Šta je novo?

Tramvaji

Slika je vrh. Piuse da ce tramvaj voziti Bulevarom k. Aleksandra. Mozda linija 6. ili pak 7? morace da se radi raskrsnica sa Beogradskom ako nista drugo.
MIslim da bi bilo bolje da su ostavili sistem sedenja 1x1
 
Jeste li primetili na pocetku prvog klipa na mondo.rs da je GR 410 na kanalu ofarban u crveno-plavu varijantu? Znaci li to da zavrsavaju opravku i da ce ga uskoro vratiti u saobracaj?
 
vidi, vidi, cak i gradonacelniku zamenise sluzbeni auto GSP markicom pa i on kao i svi ostali gradski sluzbenici sada koristi iskljucivo javni prevoz.

Lep primer za gradjane, ocigledan dokaz da je gradski prevoz napokon brzi, udobniji, i pouzdaniji od auta sa vozacem...


Menjam Audi za CAF tramvaj i markicu. Sifra DSBGD.

149264_tramvaj04-foto-emil-conkic_origh.jpg
 
Jel ste primeti da je tacno ono sto je neko rekao i da tramvaj ne moze da izadje na glavni izlaz preko pravca kod Buvljaka vec mora kod Belvila? :rolleyes:

Overite sa sajta monda prvi snimak zadnjih nekoliko sekundi kako nesretna rampa za invalide udara u ivicnjak i ne moze da se otvori?

A vozac koji ne zna da ukljuci kamere u vozilu?

I djile koji pljuje katice u fazonu gde ovo ide,ah bla bla bla :notok:
 
јесте ли видели да не може платформа за инвалиде да се извуче?
 
dobro si to primetio Vucko
gradonacelnik nam je geak par exelance :notok:
 
pa ako platforma nemoze da se izvuce zato sto udara u ivicnjak.... onda ti ne teba platfomra .......
 
djordje*******g":1bl2uxvg je napisao(la):
dobro si to primetio Vucko
gradonacelnik nam je geak par exelance :notok:

Đilas ulazeći u Katicu i ugledavši prljav i ižvrljan zadnji deo salona tramvaja: (mondo, I snimak) "Nemoj mi reći da ovakav ide!....Gde ide ovaj, majke ti?"
2pspn2b.jpg
 
dziggy":3jtlppsy je napisao(la):
Slika je vrh. Piuse da ce tramvaj voziti Bulevarom k. Aleksandra. Mozda linija 6. ili pak 7? morace da se radi raskrsnica sa Beogradskom ako nista drugo.
MIslim da bi bilo bolje da su ostavili sistem sedenja 1x1

Da je 1x1 strcilo bi ti kuciste za podvoznjake, znaci da nema razlike dali je 2x2 ili 1x1 na mestu gde su podvoznjaci, ali na "letecim" segmentima su stvarno mogli bar 2x1 umesto 2x2.
 
Sat vremena sam blejao kod Delta City-ja za džabe :p Prvo, tramvaj nije krenuo u 12, već u pola 1 (što me nije iznenadilo), onda je stao na semaforu raskrsnice ulica Agostina Neta i one što prolazi između DC-a i Belvil-a, ispred njega stao narandžasti GSP-ov kombi, 3 radnika došla na raskrsnicu Jurija Gagarina - Agostina Neta, i tu su počeli da čiste prljavštinu iz šina, a jedan je išao od stanice u Jurija G. nazad prema tramvaju i rukama vadio kamenčiće koje je nalazio u šinama, onda je na istu raskrsnicu došao i "Kec" (GSP kontrola saobraćaja) i tu su blejali sa radnicima. Za svo to vreme, tramvaj je blejao na istoj poziciji. Ne kapiram dal se pojavio neki kvar ili nešto treće, ali kapiram da su se Điki i ekipa smorili k'o zmajevi :laugh: Na kraju sam izgubio živce i otišo oko 1 xD Evo mog malog, skromnog doprinosa.





 
kopmania":31ni89hc je napisao(la):
Nažalost nema :D Imaju ručke samo gde je prostor za stajanje a ovde nema a tu je veliki problem što nemaju ručke jel nema gde da se uhvatiš jedino nekome za glavu...

Pa sad, da je malo nezgodno što nema horiozontalnih šipki, jeste, ali realno gledano s obzirom na to da je prostor između sedišta uzak, ja ne verujem da u prolaz između ova 4 sedišta (na prvoj slici) može stati više od 4-6 osoba. A tu su 4 vertikalne šipke, pa će sasvim lepo imati za šta da se drže. Mislim da taj nedostatak šipki ipak neće biti toliki problem, jer nema toliko slobodnog prostora da se nagura mnogo putnika koji stoje.
 
Који ће хаос да буде кад крену да се гурају на једноколосечној прузи на уласку-изласку из гараже... Који ликови... :bash:
 
Ne mislim da se on izrazavao o izvrljanosti vec opstoj oronulosti tih vozila. Uostalom sta god da je mislio taj komentar mu je poptuno neprimeren, a i onaj pre njega koji nisi citirao...
To ili govori o njegovom nepoznavanju voznog parka grada koji vodi , ili prosto potrebi da se ispadne baja pred medijima

uostalom poptuno nebitan lik, ne bih se vise njime zamarao
 
Sve u svemu, koliko god mu je komentar loš, ima i istine n njemu, tj. doživeo je vozilo GSP-a......i zgranuo se. Mogao bi da protisne GSP za održavanje.
 
KAFeni "izzujao" iz depoa pre par sekundi... :)
Već ga je lako prepoznati kad nailazi. :p
 
bg259":1afak2z7 je napisao(la):
pa ako platforma nemoze da se izvuce zato sto udara u ivicnjak.... onda ti ne teba platfomra .......

Pa nije baš...minimalni razmak može da onemogući kolicima da uđu. Poenta je da rampa bude visinski iznad ivičnjaka da može da pređe preko njega koliko god da je mali razmak.
 
Vrh