Šta je novo?

Tramvaji

Nadam se da hoce inace tek od septembra ce krenuti da radi novi tramvaj tako sam cuo na vestima na studiob :kafa:
 
dare":18s9hnt7 je napisao(la):
Nadam se da hoce inace tek od septembra ce krenuti da radi novi tramvaj tako sam cuo na vestima na studiob :kafa:
Ја се надам да неће. Куда они прођу, ту трава не расте.:/
 
stf":1mz5yrup je napisao(la):
dare":1mz5yrup je napisao(la):
Nadam se da hoce inace tek od septembra ce krenuti da radi novi tramvaj tako sam cuo na vestima na studiob :kafa:
Ја се надам да неће. Куда они прођу, ту трава не расте.:/
Ма да. Кад уграде фарове од Југа и облепе прозоре налепницама за употребу аутомата... :rolleyes:
 
Wile E. Coyote":26k4ii3z je napisao(la):
stf":26k4ii3z je napisao(la):
dare":26k4ii3z je napisao(la):
Nadam se da hoce inace tek od septembra ce krenuti da radi novi tramvaj tako sam cuo na vestima na studiob :kafa:
Ја се надам да неће. Куда они прођу, ту трава не расте.:/
Ма да. Кад уграде фарове од Југа и облепе прозоре налепницама за употребу аутомата... :rolleyes:
Nažalost toga će sigurno biti. Od BG: Tramvaj nalepnica do tih gluposti...

edit: Jel je ovo fail, ili to tako treba da bude na spoljnoj strani, onaj ko je napolju da njega interesuje gde je izlaz za slučaj opasnosti :D
http://www.beograd.rs/download.php/documents/tramvaj-KAF-unutrasnjost5.jpg
http://www.beograd.rs/download.php/documents/Tramvaj-KAF-7.jpg
 
Eto primetio sam da su dizajneri CAF-a zaista bili inspirisani ČKD tramvajima i njihovom elegancijom ;) nisu hteli da menjaju navike Beograđana..
 
неко је спомињао воз позади, то је за железнице Северне Ирске. нема шансе да то иде овуда, јер су ирске платфроме 1000+мм
 
Wile E. Coyote":a3dm8dpw je napisao(la):
stf":a3dm8dpw je napisao(la):
dare":a3dm8dpw je napisao(la):
Nadam se da hoce inace tek od septembra ce krenuti da radi novi tramvaj tako sam cuo na vestima na studiob :kafa:
Ја се надам да неће. Куда они прођу, ту трава не расте.:/
Ма да. Кад уграде фарове од Југа и облепе прозоре налепницама за употребу аутомата... :rolleyes:
Što se nalepnica tiče, mislim da bi trebalo da angažuju nekog dizajnera da ih u skladu sa izgledom tramvaja osmisli
 
Матеја Бељан":2m627pxh je napisao(la):
Wile E. Coyote":2m627pxh je napisao(la):
stf":2m627pxh je napisao(la):
Ја се надам да неће. Куда они прођу, ту трава не расте.:/
Ма да. Кад уграде фарове од Југа и облепе прозоре налепницама за употребу аутомата... :rolleyes:
Što se nalepnica tiče, mislim da bi trebalo da angažuju nekog dizajnera da ih u skladu sa izgledom tramvaja osmisli
а онда се појави Масел са својим соц таблама којима вире шрафови на све стране.......

За посебно дизајниране налепнице се слажем. Али, ГСП и дизајн су два света......
 
stf":lz9oc1eu je napisao(la):
Матеја Бељан":lz9oc1eu je napisao(la):
Wile E. Coyote":lz9oc1eu je napisao(la):
Ма да. Кад уграде фарове од Југа и облепе прозоре налепницама за употребу аутомата... :rolleyes:
Što se nalepnica tiče, mislim da bi trebalo da angažuju nekog dizajnera da ih u skladu sa izgledom tramvaja osmisli
а онда се појави Масел са својим соц таблама којима вире шрафови на све стране.......

За посебно дизајниране налепнице се слажем. Али, ГСП и дизајн су два света......
Дефинитивно су посвађани са дизајном. Оне налепнице из 80их су биле једина светла тачка.
 
Ako smo ČKD tramvaj restilizovali za 21.vek možemo i nalepnice.. :vops:
 
Izgleda da tramvaji iz Španije nisu jedino što će nam stići ovih dana, jer nam stiže i još ponešto zelene boje :)
 
jel bese treba jos 19 Svajcaraca :)
 
Vrh