стране.
 
Vrh