Šta je novo?

Tramvaji

Планер, Ронче и јлаки - плусиииићи укњижени.

Дакле Београђани, честитке из Братиславе. Трамваји ће бити екстра, и у овом сегменту сте већ испред мог града. Нека "шпанци" служе беспрекорно што дуже и да одржавање барем ових трамваја буде на нивоу :)
 
RockerSVK":2pd2x0qy je napisao(la):
Планер, Ронче и јлаки - плусиииићи укњижени.

Дакле Београђани, честитке из Братиславе. Трамваји ће бити екстра, и у овом сегменту сте већ испред мог града. Нека "шпанци" служе беспрекорно што дуже и да одржавање барем ових трамваја буде на нивоу :)

Neće biti ispred, jer su ostali tramvaji neodržavani. Više bih voleo da su Katice sređene i da je vozni park unificiran, zato sam i bio za remont umesto za kupovinu novih
 
djordje*******g":i2bqykj2 je napisao(la):
Ne mislim da se on izrazavao o izvrljanosti vec opstoj oronulosti tih vozila. Uostalom sta god da je mislio taj komentar mu je poptuno neprimeren, a i onaj pre njega koji nisi citirao...
To ili govori o njegovom nepoznavanju voznog parka grada koji vodi , ili prosto potrebi da se ispadne baja pred medijima

uostalom poptuno nebitan lik, ne bih se vise njime zamarao
Oni su mogi a izaberu katicu koja je u daleko boljem stanju recimo 409.
 
Senke":wvxwrjsk je napisao(la):
Oni su mogi a izaberu katicu koja je u daleko boljem stanju recimo 409.

Cilj je bio da novinarima & Djilasu kontrast bude sto jači izmedju starog i novog tramvaja, kako bi CAF impresionirao goste, pa je pretpostavljam zato izabrana baš ta katica.
 
Нека, боље што је видео. Кад већ не залази у просторије ГСП (што је овим доказао), нека види на шта личе поједина возила. Можда ће да изврши притисак да се боље одржавају.
 
lukpot":2530gq5a je napisao(la):
bg259":2530gq5a je napisao(la):
pa ako platforma nemoze da se izvuce zato sto udara u ivicnjak.... onda ti ne teba platfomra .......

Pa nije baš...minimalni razmak može da onemogući kolicima da uđu.

a) ne moze. Ljudi u kolicima ulaze naopacke. Okrenu se i onda velikim tockovima prvo. I ako neko ne zna da vozi svoja kolica, ima ljudi koji ce mu pomoci i uvuci/ugurati ga.

b) taj minimalni razmak, kao sto smo videli, platforma moze da premosti. :)
 
Wile E. Coyote":15zcnr88 je napisao(la):
Нека, боље што је видео. Кад већ не залази у просторије ГСП (што је овим доказао), нека види на шта личе поједина возила. Можда ће да изврши притисак да се боље одржавају.
Meni je najjače kada gospoda iz GSP-a izjave kako se sva vozila redovno održavaju, peru i da svakog dana prolaze neku vrstu tehničkog pregleda...Ne znam onda odakle se pojavljuju oni busevi što kada staju na stanicu, kočnice škripe gore nego na vozu, ili oni koji na sredini (ispod harmonike) puštaju neki dim/smrad unutra, konkretno linija 610...svaka čast ljudima koji idu od prve do zadnje stanice dotičnim...ili pak oni na kojima su prisutni više mesečni slojevi prljavštine na šipkama stepenicama,...a kažu da ih "često" peru...Neka Điki na to malo utiče :p
 
MareCar":1qy6hzhz je napisao(la):
b) taj minimalni razmak, kao sto smo videli, platforma moze da premosti. :)

Meni deluje da smo videli da ne može - podešena je da, čim udari u prepreku, da se odmah zatvori, kao automatska vrata na nekim liftovima koja se otvore čim udare u nekog ili nešto.
 
MareCar":2rbjwvtk je napisao(la):

RockerSVK":2rbjwvtk je napisao(la):
Планер, Ронче и јлаки - плусиииићи укњижени.

Hvala, hvala!
Evo još jedne:

Ql7No.jpg


No, kad se svi žalite na kašnjenje... Izmileo je iz depoa do tu gde sam ga ja fotkao pola sata posle podneva. Čekao sam još pola sata da krenem, bio sam na bajsu i hteo da ga jurim, ali nije, a već sam kasnio na kolokvijum. Ako padnem kolokvijum, neće mi biti žao, imam lepe fotke :D
 
A ti si znači bio na bajsu :D Ja sam ždrakao tamo na skretnici gde su oni likovi vadili kamenje iz šina xD
P.S. Hvala svima na +evima i biće ih još bođe zdravlja :D
 
Ali najjače ljudi koji trče iz delta sitija sa mobilnim telefonima da slikaju tramvaj, koja je ludnica bila oko njega tu :lool:
 
Vrh