Šta je novo?

Tržni centar i hotel u Rajićevoj - [ 57.000m2 ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=422472#p422472:2nmtjzga je napisao(la):
tzoran1 » 11 Dec 2016 04:01 pm[/url]":2nmtjzga]Par danasnjih slika...

file.php
Maskiraju svetlarnike, :roll: kako ce sada gosti i domacini da se gledaju? Pa, kroz prozor. Mogla bi da se rode lepa prijateljstva, mozda i ljubavi na tako bliskoj razdaljini.
 
Meni su ti beli paneli jos i gori od crvenih. Oci mi izbolo to seckanje. Bezciljno.
Bolje jeste na tom mestu nego pre, ali nisu se potrudili dalje od prosecnog. Jos ceznem za necim poput Oblaka kod Beton Hale da mi Beograd potvrdi da moze i izvan obicnog.... ali ima li tu nekog ko ce se usuditi...
 
velika je konkurencija ali ovo je nesto najruznije i najtuznije sto je zadesilo ovaj grad u poslednjoj deceniji. Nazalost u strogom centru je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=425840#p425840:1hbfqp6y je napisao(la):
Armatura » Fri Dec 30, 2016 10:13 pm[/url]":1hbfqp6y]
file.php

Odavde izgleda najruznije. Kao neka utvara. Crna boja je katastrofalan izbor ovde.
 
Ne znam da li je pisalo, ali hotel će biti iz lanca Mama's Shelter. On je deo Accor grupe (kao npr Ibis) i u pitanju je trendi gradski tip hotela okrenut nešto mlađoj klijenteli
 
Sve je to simpatično al takvo ruglo od staklenca ll u jednom od naj udarnijih mesta u knezu naspram zgrade fakulteta likovnih umetnosti i biblioteke je sramota za grad i to ko vrata!!Odavno zrelo da se prebaci u temu ,,Ко им ово дозволи?,, a ne da jos pratimo iz dana u dan razvijanje ovog staklenog transformersa.Samo se iznerviram kad vidim. :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
 
Pa nedaleko od ovog užasa je i onaj "kiklop", bunker, rugoba u pariskoj, pa tek onaj "Jugodrvo"Courtyard prekoputa narodnog muzeja, neverovatno kakva degradacija najekskluzivnijih lokacija, kao da je nekom cilj da ovaj grad što više naruži! :notok: :rant:

Piše da je Mama Shelter Accor-ov "upscale brand"(design-oriented lifestyle chain of boutique hotel), na ovoj lokaciji je ipak bilo mesto za hotel koji pripada nekom luxury ili premium brandu, ali za njih je verovatno potrebno i mnogo bolje arhitektonsko rešenje!
 
Ne zaboravi hotel koji se radi u Čika Ljubinoj, tačnije njenu dogradnju. Gradska vlast je potpuno uništila centar grada a kad se pita Mali za zgradu u Pariskoj odgovor je da je ona dobila dozvolu za vreme prethodne vlade :bash:
 
Zgrada u pariskoj je imala dobar projekat samo je unakazen u izvodjenju kao i tc raiceva
Hotel u cikaljubinoj je takodje davno nadogradjen sad ce samo dobiti staklariju
 
Od ulice za ponos smo napredovali u ulicu sramote.Sjajan napredak!!!!Nepopraviva shteta bahatosti galopirajuceg neokapitalizma u ovoj drzavi je slika i prilika ova ulica danas.Princip imas pare rokni bilo sta,čak i staklenu kantu u naj užu zonu grada!!! :bash: :bash: :bash: :notok: :violina:
 
цела Кнез Михајлова је резултат "палеокапитализма" тј. проблем није у капитализму него у државном апарату који је у слободном паду неких 4,5 деценија
 
Vrh