Šta je novo?

Top Hill Vidikovac

Necete moci ništa sa Viragom oko penala. Čovek je izuzetno bahat. Jedini način je da se tužite nekoliko godina.
Možete da pitate bilo kog iz prve zgrade ( odmah do TC Vidikovac) kako smo prošli sa njim.
Ne pricamo za Viragu, nego Forza Properties, zgrada pored Virage.
 
Upravo , nadajmo se da će tu i ostati
1000046518.jpg
 
Upravo , nadajmo se da će tu i ostati
Pogledajte prilog 184942
Ćao svima, napokon forum koji se tiče ovog problema. Želim i ja da podelim najnoviju informaciju. Rečeno je da će struja biti do kraja ove godine eventualno pocetkom januara. Imali su probleme sa invesitorom pored. Vidim da su vratili trafostanicu, nadam se da ćemo primiti lepe vesti u 2024. Posto ovo zaista više nema smisla. Da li neko ima neku informaciju vezano za grejanje? Hvala vam puno! :)
 
Ćao svima, napokon forum koji se tiče ovog problema. Želim i ja da podelim najnoviju informaciju. Rečeno je da će struja biti do kraja ove godine eventualno pocetkom januara. Imali su probleme sa invesitorom pored. Vidim da su vratili trafostanicu, nadam se da ćemo primiti lepe vesti u 2024. Posto ovo zaista više nema smisla. Da li neko ima neku informaciju vezano za grejanje? Hvala vam puno! :)
Sve je gotovo sto se tice struje, postavljen trafo😁
 
Sve je gotovo sto se tice struje, postavljen trafo😁
Da li to znači da možemo uskoro da očekujemo i primopredaju? Kada će priključiti zgradu?
Da, za grejanje ja imam info da neće biti ove grejne sezone, ali bi trebalo za sledeću to da srede. Samo se nadam da neće biti problema kao sa strujom.
 
Da li to znači da možemo uskoro da očekujemo i primopredaju? Kada će priključiti zgradu?
Da, za grejanje ja imam info da neće biti ove grejne sezone, ali bi trebalo za sledeću to da srede. Samo se nadam da neće biti problema kao sa strujom.
Trebalo bi ja se nadam, a grejanje ce da realizuju sledece godine mozda do proleca.
 
Da li ima neka informacija oko priključenja struje i primopredaje? Prodavac se po običaju ne javlja, pa rekoh da vidim zna li neko nešto novo...
 
Video sam na APR-u da su podneli zahtev za priključenje na komunalnu infrastrukturu 30.12. ,i koliko sam primetio nijedna od okolnih zgrada nije imala problema sa tim i sve je to trajalo oko 2 nedelje .Tako da verujem da čim završe to i ove sitne radove što su ima ostali(ako im sneg ne bude predstavljao problem) sledi primopredaja..
 
Video sam na APR-u da su podneli zahtev za priključenje na komunalnu infrastrukturu 30.12. ,i koliko sam primetio nijedna od okolnih zgrada nije imala problema sa tim i sve je to trajalo oko 2 nedelje .Tako da verujem da čim završe to i ove sitne radove što su ima ostali(ako im sneg ne bude predstavljao problem) sledi primopredaja..
Ja sam dobio informaciju kad sam zvao da pocinje od sutra primopredaja, sutra cu da pozovem da vidim sta se desava.
 
Zdravo svima, da li zna neko da li je počela primopredaja? 😅
 
I mene isto zanima ...ja jos uvek nisam dobila poziv, niti se Vlada javlja na telefon
 
Zdravo svima, da li zna neko da li je počela primopredaja? 😅
Ja sam zvao pre nove godine, i receno je da ce krenuti posle nove godine, nazvao sam 10 og i receno je da se ceka knjigovodja da pocne sa radom posle srpske nove godine. Mislim da bi trebali svi od sutra da zovemo jer nema vise sta da ih koci niti nema izgovora da to ne urade.
 
Opet ja, imam još jedno možda glupo pitanje, da li ima neko problem kao i ja, kod mene u stanu je puklo staklo, tri meseca mi govore kako će da zamene, ali nema ništa od toga još uvek. 🙃
 
Opet ja, imam još jedno možda glupo pitanje, da li ima neko problem kao i ja, kod mene u stanu je puklo staklo, tri meseca mi govore kako će da zamene, ali nema ništa od toga još uvek. 🙃
Moras da insistiras to ne mogu da ostave tako...nemoj da cekas primopredaju
 
Dobro je da su bar nešto novo uradili, ali odbacen im je danas zahtev za priključenje.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240126_142118.jpg
    Screenshot_20240126_142118.jpg
    52,7 KB · Pregleda: 121
Vrh