Šta je novo?

Tošin bunar i Egipatska (Zemunska): proširenje i rekonstrukcija ulica

Igore, u cemu je razlika izmedju ove teme i teme Vojvodjanska - Tosin bunar?
 
Prvo, tema Vojvođanska - Tošin bunar nosi pogrešan naziv jer to Vojođanska - Zemunska ulica, a ova raskrsnica koja je sada izgrađena je Tošin bunar, Zemunska, Nikole Dobrovića i UMP. Pošto se očekuje proširenje ulice Tošin bunar prema ovim planovima ka Zemunu onda je ova tema pravo mesto za to.
 
Jel može se negde vidi izveštaj sa ove javne sednice 02.juna? Da li je plan usvojen, nije, koje su bile primedbe, koje su usvojene i sl. Tražio sam tamo na gradski oglasi, konkursi i tenderi gde je bila najava ali nema ništa.
 
Zdravo, zanima me da li se zna gde je planirano iseljenje ljudi iz objekata koji ce biti sruseni iz Tosinog bunara? Ili kako ce to biti regulisano?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=390002#p390002:2eop6cl1 je napisao(la):
Zokili » 05.Jun.2016/10:40 am[/url]":2eop6cl1]Zdravo, zanima me da li se zna gde je planirano iseljenje ljudi iz objekata koji ce biti sruseni iz Tosinog bunara? Ili kako ce to biti regulisano?
Ako mislis na ono romsko naselje sa desne strane(kada se ide ka zemunu)..
To zemljiste je u vlasnistvu NISa tj. Gasproma tako da ne verujem da ce biti drzavnih stanova na koriscenje ili nesto na tu foru...
 
Prošle nedelje su vratili držače za stabla što su bahati povadili.
 
Zokili":1qw397rt je napisao(la):
Zdravo, zanima me da li se zna gde je planirano iseljenje ljudi iz objekata koji ce biti sruseni iz Tosinog bunara? Ili kako ce to biti regulisano?
Prošle nedelje su "neki ljudi" tražili potpise stanara, vlasnika privatnih kuća na dokumentu, da su saglasni sa rušenjem. Zemunski deo. Nisam proverila, a izvor informacije je moj otac. I mene zanima gde može da se pročita zapisnik sa sednice, a i šta se planira sa preseljenjem porodica iz privatnih kuća koje su u planu za rušenje (i kad).

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ne mislim na Rome vec na privatne kuce, moji roditelji zive u Zemunskom delu Tb koji treba da se rusi i zanima me gde planiraju da ih bace... Zna li se gde su iseljeni ljudi koji su sruseni iz Tb-a sa Novog Beograda?
 
Kao na primer koje lokacije i da li su isplacivali po kvadraturi stana ili placa?
 
Ja ću objaviti sve što moji (zemunski deo tb, planiran za rušenje) budu dobili kao ponudu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Grad bi recimo mogao da da dublje ekspriprijatiše parcele pored Tošinog bunara ka Zemunu i da onda na uvučenom delu tih parcela napravi zgrade za stanare kuća koje su sada pored ulice. Mislim da je to najbolje rešenje jer se s jedne strane uvažava javni interes i ulica širi, sa druge ljudi se ne sele daleko nego svega par desetina ili stotina metara od mesta gde žive godinama ili ceo život, naprave im se parkići, parkinzi, zelenilo, i sa treće strane brže se postiže dogovor i kreće u realizaciju proširenja. Ako bi se nudile pare ili lokacije ko zna gde mislim da bi se pregovori odužili u beskraj i da bi bilo nezadovoljnih ljudi koji ne žele da se sele daleko.
 
Pa i ca ju vam javiti sta moji dobiju u ponudi, oni su oko Kiler auta, da bi zgrade sazidali moraju ih prvo srusiti jer do te opstinske zemlje i nema bas neki prilaz da bi moglo da se gradi, vec u glavnom idu prilazi kroz dvorista... inace to bi bilo najbolje resenje...
 
Nesjecam se imas oko pregovora u temi vokvodjanska ulica i tosin bunar
 
Да, да, сад је пре неки дан Самсунг ту у том насељу отворио своју академију за нове дигиталне технологије. :lool:
Морамо да идемо у корак са светом :D

Милоше друже, укњижен плусићћћ
 
Kako se okititi tuđim perjem

По чему, зар само форумаши пролазе тим правцем?
Њихов пословни простор је на тој траси, а сигурно није било тешко уочити проблем :mrgreen:
 
@Власто, управо што је Душан БГ рекао, је то то, Алвирко воли пуно да се кити туђим перјем, ко га не зна..., а знам га....
Друго, "Београд пут" није уопште ни био задужен за овај пројекат, тј. није био подизвођач, него "Модел 5", тако да је то друга не истина у овом чланку.

У праву си за то да туда пролазе јер им је пословни простор у Тошином бунару (број 272), где је Еко пумпа.



Иначе први који су указивали на ово смо ми, Беобилд, па су онда преписивали из дневних новина, Блиц, Новости, телеграф,.... па ето и Сат ревија.
 
Crveno svetlo traje tacno 45sek...vec nekoliko dana?zar ovi brojaci saobracaja nemaju nikakvu funkciju?to kao da je manuelno namesteno na to vreme?oni brojaci su inace povezani sa semaforom ili ne?
 
Ти бројачи су ти једна од оних направа које да не постоје... све би било исто, само мање компликовано.
 
smislili austrijanci da uzmu pare.

vidi sad mi kao ne znamo da uštelujemo semafor nego to mora austrijanac da nam uradi....


obesio bih za muda onoga ko je to dozvolio.
 
Ljudi polako...
To sto se forsira strani dobavljac opreme je nesto sto iskreno osudjujem, jer smatram da i u ekonomiji MORA da postoji makar mala doza patriotizma, ma koliko se to kosilo sa parolama o slobodnom trzistu (sio mi ga djura sto takvo postoji bilo gde u svetu, pa i kod onih koji ga zagovaraju).

Ali kada se neka oprema kupi, obaveza proizvodjaca i isporucioca je da je usteluju i podesavaju.
To je normalna procedura i ukljucena je u nabavnu cenu.
Svaka samostalna intervencija, povlacila bi gubitak garancije i 'suporta' za istu.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh