Šta je novo?

Top Hill Vidikovac

Aha pa ovo je razlog zasto se Vlada ne javlja! Ajde nadam se da necemo cekati na odgovor kao na ovaj prvi zahtev pa da nam prodje jos mesec dana. Lagano idemo ka prolecu...
 
Opet ja, imam još jedno možda glupo pitanje, da li ima neko problem kao i ja, kod mene u stanu je puklo staklo, tri meseca mi govore kako će da zamene, ali nema ništa od toga još uvek. 🙃
Meni je pukao zid u dnevnoj sobi, ali nazalost nit ko odgovara na pozive niti je ko odreagovao na to....
 
Pusteni su liftovi u rad po spratovima,
Garaze jos nisu gotove.
Ocekuju da ce sa strujom sve biti ok,
Maximum krajem sledece nedelje,
Da ce obavestavati ljude,
I da ce tad moci da se predaje za povrat pdv-a…
 
Danas videla Vladu, poslala mu slike i rece sanirace. Poceli su da sredjuju reklamacije. Sto se struje tice "he hopes it will be by the end of the week "

Mi tako brojimo nedelje od decembra i uvek Vlada kaze bice do kraja nedelje, valjda ce pogoditi nekad... Mene interesuje da li nakon dolaska struje, neko treba da odradi tehnički prijem zgrade pa tek onda da se izvrsi primopredaja?
 
N
Kaze cim bude struja ide primopredaja i papiri
Ta prica mu se ne uklapa, zato sto prica iz nedelje u nedelju da su papiri za primopredaju spremni, a da knjigovodje zavrsavaju konacne racune i potvrde o isplati.
Struja nema veze sa tim, stan isplacen dobijas racun i to je to.
 
Mi tako brojimo nedelje od decembra i uvek Vlada kaze bice do kraja nedelje, valjda ce pogoditi nekad... Mene interesuje da li nakon dolaska struje, neko treba da odradi tehnički prijem zgrade pa tek onda da se izvrsi primopredaja?
Tehnicki prijem moze da bude i za 6 meseci...., nazalost svi brojimo od 1.7 prosle godine....primopredaja pre prijema - ako sam dobro cula
 
1000048421.jpg
 
Komsije pozdrav, da li je bilo ko od vas na kraju pokrenuo temu penala, imate li iskustva sa tim?
 
Komsije pozdrav, da li je bilo ko od vas na kraju pokrenuo temu penala, imate li iskustva sa tim?
Pozdrav komšija. Možeš da tražiš penale i ne postoji varijanta da ti ne plati. Ja sam imao jedan razgovor sa Vladom na tu temu čak mi je rekao da pravi spisak ko traži penale u smislu stavlja ih na " Black list" jer mu je tako investitor rekao. ( šta god to značilo)
Mada koliko sam primetio još se niko ovde nije izjasnio da je tražio penale, ali mi je Vlada potvrdio da ima stanara koji su već to tražili.
 
Pozdrav, ne znam sta znaci ta lista ali ajde. Ja razmisljam da pokrenem proceduru naplate penala, jer placam kiriju, placam kredit a kasni se 5 meseci. Mislim da su kupci ( bar ovde na forumu) izuzetno tolerantni ali ovo odugovlacenje polako prelazi u bezobrazluk.
 
Pozdrav komšije,
Da li neko uspeo da obavi zvanično primopredaju?
 
cao komsije, ja sam u petak izvrsila primopredaju Vlada je bio, moj stan je u drugoj lameli, imala sam polomljeno staklo i zamenili su. Primopredaja je izgledala tako sto smo isli sa Vladom u stan, pregledali, potpisali zapisnik, dobila sam za povracaj pdv i konacni racun u pon predajem.
 
Hvala vam na odgovoru. Da li Vam je Vlada prilikom primopredaje predao i kljuc ( taster) za garažu ukoliko ste naravno uzeli parking mesto u garaži?
I da, da li ste vi inicirali primopredaju ili su vas pozvali. Ja sam u prvoj lameli ali još uvek niko ne zove.
 
Hvala vam na odgovoru. Da li Vam je Vlada prilikom primopredaje predao i kljuc ( taster) za garažu ukoliko ste naravno uzeli parking mesto u garaži?
I da, da li ste vi inicirali primopredaju ili su vas pozvali. Ja sam u prvoj lameli ali još uvek niko ne zove.
Pozovite Vladu i dogovorite primopredaju. To vazi za sve, morate zvati i interesovati se...
 
Hvala vam na odgovoru. Da li Vam je Vlada prilikom primopredaje predao i kljuc ( taster) za garažu ukoliko ste naravno uzeli parking mesto u garaži?
I da, da li ste vi inicirali primopredaju ili su vas pozvali. Ja sam u prvoj lameli ali još uvek niko ne zove.
Nema od garaze jos nista.
Nece biti gotova jos mesec dana,
Tako su bar meni rekli.
Primopredaja moze,
Ali bez garaze.
 
Ukoliko želite da zahtevate penale savetujem da unajmite advokata hitno, pre primopredaje. Onog trenutka kad potpišete zapisnik o primopredaji odričete se penala. Ja sam se tako zeznula.
 
Vrh